İçeriğe geç

Addax Giyim Bayilik Şartları ve Başvuru

Addax Giyim bayilik

Addax Giyim bayilik ve başvuru şartları pek çok kişinin merak ettiği bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Girişimciler yeni bir bayilik kurmak için en doğru bayiliği seçme yolunda ilerliyor, hangi bayiliği almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyor. Bayilik veren firmalardan birisi olan Addax, kullanıcıların aklında kalan soruları cevaplıyor. Peki Addax firması nedir? Addax bayiliği almak için hangi şartlar gerekiyor? Maliyeti nedir ve nasıl başvuru yapılıyor? Tüm bu soruların cevabını bu konuda cevaplıyor olacağız.

Addax Giyim Hakkında Kısa Bilgi

Addax Giyim, trend kadın giyim modasına ağırlık veren ve kadın giyim ürünleri satan bir mağaza olarak karşımıza çıkıyor. Müşterilerine zaman zaman kampanyalar sunan, ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanmasını sağlayan Addax, alışveriş deneyimini bir üst seviyeye çıkarıyor. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetine ağırlık veren bu site, güvenlik alışveriş konusunda üstün firmalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Orijinal ürün satmaya özen gösteren firma, kaliteli olarak ürün üretmeye çalışıyor. En iyi müşteri deneyimini sunmak adına çalışmalar yapan bu mağazanın bayilik alımı da bulunuyor.

Addax Giyim bayilik

Neden Addax Giyim Bayiliği?

Addax Giyim bayilik tercihi yapmak için pek çok sebep bulunuyor. Bunlardan birisi firmanın müşterilerine önem göstererek onlara kaliteli ürünleri sunuyor olması. En kaliteli ürünleri uygun fiyata ulaştırmaya çalışan firma müşterilerinden tam not almış durumda. Orijinal olarak üretilen her bir ürün sayesinde bu mağazaların günümüzdeki tercih edilme oranı da oldukça yüksek.

Addax bayiliğini tercih etmek için bir diğer neden bu tür bayilerin daha çok kazandırıyor olması. Eğer girişimcilik yapmak isteyen bir kişi yeni bir bayi kurarsa bu durumda hem büyük masraflara girecek hem de o bayinin popüler olması için uğraşacak fakat popüler olan bir bayiliği kurmak o bayinin kolayca daha çok müşteri çekmesine yol açarken aynı zamanda daha düşük maliyetle bayi sahibi olmak da mümkün hale geliyor olacak.

İlginizi Çekebilir:  Maydonoz Döner Bayilik Şartları ve Başvuru

Addax Giyim Bayilik Şartları

Addax Giyim bayiliğini tercih etmek için bazı şartlar bulunuyor. Bu şartlardan birisi gerekli altyapıların karşılanması olarak açıklanıyor. Bir mağaza bayiliği kurmak için bölgenin nüfusunun yeterli olması, internet ve telefon gibi bazı altyapıların destekleniyor olması gerekir. Kısacası bölgenin yeterli düzeyde olabilecek bir şehir içerisinde yer alması gerekiyor. Bu şartı sağlayan bayi sahipleri bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamaz.

Addax Giyim bayilik sahibi olmanın bir diğer şartı bina masrafı ve bina tadilatı gibi masrafları karşılıyor olmak. Kullanıcılar bu gibi masrafları karşılayarak ve ürün teminatı yaparak şube açmaya hazır hale geliyor. Firmanın ek olarak istediği farklı bir şart bulunmuyor olsa da bayi sahibi olmak isteyenler güncel iletişim bilgilerinden yeni şartların bulunup bulunmadığını öğrenebilir. Şunu da söylemek gerekiyor ki zaten başvuru yaptıktan sonra gerekli şartlar ve gerekli bilgiler kullanıcıya sunuluyor olacak.

Addax Giyim bayilik

Addax Giyim Bayilik Maliyeti

Addax Giyim bayiliğine başvurmak isteyen kullanıcılar bu işin ne kadar masrafa sahip olduğunu merak edebilir. Bu konuda birkaç bilgi sunmalıyız ki bu bilgilerden birisi bayilik için alınacak binanın ücreti olmakta. Kullanıcılar alacağı binayı satılık veya kiralık olarak alabilir. Bunun dışında yer alacak masraf bayilik anlaşması için alınacak olan franchising ücreti olabilir. Bu ücret değişiklik gösterdiğinden dolayı detaylı bilgi almak için mağaza ile iletişime geçmek gerekiyor.

Bir diğer masraf bina tadilatı olarak yer alırken son olarak ürün teminatı ve iş yeri masrafı gibi düzenli olarak ödenen masraflar da bulunuyor. Bunun dışında herhangi bir değişiklik olmadığı sürece kullanıcının ödeyeceği ekstra bir masraf olmuyor.

Resmibasvuru.com editörlerince 2021 yılı itibari ile Addax Giyim Mağazası açmanın ortalama 300.000 TL ile 500.000 TL arası maliyeti olabileceği değerlendirilmiştir. Ancak kesin bilgiyi firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmede elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Getir Bayilik Başvurusu

Addax Giyim Bayilik Başvurusu ve İletişim

Addax Giyim bayilik başvurusunun nasıl yapıldığı merak edilen sorular arasında yerini almış durumda. Addax Giyim bayiliğine başvurmak için öncelikle bu bağlantıdaki formu doldurmak gerekiyor. Bayilik başvuru ekranına gelindiğinde ilk olarak bilgilendirme yazısı kullanıcıları karşılıyor olacak. Bilgilendirme formunu onaylayan kullanıcılar bir sonraki aşamaya geçiş yapabilir.
sonraki aşamada kişisel bilgiler yer alıyor. Diğer aşamalardan kısaca söz etmek gerekirse ticari bilgiler, mağaza bilgileri, yatırım bilgileri ve sözleşme onayı kullanıcı ile karşılaşıyor. Formu dolduran ve sözleşmeyi onaylayan kullanıcılar başvuruyu gönderebilir.

Addax Giyim İletişim Bilgileri:

  • Addax Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 4 Eylül Mahallesi, Osman Rusçuk Caddesi, No: 26, Bozüyük / Bilecik
  • 444 0 997
  • 0 228 315 0 444

Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

“Addax Giyim Bayilik Şartları ve Başvuru” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir