İçeriğe geç

Köfteci Ahmet Usta Bayilik Şartları ve Başvuru

  Köfteci Ahmet Usta (Sivas) bayilik

  Köfteci Ahmet Usta bayilik şartları ve başvurunun nasıl yapıldığı bayilik almak isteyen kullanıcıların merakı arasında yer alıyor.

  Köftecilik, emek gerektiren ve çaba sarf edilmesi gereken bir meslek olarak yer alıyor. Köfteci olmak için bazı deneyimleri yerine getiren Köfteci Ahmet Usta, bu konuda elde ettiği başarıyla kısa sürede tanınır bir hale geldi. Bazı kişiler hem köftecilik yapmak istediği hem de bu işi sevdiği için Köfteci Ahmet Usta ana bayisi ile anlaşıp bayilik kurmak istiyor. Peki bayilik nasıl kuruluyor? Şartları neler? Ne kadar masrafı var? Detaylar içeriğimizde yer alıyor.

  Köfteci Ahmet Usta Hakkında Kısa Bilgi

  Köfteci Ahmet Usta, geçmişten geleceğe gelen bir köftecilik geleneğini sürdürüyor. Ahmet Usta, dedesinden babasına, oradan da kendine gelen bu geleneği devam ettirmek için mesleğe seyyar araba üzerinde köfte satarak başlıyor. İlk olarak bu şekilde köftecilik yapan Ahmet Usta, işi daha da büyütmek için bir binada hizmet vermeye başlıyor. Girişimcilik ruhuna sahip olan köfteci, seri üretime geçerek işini daha da büyütüyor.

  Köfteci Ahmet Usta (Sivas) bayilik

  Ahmet Usta, ürettiği köftesinde yalnızca tuz ve et kullanıyor, farklı bir malzemeye yer vermiyor. Pek çok müşteri tarafından beğenilen ve hoşgörüyle karşılanan bu köfteler, oldukça hijyenik ve temiz ortamda yapılıyor. Şimdi Ahmet Usta’nın yerine işletmenin başında oğulları bulunuyor.
  Nesilden nesile aktarılan bu geleneği sürdüren oğulları, bu mirası en iyi şekilde ilerletmek ve işi daha da büyütmek için bayilik başvurusu almaya başladı. Şu anda ana bayiye sahip olan ve merkezi Sivas’ta bulunan Köfteci Ahmet Usta, yeni bayiler için kapılarını açık tutuyor.

  Neden Köfteci Ahmet Usta Bayiliği?

  Köfteci Ahmet Usta bayilik tercihi yapmanın avantajlarından birisi firmanın hijyenik olması. Firma, yaptığı temiz işlemler ile birlikte seri üretim yaparak yaydığı köfteleri temiz bir şekilde bayilere iletiyor. Titizlik ile birlikte müşterilere servis edilen köfteler, laboratuvar sonuçlarından dahi sorunsuz bir şekilde geçiyor.

  İlginizi Çekebilir:  Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Başvuru

  Köfteci Ahmet Usta’yı tercih etmek için bir diğer neden işini severek ve lezzetle yapması. Firma, yaptığı kaliteli işler sayesinde yalnızca et ve tuz kullanarak lezzetli ürünler üretmeyi başarıyor. Bu konuda oldukça başarılı olan Köfteci Ahmet Usta, bayilerin de bu konuda etkili bir sunum yapacağından dolayı müşteri potansiyelinin yüksek olması hedefleniyor.

  Köfteci Ahmet Usta Bayilik Şartları

  Köfteci Ahmet Usta bayilik için ilk başvurular bekleniyor. Köfteci bayiliği açmak isteyen kişiler 3 farklı bayilik modeli ile bu işe girebiliyor. Bunlardan birisi ana firma bayiliği, bir diğeri franchising modeli bayiliği, diğeri ise ortak girişim bayilik. Köftecilik şubesi açmak isteyenler bu 3 modelden birini seçerek bayi olabiliyor.

  Başvuru yapanlar ister  yabancı ülkede olsun ister Türkiye’de olsun şube açabiliyor ve işletmeye başlayabiliyor. Şube açmak için bir miktar sermaye ihtiyacı bulunuyor. Ürün temini ve personel eğitimi karşılanıyor olsa da kullanıcıların kuracağı şube için belirli bir ücret ayırmaları ve franchising bedelini ödemeleri gerekiyor. Kullanıcılar hangi işletme modelini seçiyor olursa olsun kâr payında bir değişiklik olmuyor.

  Köfteci Ahmet Usta (Sivas) bayilik

  Köfteci Ahmet Usta Bayilik Maliyeti

  Köfteci Ahmet Usta bayilik başvurusu için kullanıcının maliyeti genel olarak alacağı dairenin masrafı ve düzenlemesi olacak. Bunun yanı sıra bazı ürünlerin teminatı Köfteci Ahmet Usta tarafından karşılanıyor. Bayi sahibi olmak isteyenlerin karşısına çıkan ücretlerden birisi de franchising ücreti olarak karşımıza çıkıyor. Firma, bir miktar bayilik açma ücreti alarak bayi kurmaya olanak tanıyor. Resmibasvuru.com editörlerince 2021 yılı itibari ile Hacı Şerif bayiliği almanın ortalama 200.000 TL ile 400.000 TL arası maliyeti olabileceği değerlendirilmiştir. Ancak kesin bilgiyi firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmede elde edebilirsiniz.

  Köfteci Ahmet Usta Bayilik Başvurusu ve İletişim

  Köfteci Ahmet Usta ile birlikte çalışmak için öncelikle bu bağlantıdan bayilik başvuru yapılması gerekiyor. Bu ekranda bir başvuru formu yer alıyor. Öncelikli olarak ad, soyad, e-posta ve telefon gibi iletişim detaylarının belirtilmesi gerekiyor. Sonrasında ülke ve şehir bilgilerinin verilmesi lazım. Bu gibi detaylar sağlandıktan sonra mevcut sermaye hakkında bilgi verilmesi ve başvurulması yeterli olacak. Köfteci Ahmet Usta oldukça sade bir form ile bayi sahibi olmak isteyenleri yormuyor.

  İlginizi Çekebilir:  Köfteci Yusuf Bayilik Şartları ve Başvuru

  Köfteci Ahmet Usta İletişim Bilgileri:

  • Toptancılar Sitesi, 20. Blok, No: 44, Sivas
  • Tel – 0 346 226 16 30
  • Faks – 0 346 226 16 31
  • [email protected]

  Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir