İçeriğe geç

Eve Shop Bayilik Şartları ve Başvuru

Eve Shop Bayilik Şartları ve Başvuru

Eve shop bayilik, binlerce kadın erkek fark etmeksizin bakım malzemeleri satan kurumsal bir firmadır. Nerdeyse ihtiyacımın olan ürünlerin hepsine kolayca ulaşabileceğimiz bir alandır. Saç bakımından cilt bakımına, ojeden deodoranta kadar her ürün bulunmaktadır. Güvenilir ve herkes tarafından tercih edilirdir. Özellikle son zamanlarda oldukça yaygınlaşmıştır.

Eve shop ilgi ve alaka konusunda da oldukça iyidir. Danışanları bir sıkıntı yaşadıklarında hemen yardımcı olmaya çalışırlar. Sorun ne ise düzeltmek için uğraşırlar. Gerek yöneticileri gerekse çalışanları bu konuda işlerinde oldukça başarılılardır.

Eve Shop Bayilik Şartları

Eve shop gibi kurumsal firmalar bayilik açılacak yerde bazı özellikler ararlar. Buna örnek olarak internet alt yapısını veya telefon çekim gücünü verebiliriz. Bunun dışında nüfus olarak belli bir çoğunluğa sahip yerler tercih sebebidir diyebiliriz.

Bunların sebebi ise eve shop bayilik ve ana bayiler danışanlarının veya çalışanlarının sıkıntı yaşamamasını istememesindendir. Örneğin sürekli internet sıkıntısı yaşanan bir yerde post cihazı çalışmaz ve iş yürümesinde sıkıntılar yaşanabilir.

Bunların dışında eve shop bayilik şartları iki tarak arasında yapılan sözleşmeye ve anlaşmaya bağlı kalmaktır. Bu kurallar eve shop bayilik ve ana bayisi tarafından görüşmelerde belirleniyor.

Eve Shop Bayilik Şartları ve Başvuru

Eve Shop Bayilik Maliyeti

Bu maliyet aslında sizin tercihlerinize göre de değişmektedir. Örneğin eve shop bayilik  için alacağınız binanın kira olup olmaması da fark ettiriyor. Binayı hallettikten sonra masraf olarak iç dekorasyon kalıyor.

Bayilik ve bakım ürünleri satılan bir yere göre düzenlemek gerekiyor. Rafların uzunluğu, kısalığı veya binanın kaç bölüme ayrılacağına karar vermek gerekmektedir. Bunun gibi küçük ama önemli işleri hallettikten sonra geriye dizayn kalıyor. Dekorasyonu yaptıktan kendi zevkinize ve isteğinize göre düzenledikten sonra ürünleri alıp satmaya başlayabiliyorsunuz.

Bina ve dekorasyon masrafından sonra bir de ek olarak ürünlerin masrafı vardır diyebiliriz. Ürünleri ilk önce almak gerekmektedir. Daha sonra karınızı da ekleyip satmaya başlayabilirsiniz. Bu giderleri ortalama 2021 yılında Resmibasvuru.com sitesi editörleri tarafından 350.000 ile 500.000 arasında olarak hesaplamışlardır.

İlginizi Çekebilir:  Halk Ekmek Bayilik Şartları ve Başvuru

Eve Shop Bayiliği Kar Marjı

Her bayilik kendi kar oranını düşünüp ona göre hareket etmektedir diyebiliriz. Hem ticaret hem kazanç konusu açısından eve shop gibi kurumsal firmaların ki merak edilmektedir. Genel olarak bir yüzdelik üzerinden gidilir kar kazançlarında. Bizlerde bu konu hakkında net bir şey söyleyememekteyiz.

Eve shop bayilik verdiği yerlerde kar oranını iki tarafın anlaşmasına bağlı olarak değişmektedir. Genelde bu rakam %’lik üzerinden hesaplanmaktadır. Bu oran yapılan anlaşmaya göre %20 de olabilir %45 de olabilir. Bu tamamen sizler ve eve shop ana bayisi tarafından anlaşılıp, belirlenen bir sayıdır.

Eve Shop Bayiliği Aylık Ne Kadar Kazandırır

Bu konu hakkında kesin bir rakam verebilmek mümkün değildir. Eve shop bayilik aylık kazancı farklılık göstermektedir. Genel olarak kazanç istatiği yaparsak daha fazla nüfusa sahip olan bölgeler daha çok kazanır diyebiliriz. Veya genç nüfusun daha yoğun olduğu bölgeleri de ekleyebiliriz.

Eve shop bayilik aylık kazanç konusunda bayiliğin nerede olduğu büyük önem taşımaktadır. Bir bayilik ne kadar merkez de ise o kadar çok göz önünde olur. Bu da danışanların gelmesine yatkınlık yaratır. Yani sonuç olarak aylık kazanç konusunu etkileyen birçok yön vardır. Bu nedenden dolayı kesin bir sayı verememekteyiz.

Kısaca aylık kazanç olarak şunları söyleyebiliriz. Satın aldığımız ürünleri ne kadar fazla satarsak aylık kazancımız da doğru oranda artar.

Ürünleri ne kadar kar ile sattığınız da önemli bir konudur. Ancak kar payı ana bayilik tarafından sözleşme esnasında belirleneceği için tam tutar söyleyemeyiz.

Eve Shop Bayilik Şartları ve Başvuru

Başvuru ve İletişim

Eğer eve shop tarafından bayilik almak istiyorsanız aşağı da bulunan iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

Merkez

Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. Müge Ergenç İş Merkezi Apt. No: 9/8 Ümraniye / İstanbul

İlginizi Çekebilir:  Köfteci Ahmet Usta Bayilik Şartları ve Başvuru

E-Posta: [email protected]

Telefon: 0(216) 634 32 01

Müşteri Hizmetleri: 0(850) 393 1000

 Depo Adres

Anadolu Mahallesi Kanuni Caddesi No:18-B Tuzla İstanbul

Telefon: 0(216) 304 29 55

Faks: 0(216) 304 29 88

Bu iletişim bilgilerinden herhangi birinden ulaştıktan sonra bir form doldurma yapabilirsiniz. Bu formda isim soy isim gibi kişisel bilgiler yer almaktadır. Daha sonra ki adımda ticari bilgiler istenmektedir. Ya da buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik almayı düşünüyorsanız sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisini inceleyebilirsiniz.

“Eve Shop Bayilik Şartları ve Başvuru” hakkında 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir