İçeriğe geç

Goodyear Bayilik Şartları ve Başvuru

  Goodyear bayilik

  Goodyear bayilik konusunda kullanıcıların merak ettiği sorulardan birisi başvurunun nasıl yapıldığı olarak karşımıza çıkıyor.

  Pek çok girişimci ruhlu insan, yeni bir iş kurarak çok büyük maliyetlerin altına girmek yerine herhangi bir firmaya başvuru yaparak firmanın bayisi olmayı tercih ediyor. Bu, özellikle kariyerine yeni başlayanlar veya çok büyük maliyet ile uğraşmak istemeyenler için güzel bir seçenek olabiliyor. Kullanıcılar bir bayi ile anlaşarak hem masraflardan kurtulmuş oluyor hem de bayinin avantajlarından yararlanıyor. Goodyear bayilik veren firmalardan birisi olarak yer alıyor.

  Goodyear Hakkında Kısa Bilgi

  Goodyear, ürettiği kaliteli lastiklerle bilinen bir marka olarak karşımıza çıkıyor. 29 Ağustos 1898 tarihinde ABD’de kurulan Goodyear, o günden bu yana kendini geliştirmeye ve büyütmeye devam etti. Oldukça kaliteli lastikler üretmesiyle bilinen bu firma, ülkemizde de pek çok bölgede hizmet sunuyor. Firma tek marka olarak karşımıza çıkmıyor, bunun yanı sıra kendilerinin pek çok lastik markası yer alıyor.

  Goodyear bayilik

  Neden Goodyear Bayiliği?

  Goodyear firmasını tercih etmek için söylenmesi gereken sebeplerden birisi bu firmanın ürettiği lastiklerin oldukça kaliteli olması. Bir lastiğin kalitesinin yüksek olması o lastiğin uzun ömürlü olmasını gösteriyor. Bu sayede müşteriler dayanıklı bir lastik olan Goodyear lastiklerini kullanmış oluyor. Goodyear bayilik tercihi yapmak için müşterilere kaliteli lastikler satmak güzel bir sebep olarak karşımıza çıkıyor.

  Bu firmanın bayiliğini tercih etmek için bir diğer neden markanın müşteri potansiyelinin oldukça yüksek olarak karşımıza çıkması. Bu marka, dünya genelinde bilinen ve pek çok kişi tarafından güvenli kabul edilen bir firma. Eğer bayi sahibi olmak isteyen kişi bu firmanın bayisini kurarsa bu işten oldukça kazançlı çıkıyor olacak. Çok popüler bir firma olduğu için firmadan kazanç elde etmek zor olmayacak.

  İlginizi Çekebilir:  Seğmenler Su Bayilik Şartları ve Başvuru

  Goodyear Bayilik Şartları

  Tanınan bir firma olan Goodyear için pek çok kişi bayilik şartlarını merak ediyor olmakta. Goodyear bayilik şartları aslına bakacak olursak bazı kullanıcılar için biraz ağır gelebilir. Çünkü firma oldukça popüler olduğu için politikaları gereği bu işe oldukça önem gösteriyor. Firmanın bayilik şartlarından birisi maliyetlerin karşılanması olarak karşımıza çıkıyor. İnsanlar bayi kurmak için gerekli maliyetleri karşılayabilecek güçte ise bu durumda rahatlıkla Goodyear bayi sahibi olabiliyor.

  Firma bayiliğine sahip olmak için bir diğer şart bölgenin şartlarının elverişli olması olarak yer alıyor. Dünyaca ünlü lastik markası olan Goodyear, özellikle nüfus konusunda sorun yaşanmayan ve sık sık ziyaretçilerinin bulunduğu bölgelerde kullanıcıların şube açmasını istiyor. Bu konuda oldukça titiz davranan firma, bina seçiminin yanı sıra bölgenin altyapısına ve ulaşımına da önem gösteriyor.

  Firmanın dikkat ettiği bir diğer konu açılacak olan şubenin diğer şubelere uzaklığı olarak yer alıyor. Eğer yakın bir konumda şube bulunuyorsa bu durum oraya şube açılamamasına sebep olabilir. Bunun dışında nüfus yoğunluğuna göre de yakın bir konumda şube açma imkanı bulunuyor.

  Goodyear bayilik

  Goodyear Bayilik Maliyeti

  Goodyear bayisi olmak isteyen pek çok kişi şartları uygun bulduğunda bu işin tam olarak ne kadar maliyetli olabileceğini de merak edebilir. Öncelikli olarak bu işe başlayan bir kişinin karşılaşacağı maliyetlerden birisi alacağı binanın maliyeti olmakta. Eğer kullanıcı uygun bir bina bulduysa bu aşamadan sonra öncelikle Goodyear markası ile iletişime geçmeli ve firmaya bilgi vermeli. Eğer firma uygun görürse binayı alıp çalışmalara başlanması gerekiyor.

  Bina maliyeti karşılandıktan sonra yer alacak olan bir diğer masraf binanın iç düzenlemesi olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar bina alma işleminden sonra binayı en uygun şekilde düzenlemeli ve bu masrafları karşılamalı. Bina düzenleme masrafı sonrasında girişimcilerin karşısına çıkacak olan masraf Goodyear bayilik ücreti olarak yer alıyor. Bu masraf bina ve bina düzenleme masrafına göre oldukça uygun. Kullanıcının toplam kurulum masrafı bölgeden bölgeye değişiklik göstermekle birlikte 500.000 TL civarında olabilir.

  İlginizi Çekebilir:  Eka Tekstil Bayilik Şartları ve Başvuru

  Goodyear Bayilik Başvurusu ve İletişim

  Gerekli şartları karşılayan ve kendini hazır hisseden kullanıcılar hemen Goodyear bayilik başvurusu yapmak için firma ile iletişime geçmek isteyebilir. Bunun için bu bağlantıya girmek ve gerekli iletişim bilgileri üzerinden firmaya ulaşmak gerekiyor.

  Goodyear iletişim bilgileri:

  • Maslak Mahallesi, Sümer Sokak, MOB Binası, No: 4, Kat 10-11, Sarıyer / İstanbul
  • 0212 329 50 00
  • 0212 329 50 50
  • [email protected]

  Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir