İçeriğe geç

Hadise Giyim Bayilik Şartları ve Başvuru

Hadise Giyim bayilik

Hadise Giyim bayilik şartlarının neler olduğu ve başvurusunun nasıl yapıldığı kullanıcılar tarafından merak edilen bir konu haline geldi.

Pek çok kişi kendi firmasını sıfırdan kurup büyük masraflar yapmak yerine bayilik alarak maliyeti en aza indirmek ve bu işten oldukça kârlı çıkmak istiyor. Firmalar aldığı bayilikler ile birlikte hem daha az ücret ödüyor hem de diğer firmanın ürünlerini kullanarak kendi kârını elde ediyor. Bayilere kazandıran ana firmalar arasında Hadise Giyim de yer alıyor.

Hadise Giyim Hakkında Kısa Bilgi

Misyonu kaliteli ürünleri topluma ulaştırmak vizyonu ise yenilikçi projelere yatırım yapmak olan Hadise Giyim’in kurucusu İlhan İnan, sektöre ilk olarak bir iplik fabrikası kurarak atıldı. Başarılı işlere imza atan İlhan İnan, iplik fabrikasından sonra giyim sektörüne de girerek çıtayı daha da yükseltti. Hadise Giyim ismiyle gençlerle buluşan İlhan İnan, ilk mağazasını 2001 yılında Tokat’ta açar. Yıllar geçtikçe daha fazla bayiliğe sahip olan Hadise Giyim, 2017 yılı itibariyle 30 mağaza sayısına ulaşmış bir marka. 100 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo imkanı tanıyan Hadise Giyim bayilik konusunda da kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunuyor. Teknolojik altyapısını sürekli geliştiren firmanın bayilik alımı hakkında bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor.

Hadise Giyim bayilik

Neden Hadise Giyim Bayiliği?

Atlet, salopet, süveter, t-shirt, yelek, bluz, elbise, kazak, pantolon, etek, şort, kaban, ceket, mont gibi ürünlerin yanı sıra çanta, bere ve kemer gibi ürünlerin dahi bulunduğu Hadise Giyim, bayiliğini tercih etmek için birçok sebep bulunuyor. Bunlardan birisi Hadise Giyim mağazasının teknolojiden yararlanıp müşterilere daha hızlı ulaşması. Bu sayede mağazanın daha fazla müşteri potansiyeline ulaşması mümkün hale geliyor.

Markayı tercih etmek için bir diğer neden firmanın geniş bir ürün yelpazesine sahip olması. Ürün çeşitliliğinin yüksek olması pek çok müşteri tarafından önem arz edebiliyor olabilir. Bazı müşteriler birden fazla ürün alacağında birçok mağazayı gezmek yerine Hadise Giyim mağazasında fazlasıyla ürün alabilir. Bu durum bayinin daha fazla kâr elde etmesini sağlar.

İlginizi Çekebilir:  Ekomini Bayilik Şartları ve Başvuru

Hadise Giyim Bayilik Şartları

Hadise Giyim bayisi olmak için gerekli şartlar genel olarak sözleşme imzalamak ve kurallara uymak. Ana bayi bu konuda gerekli açıklamaları başvuru yaptıktan sonra belirtiyor. Eğer firma ile anlaşma sağlanırsa bayi firmanın bazı şartlarına uyarak mağazayı yönetmeye başlar. Bu kriterler ve şartlar zaman zaman değişiklik içerisinde olduğu için açıklamalar firma tarafından güncel bir şekilde yapılıyor.

Hadise Giyim bayilik almanın bir diğer şartı gerekli altyapının karşılanması olmakta. Yani bayi sahibi olmak isteyen kişiler bölgenin nüfusuna ve potansiyeline uygun olmalı. Ayrıca internet, telefon, ulaşım gibi altyapılar da sorunsuz bir şekilde karşılanmalı. Bununla birlikte mağaza da bayi sahibi tarafından karşılanacağı için en uygun mağazanın seçilmesi gerekiyor.

Hadise Giyim Bayilik Maliyeti

Hadise Giyim bayiliği almak isteyen bir kişinin karşılayacağı maliyet genel olarak mağaza satın alma veya kiralama, bununla birlikte mağaza tadilatı olmakta. Kullanıcılar mağazayı gerektiği gibi düzenledikten sonra artık ürünleri almaya başlayabilir ve üzerine kâr ekleyerek satışa geçebilir. Özet geçmek gerekirse Hadise Giyim bayiliğine sahip olmak için mağaza ve mağaza tadilatı masraflarını karşılamak gerekiyor. Ayrıca tedarik edilecek olan giyim ürünlerini de satın almak gerekir. Resmibasvuru.com editörlerince 2021 yılı itibari ile Hadise Giyim mağazası açmanın ortalama 300.000 TL ile 500.000 TL arası maliyeti olabileceği değerlendirilmiştir. Ancak kesin bilgiyi firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmede elde edebilirsiniz.

Hadise Giyim bayilik

Hadise Giyim Bayilik Başvurusu ve İletişim

Bayi olmak isteyen bir kişinin öncelikle bu bağlantı üzerinden formu doldurması gerekiyor. Formda ad, soyad, firma adı, ticari ünvan, telefon numarası, adres ve şehir gibi bilgiler yer alıyor. Buraya bayinin bulunduğu adresi belirtmek ve bayinin hangi şehire kurulacağını yazmak gerekir.

Gerekli doldurma işlemleri yapıldıktan sonra mağazanın kaç metrekare olduğunu belirtmek ve sonrasında mağazanın kira mı yoksa satın mı alındığının işaretlenmesi gerekiyor. Form doldurulduktan sonra gönderilebilir. Form gönderme işlemi sonrasında kullanıcının yapacağı başka bir işlem kalmıyor. Bayi bir süre sonra bayi sahibi olmak isteyen kişi ile iletişime geçebilir ve gerekli detayları aktarabilir.

İlginizi Çekebilir:  Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Başvuru

Bayinin iletişim bilgileri:

  • [email protected]
  • 0850 305 11 60
  • 0554 186 25 60
  • Hadise Giyim Tekstil Konfeksiyon Taah. Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, M. Nesih Özmen Mahallesi, Kayalar Sokak, No: 12, Güngören / İstanbul

Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

“Hadise Giyim Bayilik Şartları ve Başvuru” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir