İçeriğe geç

Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru

Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru

Kuruyemiş sektöründe eski tarihi geçmişi olan Makbul Kuruyemiş bayilik imkânı sunuyor. Tüketicinin aradığı her ürünü rahatlıkla bulabileceği, günlük olarak ürünlerin şubelere hijyenik olarak sunulduğu kuruyemiş firması alanında başarısını sürdürmeye devam ediyor. Bu başarısına ise yepyeni girişimciler arıyor.

Makbul Kuruyemiş Firması Hakkında Bilgi

1950 yıllarında gıda sektöründe hizmet veren başarılı ailenin yepyeni markasıdır. Adını her noktaya Makbul Kuruyemiş bayilik ile Makbul olarak yazdıran, güvenilir marka, neredeyse 100 şubesi ile her noktada hizmet veriyor. Memişler Çay Gıda kurucusu Kamuran Memiş tarafından, Makbul markasıyla devam eden en lezzetli serüvendir.

Makbul Kuruyemiş ürünleri;

 • Kuruyemişler
 • Bakliyatlar
 • Kuru Meyveler
 • Baharatlar
 • Lokum ve Şekerlemeler
 • Sofralık Ürünler
 • Çay ve Kahveler
 • Unlar ve Pastacılık Ürünleri
 • Sağlıklı Yaşam Ürünleri

En fazla bayilik talep alan kuruyemiş firma olmanın getirdiği mutluluğu yaşayan Makbul, bu sayıyı yeterli bulmuyor ve bayilik ağını genişletmek istiyor. Tüketicinin kolaylıkla ulaşabilmesi adına her köşe başında bir Makbul olması gerektiğini düşünen firma, bayilik konusunda en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru

Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları

Makbul, bu denli büyümesini ve tüketici tarafından güvenilir olmasını aile geçmişinde yer alan tecrübeye borçludur. Bu tecrübelerini yeni girişimcilere aktarırken ilk şartı güler yüzlü işletmeci olmaktır. Bayilerinden beklentileri arasında hijyen, kaliteli ürünlerin kaliteli sunumu, müşteri memnuniyeti ve güvendir.

Makbul Kuruyemiş bayilik şartları;

 

 • Uygun lokasyon
 • Güler yüzlü hizmet
 • Personel
 • Makbul vizyonuna uygun dükkan
 • Bayilik anlaşması

Bu şartlar dışında bayilik için gereken tüm koşullar konusunda sizlere tecrübeleri ve tavsiyeleri ile destek oluyor. Makbul öncelikle ihtiyaç duyulan noktalarda ki açığı kapatmayı hedefliyor. Tüketicinin ulaşım konusunda yorulmadan alışveriş yapılabilmesi adına önce illere daha sonra ilçelere yayılmayı planlıyor.

Bunu elbette Makbul Kuruyemiş bayilik ile ortak çalışma yürüterek gerçekleştirmek istiyor. Siz de Makbul ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız o halde hemen iletişim kurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ebebek Bayilik Şartları Ve Başvurusu 2022

Makbul Kuruyemiş Bayilik Maliyeti

Makbul kuruyemiş, kalitenin her zaman yüksek olması adına kullandığı ürünlerin üretimine kadar ilgilenmiştir. Öncelikle gıda güvenliğini esas alarak, organik ürünlerin kurutulmasına kadar yakından takip etmiştir.

Güvenmediği hiç bir ürünü tüketici ile buluşturmayan Makbul Kuruyemiş bayilik almak isteyen bayi adaylarına da bu prensipleri aşılamaktadır. Bir ürünün maliyetini düşürdüğünüzde kalitesinin düşmesi gıda sektöründe mümkün değildir. Bir bayilik kurabilmek için minimum da 100.000 TL’ye ihtiyacınız olacak.

Bunun yanı sıra kasanızda satış adına 20-30 bin TL nakit ilk işinizde başarılı olmanızı sağlayacak. İnsan sağlığını en üst seviyede tutan makbul bu anlamda kaliteyi yükselterek maliyetleri düşürmüyor. Daha fazla üretim, daha fazla stok ile bayilerine bu anlamda düşük maliyet sunuyor.

Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru

Makbul Kuruyemiş Bayiliği Kar Marjı

Kar marjını yükseltmek her işletmenin hayalidir. Bunu yaparken bazen fedakârlık yapılması gerekebilir. Bu fedakârlığı Makbul üstleniyor ve Makbul Kuruyemiş bayilik işlerini kolaylaştırarak daha fazla kar etmelerine destek oluyor. Yeni bir ticari başlangıç yapmanın vermiş olduğu kaygıyı ortadan kaldırıyor ve işinize başladığınız gibi satış imkânı sunuyor. En güvenilir marka olarak kuruyemiş alanında minimum %30 kar marjı elde edebilirsiniz.

Aylık giderleriniz ve uygun maliyetle aldığınız kaliteli kuruyemiş ürünlerinizden elde edeceğiniz aylık ciro sizlerin kuracağı dükkanın lokasyonuna bağlıdır. Bunu daha iyi anlamanız adına Makbul şubelerini ziyaret etmeniz ve satış potansiyelini gözlemlemeniz yeterli olacaktır.

Makbul Kuruyemiş Bayiliği Aylık Ne Kadar Kazandırır?

Bir işletmeden kazancınızı hesapladığınızda öncelikle kazancınızdan tüm giderleri ve maliyetleri düşmeniz gerekir. Bu yönüyle Makbul bayiliğini açmak istediğiniz işyeri kiranızdan, işyeri mt² büyüklüğüne kadar Makbul yetkilileriyle paylaşmanız gerekebilir. Günlük satış potansiyeli için uygun bir lokasyonda şube açmanız gerekir.

Makbul kuruyemişin olmadığı ya da arada mesafe olan noktalarda bayilik açmanız sizlerin avantajına olacaktır. Kuruyemiş olarak kurulum yapan işyerleri satış yaptığı ürünlere göre 15-25 bin TL arasında kazanç elde edebiliyor. Bu kazanç Makbul ürünleri ile daha yüksek ivmelere ulaşıyor. Bu nedenle öncelikle Makbul Kuruyemiş bayilik görüşmesinde sizler için sunulan tavsiyelere kulak vermelisiniz.

İlginizi Çekebilir:  Elmacık Su Bayilik Şartları ve Başvuru

Makbul, işyerinizin uygun olması halinde bayilik konusunda gereken tüm desteği sizlere sunacaktır. Aylık kazancınız için Makbul marka gücüyle ve kalitesiyle yanınızda olacak. Sonrasında ise bayilerin Makbul kadar özveriyle çalışması halinde sorunsuz devam edecektir.

Başvuru ve İletişim

Makbul, bayileri için kapılarını her zaman sonuna kadar açıyor. Bayilik sistemine onay verdiği güvenilir markanın devamlılığı, her alanda aynı kalitede devam etmesi adına bayilerine sonsuz güveniyor. Bayilerinden beklentileri, bayilerin Makbul’den beklentileri özenle irdeleniyor ve en makul koşullar ile Makbul Kuruyemiş bayilik anlaşması sağlanıyor.

Bayilik İletişim için ;

 • İletişim Bilgileri

Mağaza Çalışma Saatleri

Mağaza çalışma saatleri Covid-19 tedbirleri kapsamında, hafta içi 10:00-20:00, hafta sonu 10:00-17:00 arasındadır.

Gerekli eğitimlerle, girişimciliğe ilk kez başlayanlar için başarılı bir başlangıç sunuyor. Çalışan konusunda talepler halinde destek, ürün stoklarında azalma halinde sipariş ve iç dekorasyon konusunda sizlerin yanında oluyor.

Türkiye’nin her noktasına ihtiyaç duyduğunuz her an ziyaretleri ile ticari olarak devam ettiğiniz bu yolda birlikte olduğunuzu hissettiriyor. Başvuru formunu doldurmanız halinde bayilik ile ilgili en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Son olarak belirli bir bütçeniz var ve kendinize uygun bayilik almak istiyorsanız, sitemizde bulunan bayilik veren firmalar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

“Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru” hakkında 3 yorum

 1. Şanlıurfa’nın en işlek caddesi balıklıgöl’de 45 metre² bir dükkanımız için bayilik talebimiz var şimdiden çok teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir