İçeriğe geç

Lassa Bayilik Şartları ve Başvuru

Lassa bayilik

Lastik firması işletmek isteyenler Lassa bayilik şartlarını ve başvuru detaylarını merak ediyor olabilir. Bu konuda detaylıca açıklamış olacağız.

Ülkemizde pek çok lastik bayisi bulunuyor. Bu firmalardan bazıları bayilik verirken bazıları bayilik seçeneği sunmamakta. Lassa, ülkemizin pek çok noktasında bayisi bulunan bir lastik üreticisi olarak karşımıza çıkıyor. Lassa bayisi olmak isteyenler bu işin gerekli olan kriterlerini ve hangi şartların karşısına çıkacağını merak ediyor. Bunun yanı sıra firmaya nasıl başvuru yapılacağı da bayi sahibi olmak isteyen girişimciler için merak edilen bir konu olmakta.

Lassa Firması Hakkında Kısa Bilgi

Lassa, sürücüler için kaliteli lastikler satan bir firma olarak yer alıyor. “Sağlamsa Lassa” sloganı ile zaman zaman reklamları ile kullanıcıların ilgisini çeken firma, ilk olarak 1974 yılında kuruldu. Lassa’nın temelleri atıldıktan sonra, 1978 yılında firma üretime başlıyor. Lassa, 1988 yılında Japon firması olan Bridgestone Corporation ile ortaklık anlaşması yaparak Brisa çatısı altında yoluna devam etti. Kısacası Lassa şu anda Brisa markasına ait bir marka olarak kullanıcıları karşılıyor.

Lassa bayilik

Neden Lassa Bayiliği?

Lassa bayiliğini tercih etmek için birçok sebep bulunuyor. Bu sebeplerden birisi Lassa’nın popüler bir marka olarak Türkiye genelinde tanınıyor olması. Firma, yaptığı etkili reklam çalışmaları ile ve dayanıklı lastikleri ile yaz kış demeden bu ürünleri başarılı bir şekilde pazarlayabiliyor. Bu konuda oldukça profesyonel olan ekip, kendini geliştirmeye ve yeni iş alanları oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Popüler bir firmadan bayilik almak kullanıcı için oldukça önemli bir adım. Çünkü Lassa, Türkiye genelinde tanınan ve tercih edilen bir marka olduğundan dolayı girişimciler bu marka ile bir bayilik kurduğunda bol bol müşteri çekebilecek, o işten iyi para kazanabiliyor olacak.

İlginizi Çekebilir:  Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Başvuru

Lassa bayiliğini tercih etmenin bir diğer sebebi bayinin kullanıcılara en iyi hizmeti sunuyor oluşu. Kaliteli hizmet vermek isteyen her bir kullanıcı, Lassa markasını tercih ederek bu alanda iş yapmalı, kendini bu şekilde geliştirmeli. Lassa bayilik tercihi için güzel bir firma.

Lassa Bayilik Şartları

Lassa bayilik şartları özellikle Lassa bayisi olmak isteyenlerin merak ettiği bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Lassa bayisi olmak için birkaç şartı karşılamak yeterli oluyor. Bu şartlardan birisi seçilecek bölgenin diğer Lassa bayilerine uzak olması. Aynı bölgede nüfus yoğunluğu olmadığı sürece birden fazla bayi açılmaması gerekiyor. Eğer girişimci bu bölgede Lassa bayisi olduğu halde bir bayilik kurarsa elde edilen gelir bölüneceği için maddi kazançta düşüş meydana gelir.

Lassa bayilik şartları arasında nüfus koşulları ve araç trafiği de yer alıyor. Bölgenin uygun altyapıyı karşılamasının yanı sıra yeterli nüfusa sahip olması ve araç kullanımının da oldukça fazla olması gerekiyor. Bayinin kâr elde edebilmesi için bu şart oldukça önemli.

Lassa Bayilik Maliyeti

Lassa bayiliği elde etmek için kullanıcıların önüne çıkan bir diğer şart maliyetler olarak yer almakta. Pek çok kişi bu işin maliyetlerini merak ediyor, ne kadar zorlanacağını bilmek istiyor olabilir. Öncelikli olarak bayilik kurmanın maliyetlerinden birisi bina maliyeti olmakta. Kullanıcılar alacağı binanın maliyetini karşılamalı, iç düzenlemesini yapmalı. Bina maliyetinin yanı sıra bir diğer maliyet ortaklık ücreti olarak karşımıza çıkıyor. Her firma almıyor olsa da bazı firmalar ortaklık ücreti alarak bayi veriyor. Ortaklık ücreti ile ilgili bilgi almak için Lassa ile iletişime geçmek gerekiyor. Özet geçmek gerekirse Lassa bayilik maliyeti bölgeden bölgeye değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık olarak 500.000 TL civarında olacak.

İlginizi Çekebilir:  Hacı Şerif Bayilik Şartları ve Başvuru

Lassa bayilik

Lassa Bayilik Başvurusu ve İletişim

Lassa bayiliğine sahip olmak için başvuru yapmak isteyen kullanıcıların bu bağlantıya girerek iletişim formunu doldurmaları gerekiyor. İletişim formunda ad, soyad, cep telefonu gibi kişisel bilgiler yer alırken bayilik talebi olup olmadığına dair bir onay kutucuğu da bulunuyor. Kullanıcılar bu kutucuğu işaretleyerek bayilik başvurusunda bulunabilir. Kullanıcılar diğer seçenekleri doldurduktan sonra formu gönderebilir ve işlemi tamamlayabilir. Lassa, bir süre sonra müşteri ile iletişime geçip geri dönüş yapacak. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak Lassa’nın iletişim adreslerini kullanarak da iletişime geçebiliyor. Şunu da belirtmekte fayda var ki Lassa telefon numarası WhatsApp hattını destekliyor.

Lassa iletişim bilgileri:

Son olarak bütçenize uygun bir lastik bayiliği açmak istiyorsanız, sitemizdeki Goodyear bayilik konusuna da bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

“Lassa Bayilik Şartları ve Başvuru” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir