İçeriğe geç

Kardelen Su Bayilik Şartları ve Başvuru

  Kardelen Su bayilik

  Bazı kullanıcılar Kardelen Su bayilik şartları konusunda araştırma yapıyor, bu firmanın bayiliği hakkında bilgi edinmeye çalışıyor.

  Pek çok su firması bulunduğu gibi Kardelen Su, tercih edilen bayilik talepleri arasında yer alan bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda Kardelen Su bayilik alımının nasıl mümkün olduğunu, nasıl başvurunun yapıldığını ve şartların neler olduğunu açıklayarak siz değerli kullanıcılarımızın bu konuda bilgilenmesini sağlayacağız.

  Kardelen Su Hakkında Kısa Bilgi

  Kardelen Su, 1993 yılında temellerini atan ve üretime başlayan bir işletme. 6.500 metrekare kapalı ve 25.000 metrekare açık alan olmak üzere modern bir tesise sahip olan Kardelen Su, dağlardan gelen suyu doldurarak Türkiye ve dünyanın dört bir yanına dağıtıyor. Yapılan araştırmalar sonucunda 1. kalite su sınıfına giren bu marka, kendini geliştirmeye ve daha fazla alana yelken açmaya devam ediyor.

  Neden Kardelen Su Bayiliği?

  Kardelen Su bayilik başvurusunda bulunmak için birçok neden bulunuyor. Bunlardan birisi firmanın 1. sınıf kaliteye sahip su satışı yapıyor olması. Bu haliyle pek çok vatandaş bu markayı sıklıkla tercih etmekte. Bayilik almanın bir diğer avantajı markanın bilinen ve güvenilir markalar arasında yer alması. Müşteriler bu markaya güvendiği için talep daha yüksek olacak, daha yüksek kazanç elde etmek mümkün hale gelecek.

  Kardelen Su markasını tercih edip bayilik almak için bir diğer neden suyun dağlardan hijyenik yani bakteri üretmeyen borularla getirilip temiz bir şekilde dolum işleminin yapılması. Bu da Kardelen Su bayilerinin sağlıklı ve kaliteli ürünler sattığı anlamına geliyor.

  Kardelen Su bayilik

  Kardelen Su Bayilik Şartları

  Kardelen Su ile çalışmak için bayi olmak isteyenlerin uygun altyapıyı karşılamaları gerekiyor. Bu altyapı mağaza, araç, telefon, bilgisayar ve dağıtım ekibi olarak açıklanıyor. Eğer gerekli ihtiyaçlar karşılanabiliyorsa gerekli olan bir diğer şey ürünlerin Sağlık Bakanlığı onaylı bir depoda muhafaza edilmesi. Halk sağlığı açısından önemli olan bu durum, bayilerin daha etkili ve daha temiz satış yapabilmelerine olanak tanıyacak.

  İlginizi Çekebilir:  Ebebek Bayilik Şartları Ve Başvurusu 2022

  Kardelen Su bayilik konusunda bayilere destek sunuyor. Bu konuda firmanın verdiği desteklerden birisi satış ve servis eğitimi olmakta. Verilen bu eğitim ile birlikte bayi personellerinin en iyi şekilde hazırlanması planlanıyor. Kardelen Su firması araç kaplama, tabela, servis kıyafeti, magnet ve broşürleri ücretsiz bir şekilde karşılıyor olacak.

  Kardelen Su Bayilik Maliyeti

  Kardelen Su, 1. sınıf kalite suları ile birlikte müşterilerini sevindiren, bayilerinin zaman zaman yoğun talepler aldığı bir şirket. Bayilik talebinde bulunmak isteyen kişiler bayilik ücretlerini de merak etmiyor değil. Firma bu konuda ne kadar ücretle yatırımın yapılması gerektiği hakkında bilgi vermiyor olsa da en az 50.000 TL’lik bir yatırım ihtiyacı bulunabileceğini belirtelim. Tabii bu yatırım miktarı bölgeden bölgeye değişiklik gösterebiliyor.

  Kardelen Su Bayilik Başvurusu ve İletişim

  Kardelen Su bayilik işlemleri için öncelikle bu bağlantıya girmek gerekiyor. Sayfa içerisinde bayilik şartları ve kriterleri ile ilgili açıklamalar bulunmakta. Kullanıcılar biraz daha aşağıya inerek başvuru formuna ulaşabiliyor. Formda ad, soyad, e-posta adresi ve telefon numarası gibi çeşitli bilgiler yazıyor. Kullanıcılar bu bilgileri doldurduktan sonra mesaj bırakmak istiyorsa yani eklemek istediği ek bir bilgi var ise buraya yazmalı. Kullanıcılar Kardelen Su bayiliği için üyelik sözleşmesini onayladıktan ve kişisel veriler ile ilgili metni onayladıktan sonra başvurabilir. Başvurudan bir süre sonra Kardelen Su bayi olmak isteyen kişiye ulaşarak ona gerekli açıklamaları yapıyor.

  Kardelen Su bayiliği veya diğer sorular ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak, talep belirtmek veya diğer konular için hemen 444 42 44 numarasına ulaşarak firma ile iletişime geçilebiliyor. Sizler için Kardelen Su şirketine ait genel merkez binası ve fabrika ile ilgili iletişim adreslerini aşağıya bırakıyoruz. İstediğiniz adrese ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir:  Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Başvuru

  Kardelen Su bayilik

  Kardelen Su Merkez:

  • Bağlar Mahallesi, Osman Paşa Caddesi, No: 21, Güneşli, Bağcılar, İstanbul Türkiye
  • Tel – 0090 212 489 4445
  • Fax – 0090 212 656 3080
  • [email protected]
  • [email protected]

  Kardelen Su Fabrika:

  • Necati Paşa Mahallesi, İhsan Erçakır Caddesi, No:21, Hendek, Sakarya, Türkiye
  • Tel – 0090 264 614 9640
  • Tel – 090 264 614 8993
  • Fax – 0090 264 614 5596
  • [email protected]
  • [email protected]

  Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir