İçeriğe geç

Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Başvuru

  Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Başvuru

  Midyeci Ahmet bayilik almak isteyenler için tanınmış ve oldukça popüler bir marka olarak bilinmektedir. Türkiye’de en çok sevilen yiyeceklerin başında midye ve kokoreç gelmektedir. Bu tür yiyecekler maliyetli yiyecekler olmasından dolayı kar marjı olarak da getirisi oldukça yüksek olmaktadır. Bu marj, günlük cironun ne kadar olduğuna göre değişkenlik göstermektedir. Her gün uğrayan müşteri farklı olacağından ve aynı zamanda kokoreç ve midyenin sık tüketilen bir yiyecek olmasından dolayı kar marjı da oldukça yüksek olmaktadır. Midyeci Ahmet bayilik kar marjı olarak da sizleri son derece memnun edecektir.

  Midyeci Ahmet Firması Hakkında Bilgi

  Midyecilik mesleğine 7-8 yaşlarında Şişhanede bir okul önünde başlayan Ahmet Çiçek, yoğun talepler üzerine 12 yaşına kadar Taksim Sıraselvilerde seyyar olarak işine devam etmiştir. Askerlik yaşanmışlığından hemen sonra dükkan açmaya karar veren Ahmet Çiçek, Beyoğlu ilçesinin arka sokaklarında bir dükkan hazırlamıştır. 1 ay satış yapıp daha sonra dükkan kapanmıştır. Fakat daha sonra Beşiktaş ilçesinde yeni bir dükkan açıp midye konusunda harika başarılar elde edilmiştir. Şuan ise İstanbul ilinin ilçelerinde ve şehir dışı birçok ilde Midyeci Ahmet bayilik olarak hizmet verip büyümeye devam etmektedir. Kuşkusuz İstanbul’un hatta Türkiye’nin en lezzetli midyeleri burada üretilip beğeninize sunulmaktadır.

  Midyeci Ahmet Bayilik Şartları

  * Midyeci Ahmet bayilik alabilmek için dünyanın en lezzetli yiyeceğinin mide dolma olduğunu düşünen ve bu konuda ilerlemek isteyen; enerjik, dinamik ruha, başarım gücüne ve yatırımın getirdiği finansal kaynakları sağlayacak yatırımcı olunması beklenmektedir.

  * Restoran seçimi özellikle çok önem arz etmektedir. Restoranın açılacağı yer yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu cadde ya da sokaklarda olması gerekmektedir. Yoğun alanlarda açılan her dükkan daha fazla müşteri çekmektedir. Buna uygun şartların uygun olması beklenmektedir.

  İlginizi Çekebilir:  Goodyear Bayilik Şartları ve Başvuru

  * İki konsept olarak seçenekler sunan firmanın birinci konsepti sadece midye dolma olarak satış yapmaktadır. Midyeci Ahmet bayilik 10 yıl isim hakkı ile depo hariç 100 metrekare alan ve yol kısmının 4 metre ve daha fazlası olacak şekilde %5 loyalty alınarak kurulum istenmektedir. Diğer konsept ise midye dolma ve kokoreç işlerinin yapılacağı yer olarak belirlenmiştir. Yine 10 yıllık isim hakkı ile depo hariç 100 metrekare alan, yola bakan kısım 4 ve üzeri metre olacak şekilde %5 loyalty alınarak belirlenmektedir. Restoran giriş katına yapılmalıdır. Soğuk hava depo alanı 20 metrekare ve üzeri olmalıdır.

  * Finansal yatırımı karşılayacak sermaye bulunması ve sitede bulunan formun eksiksiz doldurulması en önemli etkenlerdendir.

  Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Başvuru

  Midyeci Ahmet Bayilik Maliyeti

  En çok merak edilen konulardan birisi olan Midyeci Ahmet bayilik maliyetleridir. Bu maliyet açılacak olan restoranın büyüklük faktörüne, nerede açılacağına, beklentileri karşılayıp karşılamayacağına, yatırım kaynaklarına ve eşyaların çokluğuna göre değişim göstermektedir. Ayrıca en önemli etken ise hangi konsepti seçeceğiniz olacaktır. Tüm bu durumlar, faktörler göz önünde bulundurulduğunda ortalama 100.000 TL ile 350.000 TL arasında bir yatırım uygulanması gerekmektedir. İsim hakkının alınması, ilgili sözleşmeler, stopaj bedeli ve kira işlerinin halledilmesi gerekmektedir. Bununla beraber firmaya net ciro içinden %5 loyalty ödemesi yapılması gerekmektedir. Şartlar sağlandığında kazancıda beraberinde getirmektedir.

  Midyeci Ahmet Bayiliği Aylık Ne Kadar Kazandırır?

  Midye, midye dolma, midye tava, kokoreç ülkemizde çok sevilen ve oldukça fazla tüketilen yiyeceklerdir. Bundan dolayı Midyeci Ahmet bayilik sahibi olunduğunda yüksek miktarlarda kazanç sağlanmaktadır. En önemlisi ise çok popüler ve ünlü olan midyeci Ahmet, kazanç konusunda sizleri oldukça tatmin edecektir. Müşteri yoğunluğuna ve tüketilen yiyeceklere bağlı olan kazanç durumu oldukça tatmin edici olmaktadır. Son derece uğranılan ve midye, kokoreç tüketilmektedir. Ayrıca ekstra ürünler ile kazanç durumunu oldukça fazla bir şekilde arttırma yoluna gidilebilmektedir. Bayilik alınıp açılım sağlandığında zarar etme durumu neredeyse yok hükmündedir. Gerekli şartlar sağlandığında, kaynaklar elde edildiğinde zarar ettirecek bir durum asla söz konusu olmamaktadır.

  İlginizi Çekebilir:  Tuborg Bayilik Şartları ve Başvuru

  Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Başvuru

  Başvuru ve İletişim

  Bayilik sahibi olmak isteyenler resmibasvuru.com ya da midyeci ahmet resmi sitesinden formları doldurarak ulaşabilmektedir. İlgili form doldurulduktan sonra hiç vakit kaybetmeden Midyeci Ahmet bayilik için 444 4176 numaralı telefon ile iletişime geçerek bayilik konseptlerini, yatırım kaynaklarını ve bayiliğin nereye açılacağını, nasıl stil verileceğini detaylı bir şekilde konuşup fikir alımı sağlayarak bilgi edinebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir