İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Başvurusu
  3. Lokmax Bayilik Şartları ve Başvuru

Lokmax Bayilik Şartları ve Başvuru

Lokmax bayilik

Lokma tatlıları satan bir firma olan Lokmax bayilik şartları ve başvuru ile merak edilen bir konum haline geldi. Bu konuda bayilik detaylarını aktaracağız.

Ülkemizde bayilik veren pek çok firma bulunuyor. Bu firmalardan birisi de Lokmax olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar Lokmax bayiliği alarak hem tatlılarla vakit geçirebilir hem de müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya başlayabilir. Lokmax bayiliği hakkında bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor. Gelin bu firmayı hep beraber detayları ile birlikte inceleyelim.

Lokmax Firması Hakkında Kısa Bilgi

Lokmax bayilik konusuna geçmeden önce Lokmax hakkında bilgi verelim. Lokmax, lokma tatlıları satan bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Çeşitli lokma tatlılarının bulunduğu bu firmada lokmanın yanı sıra bazı tatlılara yer veriliyor olsa da ağırlıklı olarak lokma tatlıları bulunuyor. Lokma sevenlerin vazgeçilmez yeri olan Lokmax, 2018 yılından beri ülkemizde hizmet veriyor.

İlk olarak İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Lokmax, zamanla İstanbul’un diğer ilçelerine ve bazı ülkelere yayılmaya başladı. Zaman geçtikçe şube sayısını yükselten firma, yeni şubeler açmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Lokmax bayilik

Neden Lokmax Bayiliği?

Lokmax bayilik tercihi yapmak için kullanıcıların pek çok sebebi bulunuyor. Bunlardan birisi tatlı sevenler için. Lokma tatlısı seven bir girişimci bu bayiyi açarak hem lokma tatlısına doyabilir hem de sevdiği işi rahatlıkla yapmış olur. Bu da onun için ek bir avantaj sağlıyor. Lokmax’ın sunduğu bir diğer avantaj şubenin açılacak olduğu bölge için danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak sunması. Firma, bu hizmet sayesinde mimari danışmanlık konusunda destek sunuyor, herhangi bir ücret almıyor.

Lokmax bayilik avantajlarından birisi anahtar teslim yapmaları. Pek çok kişi için bir işin hızlı bir şekilde halledilmesi ve stressiz olması önemli olabilir. Firma, bayinin kurulacağı yer için mimari konuda çalışmalar yapıyor, çalışmaları yakından takip ediyor. İş bitene kadar bayi ile ilgileniyor ve sonunda bayinin anahtarını bayi sahibine teslim ediyor. Bunun yanı sıra firma en uygun maliyetli çalışmayı sunmak için de girişimci olmak isteyenlere bir fırsat sunuyor.

Lokmax, yalnızca bina ile ilgilenmiyor aynı zamanda personellere eğitim vererek bu eğitimleri ücretsiz bir şekilde sunuyor. Bunun yanı sıra ürünlerin gönderimi de firma tarafından yapılıyor. Bu sayede bayi sahibi çok uğraşmadan, sadece yatırım yaparak gönül rahatlığıyla kazanç elde edebiliyor.

Lokmax Bayilik Şartları

Lokmax bayilik şartları pek çok bayi sahibi olmak isteyen kişi tarafından merak edilen bir konu olarak yer almakta. Genel olarak değerlendirdiğimizde Lokmax için herhangi bir bayilik şartı bulunmuyor. En önemli şartlardan birisi seçilecek bayinin konumunun merkezi bir konumda olması veya nüfusunun yeterli seviyede bulunması.

Lokmax için önemli olan şartlardan birisi de konum altyapısının güçlü olması. Bu kriterler arasında telefon, elektrik ve internet hattının yanı sıra ek olarak binanın genişliği de yer almakta. Kullanıcılar yalnızca bu gibi durumlara dikkat etmemeli, ayrıca gerekli yatırım için belirli miktarda para ayırmalı.

Lokmax Bayilik Maliyeti

Lokmax bayiliğine sahip olmak için ne kadar para gerektiği ekonomik duruma göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı firma bu konuda net bir bilgi sağlamıyor. Bundan dolayı maliyetin ne olacağı hakkında bilgi almak için firma ile görüşmek gerekiyor. Şu bilgiyi vermek gerekiyor ki Lokmax bayilik fırsatından yararlanmak için firma girişimci ile yakından ilgilenecek, bayinin kurulumunu kendisi yapacak. Bayi sahibi sadece bu konuda gerekli masrafları karşılayacak. Özet geçmek gerekirse en büyük masraf alınacak binanın maliyeti ve tadilat olarak yer alıyor.

Resmibasvuru.com editörlerince 2021 yılı itibari ile Lokmax bayiliği almanın ortalama 50.000 TL ile 150.000 TL arası maliyeti olabileceği değerlendirilmiştir. Ancak kesin bilgiyi firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmede elde edebilirsiniz.

Lokmax bayilik

Lokmax Bayilik Başvurusu ve İletişim

Lokmax bayiliğine başvurmak ve bu bayi ile çalışmak için önceleri web sitesi bulunuyordu. Kullanıcılar web sitesi üzerinden Lokmax bayiliğine başvuru yapabiliyordu. Alınan yeni karar ile birlikte web sitesi kapandı ve artık firmanın resmî olarak bir Instagram hesabı bulunuyor. Instagram hesabında da pek aktif olmayan firma, internet ortamında pek görülmüyor olsa da firmanın iletişim bilgileri yer alıyor. Lokmax firmasına ait resmi Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilir ve firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Lokmax bayilik başvurusu için yapılması gereken işlem firma ile iletişime geçmek. Firma ile iletişime geçmek için telefon numarası ile firmaya ulaşmak gerekiyor. Firma ile iletişim kurmak için firmanın iletişim bilgilerini bırakıyoruz.

  • Adnan Kahveci Bulvarı, Röntgen Sokak, No: 3 / B
  • 0534 41 5299
  • 0212 403 0094
İlginizi Çekebilir:  Gratis Bayilik Şartları ve Başvuru

Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

Yorum Yap

Başvuru Hakkında Bizimle İletişime Geçebilirsiniz