İçeriğe geç

Eka Tekstil Bayilik Şartları ve Başvuru

  Eka Tekstil bayilik

  Eka Tekstil bayilik şartları neler? Başvuru yapmak için ne gerekiyor? Bu konuda bayilik almak isteyenler için bazı bilgiler sunacağız.

  Günümüzde pek çok kadın giyim ürünleri ve aksesuarları satan mağazalardan ürün almak isteyebilir. Eka Tekstil, kadın giyim ürünleri satan bir mağaza olarak yer alıyor. Aynı zamanda sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sayesinde birçok müşterinin de ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu firmadan bayilik almak isteyenler için bilinmesi gereken bazı detaylar bulunuyor.

  Eka Tekstil Hakkında Kısa Bilgi

  Eka Tekstil, kadın giyim mağazası olarak yer alıyor. Eşofman, tayt, t-shirt, pantolon, elbise, bluz ve gömlek gibi pek çok giyim ürününün yer aldığı bu mağazada ayakkabı, çanta, maske ve kemer gibi aksesuarlar da bulunmakta. Müşterilerine ücretsiz kargo imkanı ve fırsatlar sunan Eka Tekstil, 1996 yılında kendine özgü ürünler üreten bir firma olarak hayatına başladı. 1998 yılında ilk kadın mağazasını kuran Eka Tekstil, 2017 yılında 24 mağazaya ulaştı. Firmanın misyonu değişen trendlere ayak uydurarak kendi modalarını oluşturmak ve bu modayı Türkiye’nin her noktasına yaymak. Giyim mağazası yalnızca mağazalar üzerinden değil aynı zamanda internetten de satış yapıyor.

  Eka Tekstil bayilik

  Neden Eka Tekstil Bayiliği?

  Pek çok bayi sahibi olmak isteyen kişi firması için neden Eka Tekstil bayilik tercihi yapması gerektiğini merak ediyor olabilir. Eka Tekstil bayiliğini tercih etmenin sebeplerinden birisi hızla büyüyen ve gelişmekte olan bir yapıya sahip olması. Kadın giyim mağazası, modayı takip ederek güncel gelişmelerden haberdar oluyor ve kadınlara uygun yeni modelleri hemen üretiyor. Bu sayede daha çok müşterinin ilgisini çekmek mümkün hale geliyor.

  Eka Tekstil’i tercih etmenin bir diğer nedeni kadın odaklı bir mağaza olması. Kadınlar, günümüzde dışarıda en çok alışveriş yapan cinsler olarak biliniyor. Bundan dolayı genellikle kadın giyim mağazaları daha yaygın olarak bulunuyor. Eğer ki bayi sahibi olmak isteyen bir kişi kadın giyim mağazası olan Eka Tekstil’i kurarsa oldukça kârlı bir kazanç elde edebilir.

  İlginizi Çekebilir:  Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Başvuru

  Eka Tekstil Bayilik Şartları

  Eka Tekstil bayiliği için firma tarafından belirlenen bazı kriterler bulunuyor. Bunlardan birisi altyapının en iyi şekilde karşılanması. Bu altyapılardan birisi nüfus olarak karşımıza çıkıyor. Firmanın bulunacağı yerin nüfusunun yeterince iyi olması gerekiyor. Bir diğer kriter teknolojik ve diğer altyapıların mağazanın olacağı bölgeden geçmesi gerektiği. Örneğin telefon hattı, internet hattı, elektrik hattı gibi altyapıların mağazada sorunsuz bir şekilde işlemesi gerekiyor.

  Mağaza kuran bir kişinin mağaza maliyetlerini karşılaması, içini en iyi şekilde düzenlemesi ve gerekli harcamaları yapması gerekiyor. Bunun yanı sıra Eka Tekstil’in güncel olarak sunacağı bazı şartlar bulunabilir. Bunun için firma ile iletişime geçmek veya başvuru sonrasında görüşmek gerekiyor.

  Eka Tekstil bayilik

  Eka Tekstil Bayilik Maliyetleri

  Eka Tekstil bayiliğine başvurmak isteyen pek çok kişi bayilik masraflarının ne olacağını merak edebiliyor. Bu konuda bilinen detayları sizlerle paylaşacağız. Firma bayiliğine başvuran bir kişinin maliyeti genel olarak mağaza satın alma veya kiralama bedeli olacak. Bunun yanı sıra mağazanın içini düzenlemek için de bir miktar ücret gerekiyor olacak. Ayrıca bayilik başvurusu onaylandıktan sonra mağazaya ürünler almak için biraz masraf yapılacak.Resmibasvuru.com editörlerince 2021 yılı itibari ile Eka Tekstil mağazası açmanın ortalama 200.000 TL ile 300.000 TL arası maliyeti olabileceği değerlendirilmiştir. Ancak kesin bilgiyi firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmede elde edebilirsiniz.

  Eka Tekstil bayilik başvurusu ve iletişim

  Firma bayiliğine başvurmak isteyen pek çok kişi bulunuyor. İnternet kullanıcılarının firma bayiliğine başvuru yapabilmesi için öncelikle bu bağlantıya girmeleri gerekiyor. Bu bağlantıda bayi kayıt ekranı yer almakta. Kullanıcılar buradan bayilik formunu doldurarak sisteme kayıt yapabiliyor.

  Bayi kayıt ekranında üyelik bilgileri kısmında ad, soyad, firma, vergi dairesi, vergi numarası ve kimlik numarası yer alıyor. Kişi eğer Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değil ise alttaki kutucuğu doldurabilir. Sonraki aşamada doğum tarihi ve cinsiyet belirlendikten sonra telefon numarası, e-posta adresi ve adres gibi kutuların yer aldığı iletişim bilgilerinin tamamlanması gerekir.

  İlginizi Çekebilir:  Ucz Market Bayilik Şartları ve Başvuru

  İl ve ilçe seçimi yaptıktan sonra şifre bilgilerinde kullanıcı kendine bir şifre oluşturmalı ve doğrulamak amacıyla bu şifreyi bir daha girmeli. Sözleşmeyi onayladıktan sonra bilgileri kaydederek başvuru yapmak mümkün hale geliyor.

  Eka Tekstil iletişim bilgileri:

  Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir