İçeriğe geç

TRT Soru Küpü Başvuru Formu

  TRT Soru Küpü Bilgi Yarışması

  TRT Soru Küpü bilgi yarışması hız kesmeden izleyicilerine yeni ve muhteşem anlar yaşatmaya ve sunmaya devam ediyor. İzleyicilerini yeni ve güzel programlarla kavuşturan TRT’nin bir diğer yarışması ve programı ise; ‘’Soru Küpü’’. Bu yarışma programında sunucu sizlere birkaç soru sorar ve bu soruların doğru cevaplarını bulabilmeniz halinde para kazanırsınız. Bu denli mükemmel bir yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenler neler? Başvuru neden yapılıyor? Başvuru formu nerededir ve başvuru nasıl yapılır? Bu konuları detaylı bir şekilde ele aldık.

  Her pazartesi TRT ekranlarında karşımıza çıkan TRT’nin yeni bilgi yarışması formatlı programı Soru Küpü. Pandemi ile birlikte insanlar evlerinden çıkamaz hale geldiler. Pandeminin etkisi de bizlere evde canımızın sıkılması, dışarıya çıkmak isteyişimizle sonuçlanıyor. Fakat TRT bizlere öyle bir bilgi yarışması programı hazırlamış ki pandemi vs. bu tür tüm sorunlarınızı unutturacak derece de. Bu bilgi yarışması programında siz bir stüdyoya değil program yapımcıları sizin evinize geliyor. Tamamen farklı ve özel bir baş yapıtla hazırlanan Soru Küpü hız kesmeden yeni yarışmacıların evlerine misafir oluyor.

  TRT Soru Küpü Yarışması Başvuru Şartları

  Bu yarışmaya katılmak için herhangi belirli bir kural yok. Yani siz kendinize güveniyorsanız, ailenize güveniyorsanız bu program tam sizin için. Soru Küpü yarışma programı başvurularını TRT’nin resmi internet sitesi üzerinden alıyor. TRT’nin sitesinde yer alan başvuru formuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz ve hızlı bir şekilde doldurup değerlendirme sürecine girebilirsiniz. Başvurunuzun hızlı bir şekilde değerlendirilebilmesi açısından başvuru formu üzerindeki tüm sorulara doğru ve eksiksiz bilgi vermeniz gereklidir. Yanlış bilgi vermeniz veya eksik bilgi vermeniz başvurunuzun değerlendirme sürecini arttıracak hatta hiç değerlendirilmeyecektir. Buna ek olarak yarışmaya katılmaya hak kazanmak için evinizin fotoğraflarını isterler. Bu fotoğrafları olabildiğince iyi bir şekilde çekip başvuru formuyla birlikte göndermelisiniz. 

  İlginizi Çekebilir:  TRT Çocuk Haberin Olsun Başvurusu

  TRT Soru Küpü Bilgi Yarışması

  TRT Soru Küpü Yarışması Hangi Günlerde Yayınlanıyor?

  TRT’nin yeni bilgi yarışması TRT ekranlarında her hafta Pazartesi günü yayınlanmakta. 

  TRT Soru Küpü Yarışması Sunucusu Kimdir?

  Bu bilgi yarışması programında hiçbir yönetmen, ışık veya ses sistemi bulunmamaktadır. O yüzden gerçek sunucu sizler olursunuz. Böyle bir deneyim kazanmak için ve sunuculuğunuzu görüp yarışmak için hemen TRT Soru Küpü yarışmasına başvuru yapın.

  TRT Soru Küpü Bilgi Yarışması

  TRT Soru Küpü Yarışması Kaç Para Ödül Veriliyor?

  Soru Küpü bilgi yarışmasını eğer kazanırsanız toplamda size 5000 TL ödeme yapıyor. Hem para kazanmak istiyorum hem de para kazanırken eğlenmek istiyorum diyenler için kaçırılmayacak bir fırsat gibi görünüyor. Daha fazla vakit kaybetmeden bir an önce başvurunuzu yapın.

  TRT Soru Küpü Bilgi Yarışması

  TRT Soru Küpü Yarışması Başvurusu

  TRT Soru Küpü yarışması ‘’ben başvursam da bana çıkmaz. Benim ilime gelmezler.’’ Demeyin çünkü bu program ve yarışma Türkiye’nin her iline gelebilir. Herhangi bir il şartı bulunmamakta. Yukarıda da söylediğimiz gibi bu program içerisinde herhangi bir yönetmen yok. Her şeyi yöneten, sunuculuk yapan sizsiniz. Yarışma dahilinde sizlere sorulur ve bu soruları bilmeniz halinde hanenize puan eklenir. Tüm her şeyi bilmeniz doğrultusunda da program size 5000 TL ödül verir. Böyle muazzam bir çalışmayı niye sevmeyesiniz ki? Bir an önce başvuru yapılarak katılmak gerekiyor.

  Programın resmi internet sitesi https://sorukuputrt.com/ linki üzerinde program hakkında çok daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve http://basvuru.sorukuputrt.com/ linkinden başvuru formu doldurabilirsiniz.(Zaman zaman yoğunluktan ya da sistemsel nedenlerden dolayı siteye ulaşılamıyor.) Başvuru formunu doldururken neler yapmanız gerektiği hakkında çok daha detaylı bilgi de yer alıyor. Hemen şimdi TRT’i ziyaret ederek bu programa başvuru yapın. Değerlendirme sürecine girin ve yarışmaya katılmaya hak kazanın. Her şey çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir