İçeriğe geç

Hacı Şerif Bayilik Şartları ve Başvuru

Hacı Şerif bayilik

Hacı Şerif bayilik şartları neler? Hacı Şerif bayiliğine nasıl başvuru yapılıyor? Hacı Şerif iletişim bilgileri ve bayilik başvurusunu içeriğimizde anlattık.

Tatlılar, dünya mutfağında büyük bir öneme sahip. Genellikle ana yemek sonrası tercih edilen tatlılar insanların neşesini yerine getirir, güzel sohbetlerin doğmasına vesile olur. Tatlı işletmecisi olan Hacı Şerif, 1938 yılından beri bu işi yapmakta.

Bazı insanlar Hacı Şerif’in bu güzel tatlılarına hayran kalıp kendi şehrine bayilik kurmak istiyor olabilir. Bu durumda yapılması gereken hemen bir franchise başvurusu yapmak. Bayilik başvurusuna geçmeden önce Hacı Şerif hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Hacı Şerif Firması Hakkında Kısa Bilgi

1938 yılında kurulan Hacı Şerif, Denizli’nin Babadağ ilçesinde hizmet vermeye başladı. İlk kurulduğu zamanlarda irmik helvası ile işe başlayan ve bu pazarda büyük bir popülerliğe ulaşan Hacı Şerif, sonrasında çikolata, meyve tatlıları ve lokum gibi çeşitli tatlılara ağırlık vermeye başladı.

2004 yılında irmik helvası ve dondurmayı birleştirerek ortaya yeni bir tad koyan tatlı firması, bunun yanı sıra pek çok yeni tatlılarla da karşımıza çıktı. İsme özel tatlı da yapılan bu firmanın 8 ilde 33 şubesi ve 200 çalışanı bulunuyor. Hacı Şerif, kaliteli dokunuşları ile müşterilerine en iyi tatlıları sunmaya devam ediyor.

Hacı Şerif bayilik

Neden Hacı Şerif Bayiliği?

Hacı Şerif bayilik başvurusu yapmak için bayi sahibi olmak isteyenlerin pek çok sebebi bulunuyor. Bunlardan birisi firmanın kaliteli ve damak tadına uygun ürünleri müşterilerine sunuyor olması. Gerçek Türk lezzetlerini yenilikçi bir dille sunan firma, bu zamana kadar elde ettiği popülerlik ile ön plana çıkmayı da ihmal etmedi. Kısacası bayilikler elde edilen popülerlik sayesinde daha çok kazanç elde edebilir, işini daha da büyütebilir.

İlginizi Çekebilir:  Goodyear Bayilik Şartları ve Başvuru

Girişimcilere ideal bir yatırım fırsatı sunan Hacı Şerif, katkı maddesi olmayan doğal ürünleri bir arada buluşturuyor. Bu sayede bayiler insan sağlığına yararlı olan yerli malı ürünleri piyasaya çıkarmış oluyor.

Hacı Şerif Bayilik Şartları

Bayilik kurmak isteyen pek çok kişi bayiliğin gereksinimlerini, kuruluş kriterlerini merak ediyor. Firmanın yaptığı açıklamalardan birisi bu işin tecrübe gerektirip gerektirmediği olmakta. Bayi kurmak için herhangi bir tecrübeye gerek yok fakat bu iş ile uğraşacak olan çalışanların zorunlu olmasa da el becerilerinin iyi olması tavsiye ediliyor. Yaş sınırı konusunda da bir açıklama yapan Hacı Şerif, 18 yaşından büyük herkesin bu işe yatırım yapabileceğini belirtiyor.

Mağaza büyüklüğünün ne kadar olması gerektiği konusunda da bir açıklama yapan Hacı Şerif, 3 farklı iş modeli sunuyor. Bunlardan birisi küçük mağaza ve 6 – 20 metrekare olması gerekiyor. Orta boyutlu mağaza için 20 – 40 metrekare belirlenirken büyük mağaza için 40 – 65 metrekare arası belirlenmiş durumda. Bayi sahibi olmak isteyenler bu 3 iş modelinden istediğini tercih edebilir.

Hacı Şerif, yeni açılacak olan bir bayinin iç dekorasyonu için mobilya, makine ve mimari düzenlemesi için yatırımcı ile birlikte iş yapıyor. Girişimci ruhlu kişiye anahtar teslim yapan firma, ürünleri de kendi firmasından tedarik ediyor.

Hacı Şerif bayilik

Hacı Şerif Bayilik Maliyetleri

Eğitimlerin dahi firma tarafından karşılandığı Hacı Şerif’te bayilik maliyetleri merak edilen bir konu haline geldi. Bayi bu konuda pek çok şeyi karşılasa da mağaza masrafı ve ürün tedarik ücretleri yatırımcılar tarafından karşılanıyor. Hacı Şerif tarafından hazırlanan bayi sonrasında kazanç elde etmek bayi sahibinin elinde olan bir durum. Resmibasvuru.com editörlerince 2021 yılı itibari ile Hacı Şerif bayiliği almanın ortalama 200.000 TL ile 400.000 TL arası maliyeti olabileceği değerlendirilmiştir. Ancak kesin bilgiyi firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmede elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru

Hacı Şerif Bayilik Başvurusu ve İletişim

Hacı Şerif bayiliği için başvuru yapmak isteyen bir yatırımcının öncelikle bu bağlantıya tıklaması ve iletişim formunu bulması gerekiyor. İletişim formu yazıların alt kısmında yer alıyor. Kullanıcılar isterse yazıyı okuyarak firma hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyor.

Hacı Şerif bayilik başvuru formunu doldurmak için iletişim formunu tamamlamak gerekiyor. İletişim formunda girişimciyi karşılayacak olan ilk seçenek departman seçimi olacak. Kullanıcının buradaki alandan franchise başvurusunu seçmesi gerekiyor. Ad, soyad, e-posta adresi ve telefon numarasını girdikten sonra mesaj kısmına gerekli bilgilerin verilmesi gerekiyor. Bu bilgiler arasında mağazanın bulunduğu yer, mağazanın konumu ve altyapısı gibi çeşitli bilgiler yer alabilir. Kullanıcı kodu girdikten sonra başvuruyu gönderebiliyor.

Hacı Şerif iletişim bilgileri:

  • Hacı Şerif Gıda İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
  • Merkezefendi / Denizli / Türkiye
  • 444 19 38
  • Hacıeyüplü Mahallesi, 3123 Sokak, No: 1
  • [email protected]

Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

“Hacı Şerif Bayilik Şartları ve Başvuru” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir