İçeriğe geç

Donas Bayilik Şartları ve Başvuru

Donas bayilik

Donas bayilik şartları ve başvuru için neler gerektiği pek çok kişi tarafından merak edilen bir durum. Bu konuda Donas bayiliği hakkında bilgi vereceğiz.

Yeni bir girişimci, bir iş kurarken o işin tutması için çeşitli çalışmalar yapabilir, o işe ağırlık verebilir. Özellikle bayi sahibi olmak girişimciye daha kolay gelebilir. Bu gibi durumlar için pek çok firma bulunuyor. Bu firmalardan birisi de Donas olarak karşımıza çıkıyor. Döner konusunda öncü firmalardan birisi olan Donas hakkında bilinmesi gereken birçok şey var.

Donas Firması Hakkında Kısa Bilgi

Donas markasından bahsetmeden önce Donas’ın nasıl kurulduğu konusuna değinmek istiyoruz. 1997 yılında Donas markası ile ilk adımlarını atan DNS Group, 2019 yılı itibariyle 22 ilde 48 şubeye sahip ve yeni şubeler açmaya devam ediyor. Donas’ın yanı sıra pek çok markası bulunan DNS Group, Donas ile birlikte daha çok popülerlik kazandı.

Donas markası, kurulduğu günden bu yana halen hizmet vermeye ve yeni şubelerini açmaya devam ediyor. Pek çok ilde şubesi bulunan bu marka ağırlıklı olarak tavuk döner satan bir yer olsa da tavuk dönerin yanı sıra et döner yemek de mümkün. Donas, dürüm servisinin yanı sıra menü ve içecek servisi de yapıyor. Alo paket servisinin de bulunduğu bu firmaya talip olmak ve şube başvurusu yapmak isteyenler olabilir.

Donas bayilik

Neden Donas Bayiliği?

Donas bayilik tercihi yapmak için pek çok sebep bulunuyor. Bu sebeplerden birisi firmanın helal et kullanması ve işini temiz bir şekilde yapması. Pek çok müşteri temiz iş yapan restoranları ve helal kesim et kullananları tercih etmek ister. Hem tavuk döner hem et döner helal kesim olarak yer alıyor. Bu sayede müşteriler gönül rahatlığı ile ve hijyenik bir ortamda bu imkanlardan yararlanabiliyor. Bu da bayi almak isteyenler için harika bir fırsat.

İlginizi Çekebilir:  Best of Dürüm Bayilik Şartları ve Başvuru

Bayilik almak isteyenlerin bu firmayı tercih etmeleri için bir diğer sebep firmanın işini layıkıyla yerine getirmesi. Pek çok müşteri için verilen hizmet, sunulan kalite önemli bir yere sahip. Restoranın kullanıcıya sunduğu ayrıcalıklar kullanıcının o restoranı daha çok tercih etmesini sağlayan bir sebep. Donas bayilik almak isteyenler için bu önemli bir madde olarak karşımıza çıkıyor olmakta.

Donas Bayilik Şartları

Donas bayiliği almak için bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Öncelikli şartlardan birisi bayi açılacak olan yerin yeterli nüfusa sahip olması. Bir girişimci köye veya boş bir araziye bayilik açmak istemez, özellikle nüfusun olduğu veya turistlerin sıklıkla tercih ettiği bir yere bayilik açar. Bu da bir bayinin daha fazla kazanç elde etmesini sağlar.

Nüfus dışında önemli olan şartlardan birisi de gerekli altyapıların sağlanması olarak yer alıyor. Donas bayilik almak isteyen bir kişinin günümüzde önemli bir yeri bulunan telefon, su, elektrik, internet gibi altyapıları karşılayabiliyor olması gerekiyor. Bunun yanı sıra gerekirse bir de paket servis için servis aracının alınması gerekli olabilir.

Donas Bayilik Maliyeti

Donas bayilik sahibi olmak için önemli şartlardan birisi de maliyeti karşılayabilmek olarak karşımıza çıkıyor. Maliyetlerden birisi bina maliyeti olarak yer almakta. Bina maliyeti bayi sahibi tarafından karşılanacağı için bina konusunda kişinin güzel bir seçim yapması ve binayı uygun fiyata getirmesi gerekiyor.

Bina dışında bir diğer masraf bina düzenlemesi olacak. Tadilat da girişimci tarafından karşılanacağı için bu masrafların ödenmesi gerekiyor. Bu konuda firma net bir bilgi vermiyor fakat başvuru yaparken bazı firmalarda olduğu gibi bu firmada da bayilik ücreti alınabilir. Bu konuda da hazırlıklı olmak gerekiyor.

Resmibasvuru.com editörlerince 2021 yılı itibari ile Donas bayiliği almanın ortalama 300.000 TL ile 500.000 TL arası maliyeti olabileceği değerlendirilmiştir. Ancak kesin bilgiyi firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmede elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ebebek Bayilik Şartları Ve Başvurusu 2022

Donas bayilik

Donas Bayilik Başvurusu ve İletişim

Donas bayilik başvurusu için yapılması gereken firma ile iletişim kurmak. Firmanın şu anda bulunan pek çok şubesi bulunuyor, ayrıca Donas, yeni şubeler açmaya devam ediyor. Henüz bazı illerde Donas bayiliği alınmış değil. Girişimci bu şansı deneyerek bir bayilik sahibi olma başvurusu yapabilir.

Donas bayiliğine başvuru yapmak için kullanıcının öncelikle bu bağlantıya girmesi gerekiyor. Bu bağlantıda Donas bayiliği ile ilgili bir başvuru formu yer alıyor. İsteyen kullanıcılar aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilir:

 • Hoşnudiye Mahallesi, 734. Sokak, No: 10/16, İki Kule Residence, Tepebaşı / Eskişehir
 • 0222 321 4488
 • 0222 321 4414
 • [email protected]

Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

“Donas Bayilik Şartları ve Başvuru” hakkında 1 yorum

 1. Yurtdisinda 13 yildir restaurant isletiyorum artık Türkiye de isimi kurup çalışmak istiyorum onun için
  Donas diyorum eger bayilik veriyorsanız
  Adana karataş ta acmayi düşünüyorum
  Şartları ve maliyeti ogrenebilirmiyim saygılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir