İçeriğe geç

Lokmaland Bayilik Şartları ve Başvuru

  Lokmaland bayilik

  Lokmaland bayilik hakkında bu konu kullanıcılarımıza detaylı bilgiler sunup başvurunun nasıl gerçekleştiğinden bahsedeceğiz.

  Her insanın bayilik kurmak için farklı sebepleri olabilir. Bazıları bu işi sevdiği için bazıları işin getirilerini beğendiği için bayi kuruyor. Örneğin yemek sektörüne girip döneri seven kişiler daha çok dönercilik ile ilgili bayiyi tercih ederken tatlı seven kişiler Lokmaland gibi bir bayi tercihi yaparak bu firmanın bayisine sahip oluyor. Lokma tatlıları satan Lokmaland hakkında bilinmesi gereken pek çok bilgi yer alıyor. Gelin şimdi Lokmaland bayilik başvurusu ile ilgili bilinmesi gerekenlerden bahsedelim.

  Lokmaland Hakkında Kısa Bilgi

  Lokmaland, lokma tatlıları satan bir firma olarak ülkemizde faaliyet gösteriyor. Pek çok bölgede bayisi bulunan Lokmaland, “Bir lokma mutluluk” sloganı ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Yıllardır tatlı sektöründe hizmet veren bu kuruluş, internet üzerinde pek aktif olmasa da yeni bayiler açmaya ve kendi hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor. Çeşit çeşit lokma tatlılarının bulunduğu bu firmada müşteriler istediği lokma tatlısını seçebiliyor.

  Lokmaland bayilik

  Neden Lokmaland Bayiliği?

  Lokmaland bayiliğini tercih etmek için kullanıcıların pek çok sebebi bulunuyor. Bu sebeplerden birisi firmanın ülkemizin pek çok yerinde tanınıyor olması. Tanınan bir firma, fenomenliği ile ünlü olmasından ötürü daha fazla müşteri çekmekte. Bundan dolayı bayi sahibi olup yüksek oranda kâr elde etmek isteyen kişiler Lokmaland bayilik başvurusunda bulunabilir.

  Bu firmanın bayiliğini kurmanın bir diğer nedeni tatlı sevenler ve özellikle lokma tatlısına bayılanlar için güzel bir iş fırsatı sunması. Kişi bu sayede hem sevdiği işi yapıyor olacak hem de lokma tatlıları ile vakit geçirip zaman zaman bu tatlılardan faydalanabilecek. Lokma tatlıları ile bir gün geçirmek, böyle bir firmada çalışmak bu kişiler için vazgeçilmez olmakta.

  İlginizi Çekebilir:  Köfteci Ahmet Usta Bayilik Şartları ve Başvuru

  Lokmaland Bayilik Şartları

  Bu firmanın bayisi olmak, bu firma ile iş yapmak isteyen kullanıcılar Lokmaland bayilik şartları hakkında bilgi almak istiyor olabilir. Bu firmanın bayisi olmak isteyen bir kullanıcının bilmesi gereken şartlardan birisi bayinin diğer bayilere oldukça uzak olması. Eğer iki bayi birbirine yakın olursa bu durum hem vatandaşlar için ilginç karşılanabilir hem de kârların bölünmesi sebebiyle doğru olmaz. Zaten bayi kurmak isteyen kişi de bunlara dikkat ederek bölgeyi seçmek ister.

  Bayi kurmak için gerekli şartlardan birisi de bölgenin canlılığı, trafiği ve yoğunluğu olmakta. Lokmaland bayisi olan bir kişi vatandaşların yanı sıra yoldan geçen araçlara da hizmet verebilir. Bu bakımdan trafik yoğunluğu ve binanın şehir merkezinde olması yani sık sık kalabalık bir topluluğun geçtiği alanda bulunması oldukça önemli bir durum.

  Lokmaland Bayilik Maliyetleri

  Firma kurmak isteyenler için Lokmaland bayilik şartlarından birisi de maliyetler olarak karşımıza çıkıyor. Bayi işine yatırım yapıp bu işten kazanç elde etmek isteyen bir kişinin işi kurmadan önce yani iş kurulana kadar 3 farklı maliyeti bulunuyor. Bunlardan birisi bina masrafı olmakta. Eğer kişinin bir arsası var ise ve maddi durumu yeterince iyi ise buraya güzel bir bina inşa ederek bayisini açabilir. Bunun yanı sıra ya yeni bir bina satın alabilir ya da kira ödeyebilir. Şunu belirtmek gerekiyor ki bu işe girişmeden önce firma ile iletişime geçip yerin uygunluğunu sormak gerekiyor.

  Resmibasvuru.com editörlerince 2021 yılı itibari ile Lokmaland bayiliği almanın ortalama 50.000 TL ile 150.000 TL arası maliyeti olabileceği değerlendirilmiştir. Ancak kesin bilgiyi dediğimiz gibi firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmede elde edebilirsiniz.

  Lokmaland bayilik

  Bir diğer maliyet kriteri bina içi düzenleme olmakta. Eğer kullanıcı bir arsa aldıysa daha büyük bir maliyet ile karşılaşabilir fakat bir binaya sahip ise veya bina kiraladıysa bu binanın mimari çalışmasına katkı sağlayacak. Bina maliyetinin yanı sıra ortaklık ücreti yani bir diğer adıyla franchising ücreti de yer alıyor. Bu ücreti her firma almıyor olsa da bazı firmalar ücret alabilir. Ücret hakkında daha fazla bilgi almak için firma ile iletişime geçmek gerekiyor. Ortaklık ücreti bina maliyetlerine göre oldukça düşük.

  İlginizi Çekebilir:  Tuborg Bayilik Şartları ve Başvuru

  Lokmaland Bayilik Başvurusu ve İletişim

  Lokmaland bayisi olmak isteyen bir kullanıcı tüm şartları karşıladığında artık başvuru yapmaya hazır demektir. Lokmaland bayilik başvurusu için firmanın telefon numarasını kullanmak gerekiyor. Önceleri bir web sitesi bulunan sitenin şu anda web sitesi kapalı durumda olduğu için bir form doldurmak mümkün değil. Firmaya ulaşmak için “0532 311 9630” numaralı hatta ulaşmak gerekiyor. Lokmaland’ın resmî Instagram sayfası bu bağlantıda yer alıyor olsa da firma sosyal medyada aktif gözükmüyor.

  Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir