İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Başvurusu
  3. Tuborg Bayilik Şartları ve Başvuru

Tuborg Bayilik Şartları ve Başvuru

Tuborg Bayilik Şartları ve Başvuru

Tuborg bayilik şartları nelerdir, bayilik başvurusu nasıl yapılır, kazandırıyor mu, maliyetleri nelerdir gibi sorulara cevap bulduk ve rehber niteliğinde bir içerik hazırladık. Bayilik açmak kendi işinin sahibi olmak isteyen herkesin ilk başvurduğu işlerin başında gelmektedir. Bayilik açmak oldukça karlı olabilecek bir iştir. Ancak açmadan önce sizden istenecek tüm bilgi ve belgeleri eksiksiz tamamlamanız gerekmektedir. Ve bu bilgiler her firma, marka ve kuruluşa göre farklılık göstermektedir. Bunun için hangi bayiliği açacağınızdan kesin olarak emin olmanız ve ona göre detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Tuborg Firması Hakkında Bilgiler

Tuborg, 1873 kurulmuş olan bir bira firmasıdır. Tuborg, en başlarda pilsner bira kurmak amacıyla ortaya çıkmıştır. Bugün ise Tuborg, Carlsberg’e ait bira üretimine devam etmektedir. Danimarkalı bir bira üreten şirkete ait olan bu marka günümüzde en bilinen bira markalarından birisi haline gelmiştir. Bu bilinirliği sayesinde Tuborg bayilik sahibi olmak günümüzde oldukça rağbet görmektedir.

Tuborg Bayiliği Şartları

Tuborg çok bilinen ve en çok tercih edilen bira markaları arasında yer almaktadır. Bu kadar çok bilinmesi Tuborg bayilik açmak isteyenler için iyi bir fırsattır. İyi bilinen bir marka olması reklam yapma ihtiyacınızı ortadan kaldırıyor.

– Kimlik belgesi

– İkametgah belgesi

– 2 adet vesikalık fotoğraf

– Dükkan tapusu fotokopisi

– Yapı kullanma için izin

– Kira mukalevesi

– Vergi levhası fotokopisi

– Aynı adreste daha önce tekel bayi var ise ruhsat belgesi

– Yangın önlem raporu ( itfaiyeden alınmalı )

– Esnaf Odası

– Ya da Ticaret Odası kayıt belgesi

İlginizi Çekebilir:  Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Başvuru

– Sigorta

– Ya da Bağkur belgesi

– Emekli iseniz Emeklilik belgesi fotokopisi

– Dükkanda su kullanımı var ise su abonesi kartlı sayaç

– Yeni tarihli sabıka kaydı

Tuborg Bayilik Şartları ve Başvuru

Bayilik açmak sizi sıfırdan dükkan kurmak kadar yormayacaktır. Üstelik Tuborg bayilik açmak yapacağınız harcamaları azaltacağı için daha karlı bir iş olur. Açmak istediğiniz Tuborg bayilik ile şirketten açılış sırasında destek alabilirsiniz.

Tuborg Bayiliği Maliyeti

Tuborg şubelerinden biri olmak istediğinizde, Tuborg ile güvenilir işler yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Güvenilirliği ve halk arasındaki ünü ile zararınız olmayacaktır. Bayilik açmak isteyen birçok kişi Tuborg bayilik maliyetini merak etmektedir. Bu maliyet gözünüzü korkutmasın. Çünkü ne kadar harcarsanız harcayın, halk arasındaki bilinirliği sayesinde yaptığınız harcamayı kısa sürede geri alabileceksiniz.

Tuborg bayiliği açmanın maliyetlerine gelecek olursak, Türkiye şartları içerisinde400 bin Türk lirası kadar bir maliyeti olacaktır. Ancak dediğimiz gibi bu ücretler gözünüzü korkutmasın. Kısa bir süre içerisinde, bayiliğinizi açtığınızda bu ödemeyi geri alabileceksiniz.

Tuborg Bayiliği Kar Marjı

Tuborg, son derece kaliteli ve lezzetli biraları ile çok kişi tarafından sevilmektedir. Bu sevilmesi sayesinde kar marjını düşürmemektedir. Aksine kar marjı oldukça yüksek bir firmadır. Tekel bayiliklerine bakıldığında kar elde etme oranınız %50 civarlarında oldukça yüksektir. Bunu daha da arttırmak tamamen sizin elinizde. Müşteri ilişkileriniz ne kadar iyi olursa kar elde etme oranınız da o kadar iyi olacaktır. Sağlam müşteri ilişkileri, sağlam kar marjı demektir.

Her türlü özel ve sıradan günlerde müşterilerinizle beraber olmanız, onların güven ve sadakatini kazanmanız için oldukça önemlidir. Müşterilerinizin istediği tüm Tuborg bayilik ürünleri bayiliğinizde olduğu müddetçe sizden alışveriş yapmaya devam edeceklerdir.

Tuborg Bayiliği Aylık Ne Kadar Kazandırır?

Tuborg bayiliği açmak istediğiniz andan itibaren en merak ettiğiniz şey ise aylık ne kadar kazancınız olacağıdır. Bu tür bilgilere istediğiniz zaman, tüm güvenilirliği ile ulaşabileceksiniz. Şunu unutmamak gerekir. Bayiliği nerede açacağınız kazancınız için belirleyici bir faktör. Ara sokaklar içinde kalan bir yerde açarsanız kazancınız sizi tatmin etmeyebilir. Ancak çok sık insanların geçtiği bir yol üzerinde ise kazancınız beklediğinizin üzerinde olabilir.

İlginizi Çekebilir:  Köfteci Yusuf Bayilik Şartları ve Başvuru

Tuborg Bayilik Şartları ve Başvuru

Daha önce hiç Tuborg bayiliği olanlar ne kadar kazanıyor diye düşündünüz mü? Alacağınız cevaplar sizi şaşırtabilir. Çünkü büyük meblağlar kazanabilirsiniz. Her gün yüzlerce müşterinin bayinize girip alışveriş yaptığı düşünülürse 100 bin Türk lirasından daha fazla kazancınız olacaktır. Ancak bu kadar kazanabilmeniz için birkaç ay sabretmeniz gerektiğini unutmayın.

Başvuru ve İletişim

Tuborg bayiliği hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilmek ve daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıda yer alan iletişim bilgileriyle ulaşabilirsiniz. Uzman kişilerden yardım alabilirsiniz

Telefon numarası: 0232 399 20 00

Adres: Maslak, Ofis Binası, Sümer Sokağı No:4, 34398 Sarıyer/İstanbul

İnternet Sitesi için tıklayınız.

Resmibasvuru.com olarak sitemizde bayilik almak isteyen kullanıcılarımız için bir çok içerik bulunmaktadır. Siz de kendinize uygun bayilik için bayilik veren firmalar bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Başvuru Hakkında Bizimle İletişime Geçebilirsiniz