İçeriğe geç

Ebebek Bayilik Şartları Ve Başvurusu 2022

Ebebek-bayilik-basvurusu

Ebebek günümüzde bebek ürünleri ve gıdaları satan bir firma olarak bilinmektedir. Bir çok vatandaşın severek ürün aldığı bu firmaya bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Ebebek Bayilik şartları bayilik almak isteyen herkesin uyması gereken şartlardır. Bayilik alabilmek için Ebebek firmasına şahsi başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Ebebek firması bayilik şartları ise şu şekildedir.

 • Yüksek miktarda alım gücüne sahip olmak.
 • Hukuki yönden bir sorun teşkil etmeyecek sicile sahip olmak.
 • Belirli miktar teminata sahip olmak.
 • Bayiliği aldıktan sonra Ebebek ürünleri harici ürün satmamak.
 • Müşterilere özen gösterip kesinlikle her müşteriyi memnun etmek.

Ebebek Bayilik Başvuru Formu 2022

Yeni bebek sahibi olmuş anne ve babaların ya da ebeveyn olma adaylarının hizmet alması amacıyla 2001 yılında kurulmuş bir firmadır. İçerisinde bebekler ile ilgili her türlü ihtiyacı bulmak mümkündür. Kuruluşundan bu yana öncelikle somut bayilikler halinde akabinde ise internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Ebebek diğer bebek gereçleri satan yerlere göre hijyenik olma ve doğru ürün satma düşüncesi ile yola çıkmıştır. Günümüzde her anne ve babanın çocuklarına alacakları oyuncaklarda bulunan etiketlere bile baktığı göz önüne alınırsa, Ebebek firmasının başarısı ön plana çıkacaktır. Her ürün için günlük temizlik ve hijyen sağlaması, ürünlerin yapım aşamasında başlayarak paketlenmesine kadar takip etmesi ile Ebebek en çok tercih edilen bebek ürünleri satan firmadır. Ayrıca yeni açılan star market yarışmasına da buradan katılabilirsiniz.

Ebebek Bayilik Şartları

140’tan fazla bayisi ile ülke genelinde hizmet vermektedir. Elbette her bayinin belirli kazanç sağladığı düşünülmektedir. Ebebek bayilik kaliteli bir firma adı altında alındığı için kazanç getirecektir. Buna karşın firma bayilik vermemektedir. Sebebini ise kaliteyi sağlamanın zorluğu olarak açıklamaktadır. Her yatırımcının merkez bayi anlayışını kavrayamayacağı öngörülerek bayilik verilmemektedir. Ebebek bayilik özellikle yeni yatırımcılar tarafından talep edilmektedir.

Ebebek Bayilik Şartları Ve Başvuru 2022

Ebebek Bayilik Şartları Ve Başvuru 2022

Ebebek Benzere Bayilik Şartları

Yine de bu firmanın bayilik vermediği söylenebilir. Her ilde merkez yetkilileri tarafından ana bayi gibi hizmet veren ve merkez tarafından seçilen çalışanlara sahip bayilikler açmaktadır. Böylece standardı oturtmuş ve kaliteyi sağlamıştır. Ebebek bayilik vermese de açtığı bayilerin özelliklerine bakılabilir. Örneğin her bayisinin çok geniş m2 alanlara yayıldığı bilinmektedir. Hem geniş hem de yüksek olmaları nedeniyle bebek arabalarının geçebileceği ve insanların özgürce dolaşabileceği alanlar yaratılmıştır. Bunun dışında bebek ürünleri satmak için bu alanda belirli zamanlık tecrübe aranmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Kardelen Su Bayilik Şartları ve Başvuru

Yatırımcı olsanız dahi bu tecrübe her mağaza tarafından şart koşulmaktadır. Bu iş biraz da sabır ile orantılı olduğu için tecrübe son derece önemlidir. Sicil sorununun olmaması da çok önemlidir. Hem girişimcide hem de çalışanlarda bulunabilecek sabıka durumu aileler tarafından fark edildiği halde büyük sıkıntılara yol açabilir. Bebeklerin sürekli olarak gelecek olması göz önüne alındığında bu durum problem yaratabilir.

 

 Ebebek Bayilik Maliyeti

Her firmada olduğu gibi Ebebek bayilik maliyeti de yüksek sayılabilir. Firmaların ismi değerlendikçe verecekleri bayiliklerin fiyatı da yükselir. Bayilikten kasıt zaten oranın ismini kullanmaktır. Bu şans sıfırdan bayi açan birine göre çok daha faydalıdır. 300 bin ile 500 bin TL arasında bayilik verildiği bilinmektedir. Bebek mağazalarında özellikle bol çeşit ihtiyacı duyulduğu için oyuncağından kıyafetine kadar her şey düşünülmelidir.

Ebebek bayilik verilmediği bilinmektedir. Bu nedenle başka firmaları araştırmak daha doğru olacaktır. Bu tür firmalardan bayilik almak için geniş alanlı bir mağaza bulunmalıdır. Bu mağaza sizin olmadığı takdirde kira da hesaba katılmalıdır. Ayrıca isim hakları ve ürünler nedeniyle firmanın talep ettiği tutar yani 300-500 bin TL arası sayılmaktadır. Bunların dışında da işçilere verilecek tutarlar hesaplanmalıdır. Tüm bu giderler sonucunda maliyet ortaya çıkacaktır.

 

Ebebek Bayilik Kar Marjı

Bebek ürünleri diğer ürünlere göre biraz daha ucuza alınıp çok pahalıya satılmaktadır. Çünkü bu ürünlerin teminatı ve dezenfeksiyonu oldukça zordur. Ayrıca aileler bebekleri için en iyisini talep etmektedir. Tüm bunlar göz önüne alındığında Ebebek bir ürünün kar marjı %60 ile %200 arasında değişebilir. Bu nedenle kazançlı bir yatırım olduğu düşünülmektedir. Yapılacak yatırımlar ve doğru pazarlama ile Ebebek bayilik alınabildiği takdirde yatırımcıya kazanç sağlayacaktır.

Ebebek başvurusu 2022

ebebek bayilik başvurusu

Ebebek Aylık Bayilik Kazancı

Günlük geliri için kesin bir ifade kullanmak doğru olmayacaktır. Günlük gelir konusunda değişkenlerden bahsedilebilir. Eğer bir Avm içerisinde mağaza açılmış ise gelir yükselecektir. Ayrıca eğer yakınlarda bir bebek mağazası yok ise yine gelir miktarı yükselecektir. Bu nedenle günlük olarak 1500-3000 TL arasında kazanç sağlanacağı öngörülür. Bu hesaptan yola çıkılarak aylık olarak aşağı yukarı bazı kazanç miktarları söylenebilir. Yüksek performans veren bir Ebebek bayilik aylık olarak 90.000 TL civarında kazanç elde edebilir. Yeri fazla iyi olmayan ve iyi çalışamayan bir mağaza ise 45.000 TL civarında kazanacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Seğmenler Su Bayilik Şartları ve Başvuru

 

Ebebek İletişim ve başvuru

Maalesef başvuru için iletişime geçmek mümkün değildir. Başvuru yapılmadığı için böyle bir departmana ihtiyaç duyulmamaktadır. Ebebek bayilik dışında iletişime geçmek için internet sitesine yazılabilir. Kısa sürede cevap verilmektedir. Ayrıca telefon hatları ve mağazalar aracılığıyla da iletişim kurmak mümkündür.

“Ebebek Bayilik Şartları Ve Başvurusu 2022” hakkında 2 yorum

 1. ALİ TAYLAN ÖZOVA

  Merhaba;

  E-bebek bayiliği için başvuru ve görüşme yapmak istiyorum.Konu hakkında dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 2. E bebek bayiliği için uygun yermiz mevcut orda e bebem mağazası açmak istiyoruz onun için dönüş sağlarmısınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir