İçeriğe geç

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Başvuru

Ekrem Coşkun Döner bayilik

Dönerci olmak isteyen pek çok kişi Ekrem Coşkun Döner bayilik şartlarını merak ediyor, başvurunun nasıl yapıldığını öğrenmek istiyor.

Günümüzde pek çok kişi yeni bir iş yeri açmak için çalışmalar yapıyor, araştırmalar içerisine katılıyor. Kullanıcılar daha az maliyetli olması ve bazı avantajları bulunmasından dolayı bayilik açmayı da zaman zaman tercih edebilir. Bayilik açmak için bilinmesi gereken pek çok detay bulunuyor. Sizlere bu konuda Ekrem Coşkun Döner bayiliği açmak için nelerin gerekli olduğundan bahsedeceğiz.

Ekrem Coşkun Döner Hakkında Kısa Bilgi

Ekrem Coşkun Döner, yaprak et döner satan bir firma. Daha düşük bir kâr oranı ile uygun fiyattan satış yapan bu firma, kısa sürede Türkiye’de popüler olmayı başarmış ve adından söz ettirmiş bir yer. Genellikle sade veya soğanlı olarak et döner servisi yapan Ekrem Coşkun Döner için bazı kişiler bayilik almak isteyebilir.

Sigortacılık sektöründe yaptığı başarılı işleriyle bilinen Ekrem Coşkun, 10 Aralık 2013 yılında ilk bayisini Konya’ya kuruyor. O zamandan bu zamana pek çok yerde bayilik açarak işi daha da büyüten Ekrem Coşkun, günümüzde Türkiye’nin birçok yerinde hizmet sunuyor. %100 kaliteli yaprak döner ile birlikte sunulan bu hizmet pek çok kullanıcının tercihi konumuna gelmiş durumda.

Ekrem Coşkun Döner bayilik

Neden Ekrem Coşkun Döner Bayiliği?

Ekrem Coşkun Döner bayiliğini tercih etmek için pek çok neden yer alıyor. Bunlardan birisi bayilik ücretinin indirimli olması. 250.000 TL yerine 85.000 TL’ye bayilik veren firma, bu konuda yatırımcıları memnun etmeyi başarıyor. Ekrem Coşkun Döner’i tercih etmek için bir diğer sebep firmanın elde edilen kârı almıyor olması, tamamen bayi sahibine bırakıyor olması. Bu da pek çok kullanıcı için önemli bir ayrıcalık.

Firma, yalnızca maddi anlamda destek sağlamıyor aynı zamanda personel ve usta konumunda olan kişiler için de destek sunarak bayinin ayakta durmasına olanak tanıyor. Nakliye bedelinin dahi firma tarafından karşılandığı bu alanda kullanıcılar düşük bir miktar ödeyerek iş sahibi oluyor. Firmanın sunduğu bir diğer avantaj 350.000 TL ile 400.000 TL arasında bir bütçe ile Express konsept açma imkanı olmakta.

İlginizi Çekebilir:  Donas Bayilik Şartları ve Başvuru

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları

Firmanın bu konuda belirttiği fazla şart bulunmuyor. Bu şartlardan birisi gerekli masrafların karşılanması olmakta. Zaten bayi bazı masrafları karşıladığı için bayi sahibi bu konuda rahat olabilir.

Ekrem Coşkun Döner bayiliği kurmak isteyen bir kişinin bilmesi gereken bir diğer şart her ile bayi kurulamayacağı. Firma, yeterli sayıya ulaştığından dolayı veya markanın aldığı kararlar neticesinde bazı il ve ilçelere bayi kurma imkanı veriyor. Bu iller ve ilçeler başvuru ekranında bulunuyor.

Bayilik kurarken kullanıcıların bilmesi gereken bir diğer şart eğer daha büyük bir işletme kurulacak ise 400.000 TL’ye kadar bir bütçe ayrılması gerektiği.

Ekrem Coşkun Döner bayilik

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Maliyeti

Bulunduğu il veya ilçede mümkün ise Ekrem Coşkun Döner bayilik almak isteyen bir kişinin bazı maliyetleri karşılaması gerekiyor. Firma, yatırımcıdan 250.000 TL yerine 85.000 TL alarak bayi kurma çalışmalarına başlıyor. Eğer daha büyük bir bayi kurulacaksa 350.000 TL ile 400.000 TL arasında bir bütçe ayrılması gerekiyor. Firma bu maliyetlerin yanı sıra nakliye bedeli almıyor, elde edilen cirodan kâr payı istemiyor ve bunun gibi pek çok konuda ücretsiz olarak destek sağlıyor.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Başvurusu ve İletişim

Ekrem Coşkun Döner ile birlikte maddi kazanç elde etmek, bu sektörde gelişmek isteyen kişiler öncelikle bu bağlantıya giriş yapmalı. Bu bağlantı üzerinden formda yer alan ad soyad, e-posta adresi ve telefon numarasının doldurulması gerekiyor. Talep edilen il kısmında ise yalnızca mümkün olan iller yer almakta, buna göre en doğru tercihin yapılması gerekiyor.

Son kısımda yatırımcı söylemek istediklerini belirterek ekleme yapabiliyor ve KVKK metnini onayladıktan sonra başvuru formunu gönderebiliyor. Ekrem Coşkun Döner ile iletişim kurmak isteyen bir kişi 0332 355 77 77 numaralı hattan firmaya ulaşabilir. Çağrı merkezi için 444 4 922 numaralı hattın aranması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Goodyear Bayilik Şartları ve Başvuru

Bu konuda siz değerli üyelerimiz için Ekrem Coşkun Döner hakkında birçok bilgi verdik. Konumuzda firma hakkında bazı bilgiler verip firmanın yaptığı işten söz ettik. Bununla birlikte firmadan bayilik almak için yapılması gerekenlerden de bahsettik. Umarız sizler için yararlı bir konu olmuştur.

Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik başvurusu kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

“Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Başvuru” hakkında 1 yorum

  1. selamün aleyküm bursa uludag ünüversitesi kampüsünde 700metre kare alan kiraladım aylık 25000 tl ye üzerine 100metre kapalı alan yaptırııyorlar sizden bayilik almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir