İçeriğe geç

Köfteci Ramiz Bayilik Şartları ve Başvuru

  Köfteci Ramiz bayilik

  Köfteci Ramiz bayilik nasıl alınıyor? Firma için başvuru şartları neler? Bu konuda bayilik için gerekli adımları belirteceğiz.

  Girişimcilik ruhuna sahip pek çok kişi bayilik almak için harekete geçiyor. Bunun için bayilik veren pek çok ana bayi bulunuyor. Bu bayilerden birisi de Köfteci Ramiz olarak yer alıyor. Köftecilik yapma hevesi olan ve kendini bu alanda geliştirmek isteyenler için Köfteci Ramiz tercih edilebilecek firmalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Peki köfteci olmak isteyenler bu firmaya nasıl başvuru yapabiliyor? Gelin hep beraber öğrenelim.

  Köfteci Ramiz Hakkında Kısa Bilgi

  Köfteci Ramiz kırmızı et, beyaz et, tatlı, salata, çorba ve şarküteri gibi çeşitli ürünlerin satışının yapıldığı bir restoran. 1928 yılından bu yana hizmet veren ve pek çok şehirde şubesi bulunan Köfteci Ramiz, 20. yüzyıldan günümüze kadar uzanan bir geleneği sürdürüyor.

  Makedonya’dan Türkiye’ye göç eden iki kişi, Türkiye’de birçok lokantada çalışarak bu işte tecrübe kazanıyor, kendilerini geliştiriyor. 1928 yılında kendilerine ait bir işletme kuran iki kardeş, limon kasasından sandalyeler yaparak insanlara hizmet vermeye başlıyor. Düşük bütçeye sahip olan bu başlangıç onlar için bir dönüm noktası oluyor.

  Köfteci Ramiz bayilik

  Köfteci Ramiz’in dört oğlan ve bir de kız çocuğu olur. İşini çocukları ile beraber büyüten Köfteci Ramiz, çocukların eğitim almasını da sağlar. Çocuklardan ikisi hukuk kazanır, biri mühendis olur diğeri işletme sahibi olur. Kız ise diş hekimi olarak mesleğini sürdürür. 9170 yılında vefat eden Köfteci Ramiz’in yerine geçen çocukları, bu mesleği sürdürmek için elinden geleni yapar.

  2000’li yıllara kadar büyümeye devam eden Köfteci Ramiz, 2000’li yıllarda yeni şubeler açmaya başlayarak gelişmeye devam etti. Pek çok kişiden bayilik teklifi alan firma, bu tekliflerden bazılarını geri çevirmeyerek işleri daha da büyütme kararı aldı. Günümüzde köfteciliğin yanı sıra online ürün mağazası da bulunan firma, bayilik alımı yapmaya devam ediyor.

  İlginizi Çekebilir:  Lokmaland Bayilik Şartları ve Başvuru

  Neden Köfteci Ramiz Bayiliği?

  Köfteci Ramiz bayilik sahibi olmak için pek çok neden bulunuyor. Bu nedenlerden birisi çeşitlilik olmakta. Bazı müşteriler gittiği bir restoranda çeşitliliğe önem gösteriyor olabilir. Bu konuda müşterilerin isteklerini yerine getirmek isteyen Köfteci Ramiz kırmızı et ürünlerinden beyaz et ürünlerine, şarküteriden yan ürünlere kadar yemek sektöründe verdiği birçok hizmet ile günümüze kadar gelmiş bulunmakta.

  Köfteci Ramiz bayiliği açmak için bir diğer neden köftecilik ile uğraşmak isteyen ve köfte yemeye bayılanlar için yer alıyor. Eğer kişi bir köfte aşığı ise köfteci şubesine sahip olarak yemek zamanları köfte yiyebilir, bu işi severek yapabilir ve kendini işine daha iyi odaklayabilir. Köfteci Ramiz, ürettiği kaliteli ürünler sayesinde pek çok müşterinin ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor.

  Köfteci Ramiz Bayilik Şartları

  Firma ile çalışmak için belirlenen şartlardan birisi pek çok firmada olduğu gibi bir miktar bütçe ayırmak. Bu işi yaparken kullanıcıların bu iş için yatırım yapması, para ayırması gerekiyor. Eğer kişi bu işi sıfırdan yapsaydı daha çok masraf yapıyor olurdu fakat bayilik sistemi sayesinde pek çok masraftan kurtulan kişi, açtığı şube ile hem firmanın büyümesini sağlıyor hem de bilinen bir firmayı kurarak daha çok müşteri potansiyeline ulaşabiliyor. Bunun dışında firmanın belirlediği şartlardan birisi de altyapının güçlü olması. Nüfus, internet, telefon, elektrik gibi altyapıların bulunması önemli bir kriter.

  Köfteci Ramiz bayilik

  Köfteci Ramiz Bayilik Maliyeti

  Köfteci Ramiz bayilik başvurusu için gereken ücretlerden birisi bayilik ücreti olarak yer almakta. Bu ücret firma ile bayi arasında yapılan anlaşma sonucunda belirleniyor. Bir diğer ücret ise alınacak olan dairenin masraflarının karşılanması. Sonrasında bayi sahibi ürün tedariği yaparak bu ücretleri karşılıyor, kâr elde etmeye çalışıyor.Resmibasvuru.com editörlerince 2021 yılı itibari ile Köfteci Ramiz bayiliği almanın ortalama 250.000 TL ile 600.000 TL arası maliyeti olabileceği değerlendirilmiştir. Ancak kesin bilgiyi firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmede elde edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir:  Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru

  Köfteci Ramiz Bayilik Başvurusu ve İletişim

  Köfteci Ramiz bayilik başvurusu yapmak isteyen kişilerin öncelikle bu bağlantı üzerinden formu doldurması gerekiyor. Formda kullanıcının karşısına öncelikle iletişim bilgileri çıkıyor. İletişim bilgilerini dolduran kişi, iş tecrübesi hakkında bilgilerini belirttikten sonra son kısma geçiyor. Diğer bilgiler sekmesinde kullanıcı neden franchising tercih etmek istediğini, hangi bölge ile ilgilendiğini ve aylık kazancın ne kadar olması gerektiğini yazıyor. Kişi isterse başvuru ile ilgili bazı dosyalar ekleyerek başvuru formunu tamamlayabiliyor.

  Köfteci Ramiz bayilik ve diğer sorular için iletişim bilgileri:

  Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir