İçeriğe geç

Best of Dürüm Bayilik Şartları ve Başvuru

  Best of Dürüm bayilik

  Best of Dürüm bayilik şartları ve başvuru hakkında birçok detay merak ediliyor. Bu konuda kullanıcılar için bu bilgileri paylaşacağız.

  Döner konusunda pek çok firma bulunuyor. Bu firmalardan bazıları yaptıkları olağanüstü çalışmasıyla ön plana çıkıyor. Bazıları et döner konusunda gelişirken bazıları da tavuk döner konusunda gelişip bu alanda en iyi ürünleri çıkarmaya çalışıyor. Dönercilik konusunda kendini kanıtlayan ve bayilik veren firmalardan birisi olan Best of Dürüm, bayilik almak isteyen müşterilerini sevindirerek onlara bazı ayrıcalıklar sunuyor.

  Best of Dürüm Hakkında Kısa Bilgi

  Dönerci açıp dönerci dükkanı işletmek pek çok bayi sahibi olmak isteyen kişinin hayali olmuş olabilir. Bu hayali gerçekleştirmek artık mümkün. Best of Dürüm, dönerci açmak isteyenlere destek oluyor. Best of Dürüm hakkında kısaca bahsetmek gerekirse firma 1993 yılında Çorum’da hizmete girdi. Çorum’da kurulan ve zamanla büyüyen bu firma, kısa sürede Türkiye’nin pek çok yerine hizmet vermeye başladı.

  Best of Dürüm bayilik

  Yaptığı kampanyalar ile müşterilerin ilgisini çekmeye çalışan Best of Dürüm’de satılan bazı ürünler arasında et döner dürüm, ızgara köfte, ızgara köfte dürüm, burger, et iskender, köfte iskender, ıslak burger ve adana kebap yer alıyor. Yan ürünler arasında patates cipsi, tatlı ve ayran gibi pek çok ürün de yer almakta.

  Neden Best of Dürüm Bayiliği?

  Best of Dürüm bayiliğini tercih etmek için pek çok sebep bulunuyor. Öncelikli olarak döner yemeyi sevenler için buradan bayilik almak büyük bir ayrıcalık sağlayacak. Çünkü dürüm dükkanı işleten bir kişi yemek aralarında hemen kendine bir döner yaparak bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirebilir, sevdiği işe odaklanabilir.

  Best of Dürüm bayilik tercihi etmenin bir diğer sebebi maliyeti kısa sürede çıkarıyor olması. Maliyetlerin oluşması ve o maliyetin elde edilen kâr ile birlikte ne kadar sürede çıkacağı merak edilen konulardan birisi olarak yer alıyor. Bayi sahibi olmak isteyenlerin en çok merak ettiği bu soru firma tarafından açıklandı. Firmanın belirttiğine göre maliyetler 18 ayda çıkıyor ve bayi gerçekten kâr elde etmeye başlıyor.

  İlginizi Çekebilir:  Eve Shop Bayilik Şartları ve Başvuru

  Best of Dürüm tercih etmenin bir diğer avantajı ünlü bir firma ile çalışmak olacak. Eğer ki kişi kendine has yeni bir firma kurarsa bu firma insanların güvenini kazanana kadar bir anda yükselmeyebilir fakat ünlü bir firmadan bayilik almak o bayinin daha çok kazanç elde etmesini sağlar.

  Best of Dürüm Bayilik Şartları

  Best of Dürüm bayiliğini tercih etmek isteyen kullanıcılar için 3 farklı işletme modeli sunuluyor. İnsanlar bu 3 modelden istediğini seçerek hemen bayi işletmeye başlayabiliyor. Bu iş modelleri franchising modeli, ana firma modeli ve ortak modeli olarak yer alıyor. İş modeli ne olursa olsun ana firma her bayiye hizmetini ve anlayışını en iyi şekilde sağlıyor.

  Firmayı tercih ederken bilinmesi gereken en önemli detaylardan birisi mimari konuda firmanın belirlediği tarzda bir yapı kullanmak. Konsept ve mimari mimarlar tarafından çizilecek olan bir proje ile oluşturulacak ve bayi sahibine teslim edilecek.

  Best of Dürüm bayilik

  Best of Dürüm Bayilik Maliyeti

  Bir firmanın bayiliğine başvurup o bayilikten yararlanmak isteyen kullanıcılar bayilik ücretlerini de merak ediyor olabilir. Bayilik ücretleri konusunda bir fiyat belirlenmese de genel olarak ücretler franchising ücreti, bina ücreti ve tadilat ücreti olmakta. Bunun dışında bayi sahipleri tedarik edilecek ürünlerin ücretini de karşılıyor olacak. Şunu belirtmekte fayda var ki kullanıcılar franchising modeli en uygun fiyata sahip işletme modeli olarak yer alıyor.Resmibasvuru.com editörlerince 2021 yılı itibari ile Best of Dürüm bayiliği açmanın ortalama 200.000 TL ile 300.000TL arası maliyeti olabileceği değerlendirilmiştir. Ancak kesin bilgiyi firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmede elde edebilirsiniz.

  Best of Dürüm Bayilik Başvurusu ve İletişim

  Best of Dürüm bayilik başvurusu için öncelikli olarak şu bağlantıya girmek gerekiyor. Bu bağlantıda bir başvuru formu yer alıyor. İşini tutkuyla yapmak isteyen ve Best of Dürüm ile büyümek isteyenlerin dolduracağı bu formda kişisel bilgiler ve bayi bilgileri yer alıyor. Bunun yanı sıra kullanıcı ekstra bilgi vermek için mesaj kısmına bir not bırakabiliyor. Eğer form tamamlandıysa formu gönderdikten sonra her şey hazır demektir. Başvurudan bir süre sonra ana bayi ile kullanıcı iletişime geçecektir. Kullanıcı aklında kalan soruları ana bayiye sorabilir.

  İlginizi Çekebilir:  Lokmaland Bayilik Şartları ve Başvuru

  Best of Dürüm iletişim bilgileri:

  Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir