İçeriğe geç

Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru

Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru

Damak tadınıza hitap eden birbirinden farklı ürün çeşitliliğiyle, kaliteli lezzetleri uygun fiyata buluşturan Halktan Kuruyemiş bayilik veriyor. Türkiye’de 2016 yılında faaliyete başladığında beri 61 şube ile her noktadan hizmet vermenin gururunu yaşıyor. 38 ilde tüketiciyle lezzetlerini buluşturan Halktan Kuruyemiş, halkın tercih ettiği fiyat ve kaliteli ürün garantisiyle hızla şubeleşiyor.

Halktan Firması Hakkında Bilgi

Türkiye’de Edirne bölgesinden geniş bir harita ile Kars’a kadar uzanan hikâyesine yenilerini ekleyen Halktan Kuruyemiş bayilik sistemi ile 38 il dışında kalan her ile şube açmayı planlıyor. Yeni bayilik almak isteyen girişimcilere fırsat sunarak, Halktan güvencesiyle sizlere destek oluyor.

Halktan Kuruyemiş ürünleri;

 • Kuruyemiş
 • Baharat
 • Kuru meyve
 • Kahve
 • Lokum
 • Şekerleme
 • Geleneksel tatlar

Daha birçok taze ürünü ile sofralarınızda, tatlılarınızda ve yemeklerinizde yer alıyor. Bayilik konusunda oldukça titiz davranan Halktan, bayilik vereceği iş ortaklarına her türlü desteği Halktan güvencesiyle sunuyor. Özel sunumları, lezzetleri ve bayilik içerisinde sunduğu hizmetleriyle girişimcilerin yüzünü güldürüyor.

Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru

Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları

Online satış noktası ile Türkiye’de bu lezzeti tatmayan kalmıyor. Sosyal alanda bu denli tanınan bir marka haline gelmesi, Halktan Kuruyemiş bayilik almak isteyen iş ortakları için bulunmaz bir fırsat haline dönüşüyor. Reklam ve tanıtım harcamalarına gerek kalmadan tüm paranız cebinize kalıyor.

Bayilik şartları;

 • Halktan ürün alımı
 • Halktan bayilik sözleşmesi
 • Halktan kalitesinde ürün satış hizmeti
 • Güler yüzlü hizmet anlayışı
 • Yüksek müşteri memnuniyeti

Bayilik hizmetleri ile sıfırdan kurulum maliyetinin oldukça altında yeni bir işletmenin sahibi oluyorsunuz. Sektöründe güçlü bir marka ile hareket ederek ticaretin zorluğuyla değil, kazançlı tarafıyla tanışıyorsunuz.

Halktan Kuruyemiş bayilik şartları hakkında sizlere tüm bilgiyi dilediğiniz an sunan Halktan, güvenilir şirket yapısıyla sizlerin yanında olmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Dagi İç Giyim Bayilik ve Başvuru Şartları

Halktan Kuruyemiş Bayilik Maliyeti

Halktan Kuruyemiş şubelerinden birisi olmak istiyorsanız, o halde halka hizmet etmenin haklı gururunu yaşamak ve ülke ekonomisine yerli ürünlerle katkı sunmak adına harekete geçin. Halktan Kuruyemiş ile bayilik konusunda sizlere en güvenilir iş ortaklığı deneyimini yaşamayı tavsiye ediyoruz.

Kuruyemiş bayileri arasında rakip tanımayan Halktan şubelerinden birisine sahip olmak için müşterilerin hareketini kolaylaştıran ferah işyeri tercih etmelisiniz. Halktan Kuruyemiş bayisi kurmak için ister 100 bin TL isterseniz 200 bin TL bir kurulum maliyeti harcayın geri dönüşümünü olumlu alacağınız kesindir.

Yerli üretim ile organik ürünleri halka sunmanın yanı sıra ülke ekonomisini canlandıracak, daha düşük maliyetlerle kar marjınızı artıracaksınız. Hem kaliteli ürünü tüketiciyle buluşturmanın özgüvenini yaşayacaksınız. Halktan Kuruyemiş ürünlerini kullanan tüketiciler, online satış sitesi sayesinde sizleri hangi ilde olursanız olun ziyaret edecektir.

Yakından alışveriş deneyimini yaşarken kalıcı müşteriler edinerek, yaptığınız işten gurur duyacaksınız. Artık siz de Halktan Kuruyemiş bayilik zincirine katılabilir, Halktan ailesinin en değerli üyelerinden olabilirsiniz.

Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru

Halktan Kuruyemiş Bayiliği Kar Marjı

Halktan, kaliteden ödün vermeyen yapısıyla kaliteyi yükselterek kar marjını düşürmüyor. Kalitenin yerli üretimde daha yüksek olabilmesi adına teknolojiden yararlanırken, Halktan Kuruyemiş bayilik alan bayilerinin daha fazla kar marjı elde edebilmesi adına daha çok üretime katkı sağlıyor.

Kuruyemiş firmalarına bakıldığında kaliteli bir ürün satışı yapıyorsanız %40 kâr etmeniz mümkün oluyor. Bu kar marjını artırmanın yolu müşteri memnuniyeti ve günlük satış miktarının artış göstermesidir. Sizlere bu anlamda gereken tüm desteği halktan veriyor. Halktan Kuruyemiş malzemelerinden her tüketiciye sunabileceğiniz ürünler yer alıyor.

Özel günlerden günlük ihtiyaca kadar tüm taleplere cevap vereceksiniz. Raflarınızda her zaman taze ürünlerin bulunması müşterilerinize ve size güven verecek.

İlginizi Çekebilir:  Seğmenler Su Bayilik Şartları ve Başvuru

Halktan Kuruyemiş Bayiliği Aylık Ne Kadar Kazandırır?

Halktan Kuruyemiş bayiliği almak istediğinizde ihtiyacınız olan tüm bilgilere yetkililer tarafından tüm şeffaflığı ile ulaşacaksınız. Tüm gerçek veriler ışığında, bayilerin kar marjları ile sizlere gereken bilgiler sunuluyor. Açmak istediğiniz işletmenin hangi lokasyonda ve ilde olduğu kar marjınız için oldukça önemlidir.

Kuruyemiş ürünlerinin günün her saati 365 gün talep gördüğünü düşündüğünüzde yanında satışını yapacağınız diğer ürünlerle aylık cironuz 15-50 bin TL bandında olabiliyor. Bu rakamların oluşması bayiliğinizin bulunduğu yere, müşteri yoğunluğuna göre değişkenlik gösterir. Bayilik ve kuruyemiş sektöründe öncü olan Halktan Kuruyemiş sizlere altın değerinde tavsiyelerde bulunuyor.

İstediğiniz hedefleri yakalamak ve karınızı yükseltmek Halktan Kuruyemiş hedefleri arasındadır. Güvenilir lezzetin sahibi Halktan Kuruyemiş bayilik verdiğinde bayilerini yalnız bırakmıyor. Kendi marka prestiji adına sizlerle tek yürek olarak çalışmaya devam ediyor. Sizlerin bu anlamda başarısını her zaman önemsiyor.

Başvuru ve İletişim

Halktan Kuruyemiş hakkında merak ettiklerinizi, alanında uzman şirket yetkililerinden öğrenebilirsiniz. Tüm sorularınız, görüş ve önerileriniz için iletişim numaralarından detaylı bilgiyi alabiliyorsunuz. Merak ettiğiniz Halktan Kuruyemiş bayilik koşullarının her bayi için farklı olması nedeniyle istenen bilgileri paylaşmanız, bayilik koşullarını belirlemede etkili oluyor.

Bayilik iletişim;

 • Adres: Ömerli Mahallesi Burçhan Sokak No:10 Hadımköy / İstanbul
 • Telefon: 0 212 801 42 06 – 0 537 208 56 68
 • Fax: 0 212 801 42 07
 • E-posta: [email protected]
 • Web: www.halktan.com.tr

Standart önerilen bayilik şartları dışında aklınızda düşündüğünüz tüm fikirlere açık olarak sizlere destek oluyor. İletişim numaralarında ya da randevu ile bayilik için düşündüğünüz lokasyonu belirterek nasıl bir şube olacağını belirleyebiliyorsunuz.

İşyerinizin mt² büyüklüğüne göre iç tasarım ve ürünlerin miktarı belirleniyor. Kâr marjınızı etkilemesi muhtemel lokasyonlar için tavsiyelerde bulunarak sizin için en iyi olanı seçmenizi sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Addax Giyim Bayilik Şartları ve Başvuru

Son olarak sitemizde onlarca bayilik bilgisi mevcuttur, göz atmanızı öneririz: Bayilik veren firmalar

“Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru” hakkında 7 yorum

 1. 180 m kare dükkanım var iki katlı işlek sermayem var bayilik almak istiyorum benimle iletisime gecer misiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir