İçeriğe geç

Elmacık Su Bayilik Şartları ve Başvuru

  Elmacık Su bayilik

  Elmacık Su bayilik şartları ve başvurunun nasıl yapıldığı birçok kullanıcı tarafından merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkıyor olmakta.

  Pek çok kişi farklı firmalara başvurarak o firmanın bayisi olmak isteyebilir. İnsanların bayi tercihi yapmalarının sebebi daha az maliyetli olması ve bazı malzemeler konusunda destek sağlanması. Yeni bir firma kurup bu firmanın maliyeti ile uğraşmak uzun bir iş olduğu için insanlar bayilik alarak daha uygun bir fiyat ile bayi sahibi olabiliyor. Bu bayilerden birisi de Elmacık Su olarak karşımıza çıkıyor.

  Elmacık Su Hakkında Kısa Bilgi

  Elmacık Su, su ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Sakarya’da kurulan fabrika, suyu dağlardan temiz bir şekilde getirerek el değmeden üretim yapıyor. Ozonsuz bir şekilde şişelenen sular, pek çok bölgeye dağıtılıyor.

  Elmacık Su ürünleri üretilirken dağlardan getirilen sular depolanmadan doğrudan boru hattından geçiyor. Özel bir korumaya sahip bu hat bakteri oluşturmuyor, kolay bir şekilde kendini temizleyebiliyor. Bu firmanın müşterilere sunduğu en büyük avantaj ozonsuz su satıyor olması. Bazı firmalar su depolarını temizlemek amacıyla güçlü bir dezenfeksiyon işlemi sağlayan ozon kullanıyor. Bu durum kanserojen madde olan bromatın yayılmasını sağlıyor. Bundan dolayı firma ozon kullanmadan temiz bir suyu müşteriler ile buluşturuyor.

  7.96 pH değerine sahip su ürünlerinin içerisinde kalsiyum, potasyum, magnezyum, sülfat, florür, klorür ve bikarbonat mineralleri yer alıyor. Bu bakımdan oldukça faydalı olan su, müşterilere kaliteyi buluşturuyor.

  Elmacık Su bayilik

  Neden Elmacık Su Bayiliği?

  Elmacık Su bayilik tercihi yapmak için pek çok sebep bulunuyor. Bunlardan birisi firmanın insanlara faydalı ve zararsız su satması. Ozonsuz olarak yer alan bu sular, kanserojen madde oluşumu yapmadığı için temiz bir şekilde müşterilere ulaşıyor. Kısacası Elmacık Su bayiliğine sahip olanlar müşterilerin sağlığını düşünerek bu suyu satmış oluyor.

  İlginizi Çekebilir:  Köfteci Ahmet Usta Bayilik Şartları ve Başvuru

  Yüksek mineral değerine sahip olan bu firmayı tercih etmenin bir diğer sebebi maliyetinin çok yüksek olmaması. Kullanıcılar çok yüksek ücretler ödemeden bayilik kurabiliyor, hemen su işletmecisi olmaya başlayabiliyor.

  Elmacık Su Bayilik Şartları

  Elmacık Su bayiliğine sahip olmak için öncelikle uygun altyapıya sahip bir bölgede yer almak gerekiyor. Bu altyapılar arasında internet, telefon, mağaza gibi gereksinimlerin karşılanması gerekir. Ayrıca bölgenin nüfusunun da yeterli miktarda olması, bayiliği kâra geçirecek şekilde yer alması gerekiyor.

  Elmacık Su bayiliğine sahip olmak isteyenler bayilik sözleşmesi imzalayarak bayilik sahibi olacak. Ayrıca bayilik olan bir kişi firmanın belirlediği kurallara uymalı, buna göre işlemler yapmalı fakat doğrudan bayilik almayacak olanlar firmaya buna göre bilgi vermeli. 

  Elmacık Su Bayilik Maliyeti

  Elmacık Su bayiliğine sahip olmak isteyen bir kişinin karşılayacağı masraflar genel olarak bayi için gerekli mağazanın kiralanması veya satın alınması, mağazanın altyapısının hazır hale getirilmesi, mağazanın düzenlenmesi gibi masraflar olmakta. Bazı eşyalar Elmacık Su ana firması tarafından karşılanıyor. Bu konuda bayilik almak isteyenler rahat olabilir.

  Bayi sahibinin en büyük masrafı genel olarak mağaza ücreti ve mağaza tadilatı olacak. Mağazanın büyüklüğü, hangi bölgede olduğu ve bunun gibi pek çok detay fiyatı etkileyen bir durum.

  Elmacık Su bayilik

  Elmacık Su Bayilik Başvurusu ve İletişim

  Elmacık Su bayilik formuna ulaşmak için öncelikle buraya tıklayın. Kullanıcıların karşısına bir form çıkacak. Bu formda ilk olarak ticari ünvan, şirket sahibi ve varsa ortakları, şirketin kuruluş yılı, vergi numarası, şehir, şirket adresi ve bunun gibi bilgiler alınıyor. Bu bilgileri dolduran kullanıcılar iletişim ile ilgili bilgileri de sunduktan sonra depo büyüklüğünü belirtmeli, Elmacık Su dışında başka hangi bayilikler ile işbirliği yaptığını açıklamalı ve bölge sınırlarını sunmalı.

  İlginizi Çekebilir:  Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Başvuru

  Elmacık Su bayiliği ile birlikte iş yapmak isteyen kişi formun devamında hizmet vermek istediği bölgeyi belirtip hangi alan da iş ortağı olmak istediğini yazmalı. Kurumsal veya bireysel bayilik olabilir, otel veya kafe işletmesi olabilir, bunun yanı sıra restoran dahi olabilir. Bu gibi bilgiler doldurulduktan sonra kullanıcı direkt borçlanma sistemi ve banka teminatı gibi detayları da doldurmalı.

  Firma ile iletişime geçmek için:

  • Tel – 444 4 262
  • Fabrika – Çamlıca Mahallesi, İstiklal Caddesi, No: 207, Hendek / Sakarya
  • Fabrika Tel – 0264 888 35 00

  Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir