İçeriğe geç

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

Fox TV ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim temizlik programı hafta içi her gün saat 14:00’da izleyicilerle buluşuyor. Temizlik Benim İşim programını izlemekle kalmayıp eğer sizlerde başvuru formu doldurmak isterseniz Fox TV üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Fox TV’nin en çok beğenilen ve en çok izlenen Temizlik Benim İşim programına sizlerde başvuru yapmak isterseniz aşağıda sizlere anlatacağımız bilgileri kullanabilirsiniz. 

Temizlik Benim İşim Programı Başvuru Şartları

  • Programa başvurabilmek için ilk önce Fox TV’nin resmi internet sitesine girmeniz gerekir. Girdikten sonra başvuru yapmak için başvuru ekranlarında size ‘’adınız, soyadınız, yaşadığınız il, e-posta adresiniz, telefon numaranız, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, mesleğiniz, kendinizi 3 kelime ile anlatmanız, temizlik konusunda ciddiyetiniz ne kadar fazla gibisinden sorular sorulup ek olarak sizden 1 adet fotoğraf istenir. İsterseniz fotoğrafınızı 1 adet yerine 1 adetten fazla olacak şekilde de yükleyebilirsiniz. Kendinizi daha iyi tanıtmanız amacı ile 1 fotoğraf yerine birden fazla fotoğraf yüklemenizi önermekteyiz.’’

 

  • Bu yarışmaya katılabilmeniz için en az 18 yaşında olmanız gerekir. 18 yaş altı başvuruların hiç birisi kabul edilmeyecektir. Fakat 18 yaşından daha küçükseniz ve bu yarışmaya illa ki ‘’katılmak istiyorum’’ diyorsanız velilerinizin ıslak imzalı onayı katılım yapabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra başvurunuz değerlendirilmeye alınır ve sonucu olumlu olursa sizinle telefon numaranız üzerinden veya e-posta adresiniz üzerinden iletişime geçilir. Telefon numaranızı ve e-posta adresini sık bir şekilde kontrol etmeyi unutmayın. Yarışma programının size ne zaman ulaşacağı hiç belli olmaz.

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

Temizlik Benim İşim Hangi Günlerde Yayınlanıyor?

Temizlik Benim İşim yarışma programı Fox TV ekranlarında hafta içi her gün saat 14:00’da başlıyor. 

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kimdir?

Bu yarışma programı Fox TV tarafından yürütülmekte olup sunucusu olarak Kadir Ezildi seçilmiştir. Kadir Ezildi’nin daha önce özel bir hastanede arşiv görevlisi olarak çalıştığı bilinmektedir. Temizlik takıntısı ile ilgili paylaşmış olduğu videolar ile internet tabiri ile “fenomen” oldu ve program sunmaya başladı. Sunucunun https://www.instagram.com/kadir_ezildi/ bağlantı adresinden Instagram hesabına ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Çağla İle Yeni Bir Gün Başvuru Formu

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

Temizlik Benim İşim Kazananına Kaç Para Ödül Veriliyor?

Temizlik Benim İşim Programı bir yarışma olduğundan dolayı kazananına belirli bir ödül verilir. Program ve yarışma 1 hafta sürer. Pazartesi ilk yarışmacı belirlenir ve Cuma’ya kadar program oynatılır. Cuma günü final günü olarak kabul edilmektedir. Cuma günü final aşamasında haftanın 1.’si olarak kabul edilen kişiye 10 bin TL’nin sahibi olur. 

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

Temizlik Benim İşim Başvurusu

Temizlik Benim İşim programına başvuru yapmak aslında çok kolay. Yukarda da bahsettiğimiz gibi programa başvuru yaparken sizden temel bilgileriniz istenir. Bu temel bilgiler üzerinden başvurunuz değerlendirilmeye alınır. Değerlendirilme alındıktan sonra eğer başvurunuz olumlu sonuçlanır ise yarışmaya davet edilirsiniz. Davet edilirken ne zaman yarışacağınız, hangi gün yarışacağınız vs. bu tür tüm bilgiler tarafınıza aktarılır. Çünkü yarışmaya başvuran sayısı her geçen gün daha fazla artmakta. Herkes en iyi şekilde temizlik yapıp 10 bin TL’nin peşine düşmüş durumda.

Eğer sizlerde temizlik konusunda marifetliyim ‘’ben bu işi kesinlikle ne iyi şekilde yapar, tamamlarım’’ diyorsanız mutlaka bu yarışma programına başvurun. Cuma günü yarışmanın 1.’si siz olursanız 10 bin TL’ninde sahibi siz olmuş olursunuz.

Başvuru formu doldurulurken veya başvuru yapılırken kesinlikle Fox TV’nin internet sitesini kullanın. Diğer siteler sizi farklı sitelere veya farklı amaçlara yönlendirebilir. İnternet sitesinin resmi olduğundan Fox TV üzerinden başvuru yaparken başka bir programa başvuru yapmıyor olmanızı da size hatırlatmak istiyoruz.

Şimdi hemen 10 bin TL kazanmak için ve Kadir Ezildi ile tanışmak için Temizlik Benim İşim’e başvurun. Başvuru sonucunuz en kısa süre içerisinde size bildirilecektir. 

Kirli Ev Başvurusu

Oldukça kirli eve mi sahipsiniz? Siz de hemen buraya tıklayarak programı evinize davet edebilir ve evinizi oldukça güzel bir şekilde temizletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Başvuru Formu

Yarışmacı Başvurusu

En iyi, en detaylı temizliği ben yaparım diyorsanız buraya tıklayarak yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

“Temizlik Benim İşim Başvuru Formu” hakkında 4 yorum

  1. Ayda 15 günde bir kayın validemin evini dip bucak silip supuruyorum kendi evimle ikisini bir yapıyorum ve kendime gayet de güveniyorum.

  2. Evimde tek başımayım 5 çocuk babasıyım hanım vefat etmiş ev işlerinden anlarım temizlik benim işim diyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir