İçeriğe geç

Getir Bayilik Başvurusu

  Getir Bayilik Başvurusu

  Getir bayilik başvurusu yaparak siz de Getir şubelerinden birine sahip olabilir, son yıllarda en çok büyüyen şirketin bir parçası olabilirsiniz. Türkiye’nin genelinde ve bazı ülkelerde de hizmet veren Getir özellikle Pandemi sürecinde oldukça büyüdü. Evinizden istediğiniz zaman sipariş verebileceğiniz, ister market alışverişinizi isterseniz de yemek siparişi verebildiğiniz bu sistem size evinizin rahatlığında alışveriş yapabilme imkanı sunuyor.

  Getir Bayilik Başvurusu

  Birkaç yıl içerisinde kendi ağını çok büyüten Getir, daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek için bayilik veriyor. 9 Temmuz 2015 yılından kurulan şirket, bugün Londra, Amsterdam, Berlin, İspanya, İtalya, Lisbon ve Paris’te de hizmet veriyor. Ülkemiz içinde ya da hizmet verilen diğer ülkelerde iş ortağı olarak şirkete verilen siparişlerden siz de kazanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden dolduracağınız Getir bayilik başvuru formu ile ön başvuru aşamasını tamamlayabilirsiniz.

  Getir Bayilik Alma

  Getir Bayilik Alma

  Bayilik Başvuru Formu

  • Öncelikle Getir Bayilik Başvurusu internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. 
  • Siteye giriş yaptıktan sonra ilk etapta sizden kişisel bilgileriniz talep edilmektedir. Ad, soyad, doğum tarihi, e-posta, ikamet etmiş olduğunuz il ve ilçe, cep telefonu ve adres bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. 
  • Önceki tecrübeleriniz sizden istenilen bir diğer bilgi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer daha önce sahibi olduğunuz bir işyeri varsa bu bilgileri vermeniz sizi diğer başvuruculardan bir adım öteye geçirecektir. Aynı zamanda bu işyerinizin de tabii ki başarılı olmuş olması gerekecektir. Eğer yoksa çalıştığınız işleri de yazabilirsiniz. 
  • Hangi il ve ilçede bayilik almak istediğinizi formda belirtmeniz istenecektir. Birden fazla seçenek de ekleyebilirsiniz. 
  • Detaylar alanında hem sizi hem de yapacağınız yatırımla ilgili olarak bilgi sahibi olunmak istenmektedir. Bu alanda sizden:
   • Ne kadar yatırım yapabileceğiniz,
   • Yapacağınız yatırımın ne kadarını kredi kullanarak yapacağınız,
   • Getir bayiliği alarak aylık ne kadar gelir elde etmeyi düşündüğünüz,
   • Yaptığınız farklı bir işin olup olmadığı,
   • Şuan çalışarak ya da iş sahibi olarak aylık ne kadar geliriniz olduğu,
   • Getir bayilik başvuru şartları arasında size sorulacak bir diğer soru da finansal yatırımı kimin yapacağı. İşin yönetimi ile yatırım yapacak kişinin farklı olması durumunda bu soru oldukça önemli olacaktır. 
   • Yapılacak işin yönetiminde hangi rolde olacağınız da soruluyor. 
   • Daha önce herhangi bir grup şirketinde bayilik yapıp yapmadığınız,
   • Önceden bu şekilde bayilik ve kurye sistemi ile çalışan bir işyerini yönetip yönetmediğiniz,
   • En önemli soru ise neden Getir bayisi olmak istediğiniz. Genel olarak iş başvurularında sizlere sorulan bu soru ile birlikte Getir bayiliğinin sizin için tam olarak ne anlama geldiği öğrenilmek isteniyor. 
  • Bu alanın tamamlanmasından sonra size 3 seçenekli bir soru gelecektir. Tam olarak Getir, Getir Büyük ve GetirSu modellerinden birini seçmeniz gerekecektir. 3 ayrı seçenek olarak 3’ünü de seçebilirsiniz. Ancak bu modellerin işleyişleri ve yönetimleri birbirinden farklı olacaktır. 
  • Ek bilgiler alanında sizin ya da herhangi bir yakınınızın daha önce Getir bayiliği hakkında görüşme yapıp yapmadığınız da sorulmaktadır.
  • Aynı zamanda Getir bayilik alma sorularından bir diğeri şu anda sizin ya da herhangi bir yakınınızın işlettiğiniz bir Getir bayiliği olup olmadığı.
  • Son olarak sizden referans kısmında Getir ile ilgili herhangi bir bağlantınızın olup olmadığı. Bu Getir’de çalışan birisi ya da yönetiminde birinin olup olmadığı olarak düşünülebilir. Eğer cevabınız evetse ikinci adımda sizden bu kişinin kim olduğu sorulacaktır. Varsa bu alanda evet cevabını vererek isim soyisim, cep telefonu ve görevini yazmanız gerekecek.
  Getir Bayilik Başvurusu

  Getir Bayilik Başvurusu

  Getir Başvuru Sonuçları

  Bu şekilde formu doldurduktan sonra “Kaydet” seçeneğine tıklayarak talebinizi Getir yönetimine bildirebileceksiniz. Bu aşamadan sonra özellikle sizin bayilik almak istediğiniz il ve ilçede ihtiyaç olup olmadığına bakılacaktır. Eğer ihtiyaç varsa bu sefer yapılan diğer başvurularla birlikte sizin başvurunuz değerlendirilecektir. Yapacağınız yatırımın miktarı, ne kadarının hazır sermaye olup, ne kadarının kredi kullanılarak yapacağınız da ayrıca önemli olacaktır.

  İlginizi Çekebilir:  Köfteci Yusuf Bayilik Şartları ve Başvuru

  Eğer daha önce bayilik konusunda bir tecrübeniz ve özellikle kurye sistemiyle çalışan bir sistemin parçası olduysanız bayilik başvurunuzun olumlu sonuçlanması yüksek bir ihtimal olacaktır. Yapacağınız yatırımın, yapmayı düşündüğünüz işin projesinin her yönü ile düşünülmüş ve çalışılmış olması size beklentilerinizin karşılığı olarak Getir bayilik açma sürecinin sizin için olumlu sonuçlanmasına yardımcı olacaktır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir