İçeriğe geç

Saka Su Bayilik Şartları ve Başvuru

  Saka Su bayilik

  Saka Su bayilik başvurusunun nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen ve bayilik şartlarının neler olduğunu bilmek isteyen pek çok kişi mevcut.

  Lezzet ödülü almaya hak kazanan Saka Su, son zamanlarda değerine değer katarak bayilerine kazandırmaya devam ediyor. Pek çok avantaja sahip olan bu firma hakkında bilinmesi gereken çok şey bulunuyor. Bu konuda siz değerli okurlarımız için Saka Su hakkında bilgi vereceğiz, neden bu firmanın tercih edilmesi gerektiğinden bahsedeceğiz ve bayilik açmak ile ilgili birçok detayı paylaşacağız.

  Saka Su Hakkında Kısa Bilgi

  Saka Su, 8,22 pH değerine sahip su ürünleri satan bir firma olsa da firmanın soda ürünleri de yer almakta. Sade, elmalı, limonlu ve zencefil aromalı soda satan firma, hem plastik şişede hem de cam şişede su satışı sağlıyor. 200 mililitreden 19 litreye kadar su satışı bulunan firmanın Avrupa ödülü de yer alıyor. 2020 yılı içerisinde lezzet ödülüne layık görülen Saka Su, bu bakımdan da bayilerine daha çok kazandıracak bir marka.

  Saka Su bayilik

  Neden Saka Su Bayiliği?

  Saka Su bayiliğini tercih etmek için pek çok sebep bulunuyor. Bunlardan birisi şirketin ücretsiz bir şekilde eğitim vermesi. Saka Su firmasında çalışacak olan bir elemana ücretsiz olarak eğitim desteği veriliyor. Eğitimler arasında satış ve servis eğitimi yer alıyor. Bayiliğin bir diğer avantajı bazı hizmetleri ücretsiz olarak karşılaması. Ücretsiz olarak sağlanan hizmetler arasında araç kaplama, tabela, magnet, broşür ve servis elemanı kıyafeti yer almakta. Bayi bunlara ek olarak su sebili ve su pompasını da hediye olarak alabiliyor.

  Saka Su Bayilik Şartları

  Firmada çalışmak için gerekli olan niteliklerden birisi bölgenin uygun bir potansiyele sahip olması. Örneğin mağazanın bulunduğu konum, telefon ve bilgisayarın yer alması, araç olması, dağıtım ekibinin bulunabilmesi ve nüfus önemli kriterler arasında yer almakta.

  İlginizi Çekebilir:  Getir Bayilik Başvurusu

  Eğitim ve tecrübe, bir işe girerken önemli olan detaylar arasında yer almakta. Saka Su bayilik konusunda ücretsiz olarak eğitim veriyor. Eğitimi başarılı bir şekilde tamamlayan personeller sorunsuz bir şekilde işe başlıyor.

  Firmadan bayilik almak isteyen bir kişi bayilik için bölge şartı bulunup bulunmadığını yani hangi bölgelerden bayilik alınabileceğini merak ediyor olabilir. Firma bu konuda net bir bilgi vermiyor, yani internet kullanıcıları istediği il ve ilçeyi seçerek o bölge için bayilik başvurusu yapabiliyor. Firma eğer mümkünse kullanıcıya bilgi vererek bu bölgenin uygun olup olmadığını söylüyor.

  Saka Su Bayilik Maliyeti

  Saka Su, bayilik için net bir maliyet belirlememekle birlikte maliyetin genel olarak alınacak mağaza masrafı ve bina içi döşeme olduğunu belirtiyor. Firma kullanıcıların en az 50.000 TL yatırım yapmasını bilgiler arasına eklemiş durumda. Yatırım alınacak binanın büyüklüğü ve çalışmalarına göre daha yüksek bir ücrete de sahip olabilir.

  Saka Su bayilik

  Saka Su Bayilik Başvurusu ve İletişim

  Bayilik başvurusu yapmak isteyen kullanıcılar öncelikle bu bağlantıya giriş yapmalı. Bu bağlantıda bayilik başvurusu formu yer alıyor. Kullanıcılar öncelikli olarak kendi firmasının adını yazarak ad, soyad, meslek, doğum tarihi, e-posta adresi ve telefon gibi bilgileri doldurması gerekiyor. Kişisel bilgileri firmanın bayilik başvuru formuna ekledikten sonra bayilik talep edilen bölgenin belirtilmesi yani adresin verilmesi gerekiyor.

  Kullanıcılar bu aşama sonrasında bayilik için hangi ürün grubunun yer alacağını yani damacana su mu yoksa pet şişe su satışı mı yapacağını yazması gerekiyor. İsteyen kullanıcılar tümünü seçebiliyor. Bir diğer alanda bayilik türünün belirtilmesi gerekiyor. Burada kullanıcı ister evlere servis ister kurumsal firmalara servis ister tamamına servis yapabilir.

  Kullanıcılar planlanan yatırım bütçesi kısmında bu iş için yaptığı hesaplamalar sonucunda ne kadar para harcayacağını veya bu iş için belirlediği bütçeyi forma eklemesi gerekiyor. Sonraki kısımda il ve ilçe seçildikten sonra müşteri isteğe bağlı olarak mesaj bırakabilir, eklemek istediği detayları belirtebilir. Bu aşamalar tamamlandıktan sonra ve onaylamaları yaptıktan sonra başvuru butonuna basılabilir.

  İlginizi Çekebilir:  Ebebek Bayilik Şartları Ve Başvurusu 2022

  Bazı kullanıcılar Saka Su firmasının iletişim bilgilerini öğrenip doğrudan firma ile iletişime geçmek isteyebilir. Firmanın iletişim bilgilerine ve adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Telefon – 444 72 52
  • Faks – 0 216 505 12 95
  • Adres – Kısıklı Mahallesi, Alemdağ Caddesi, No: 60, Masaldan İş Merkezi, F Blok, Kat 3 B, Çamlıca / Üsküdar / İstanbul

  Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik başvurusu kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir