İçeriğe geç

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Başvuru Formu

eser-yenenler-cok-guzel-hareketler

En çok izlenen ve eğlendiren komedi programlarından biri olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yeni kadrosu ve yeni bölümleri ile oldukça ilgi çekiyor. Dinamik ve genç yetenekli kişiler ile oluşturulan yeni kadro için başvurular ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 başvuru formu sıkça araştırılıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 skeçlerini daha yakından izlemek için seyirci olarak başvuru yapılabiliyor. Aynı zamanda genç ve yetenekli kişiler de oyuncu olarak başvuruda bulunabilir.

Bu yüzden Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programına internet sitesinden başvuru formu görüntülenerek başvuru yapılabilir. Başvuru formu doldurulurken doğru şekilde ve eksiksiz şekilde doldurulmalıdır. Başvuru formları ve web sitesi aracılığı ile program hakkında daha fazla bilgi alınabilir. Eğlencenin ve kahkahanın yeni adresi olan komedi programı konuk ve oyuncu başvuruları ile devam ediyor.

Program Hakkında Kısa Bilgi

Program skeçlerin yazıldığı ve sahne ortamında sergilendiği bir eğlence programıdır. Güncel olaylar da göz önüne alınarak haftada bir gün yazılan skeçler seyirci karşısında oynanır. Oyuncular belirli eğitimlerden geçmiş kişilerdir. Aynı zamanda zengin oyuncu kadrosu zengin skeçler de yazmaktadır. Skeçlerde güldürmenin yanı sıra toplumsal mesajlar da yer alır. Programda birbirinden yetenekli oyuncular yer almaktadır. Program BKM Mutfak’ın ikinci kuşak oyuncularıyla devam ediyor. Sunuculuğunu ise Yılmaz Erdoğan yapmaktadır. Ünlü yönetmen ve oyuncu Yılmaz Erdoğan yeni kuşakları eğitmeye devam ediyor.

Çok Güzel Hareketler

Yönetmeni Kimdir?

Bir sürü film ve programın yönetmenliğini üstlenen Yılmaz Erdoğan adından sıkça söz ettiriyor. Sunucusu olduğu programda yeni skeçler ile güldürmeye devam ediyor. Yılmaz Erdoğan şair, yazar, oyuncu, seslendirme sanatçısı, komedyen gibi birçok unvana sahiptir. Aynı zamanda çok güzel filmlerin de yönetmenliğini üstlenmiştir. Ünlü oyuncu Hakkari de dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve sinema alanında birçok ödüle sahip olan başarılı ve değerli bir kişidir. Yılmaz Erdoğan ayrıca olacak o kadar adlı komedi programının da senaryo yazarlarından biriydi. Tiyatro dalında da önemli eserleri ve ödülleri vardır. Yılmaz Erdoğan iki evlilik yapmıştır ve iki çocuk sahibidir. Deneme ve şiir dalında da birçok kitabı yer alan ünlü bir yazardır. Yılmaz Erdoğan’ın Instagram hesabına https://www.instagram.com/yilmaz.erdogan/ linkinden ulaşabilir, takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Uzaktan Erişim Bilgi Yarışması Başvuru Formu

yılmaz-erdogan

Ayrıca ekipteki oyunlar; Yasin Çam, Sema Özkan Yorgun, Safa Sarı, Ozan Can Yiğit, Metin Pıhlıs, Hamza Yazıcı, Gürhan Altundaşar, Gözde Şencan, Fatma Tezcan, Fatih Öztürk, Ezgi Özyürekoğlu, Evliya Aykan, Engin Demircioğlu, Eda Nur Hancı, Ecem Bayır, Cihan Talay, Cemile Canyurt, Begüm Çağla Taşkın, Batuhan Soyaslan, Ayşegül Yılmaz, Atakan Çelik, Ahmet Hilmi Deler, Ali Özün Aydın, Arzu Suzantez, Arif Güloğlu, Birsel Kılınçcı, Cansu Mumcu, Cenan Adıgüzel, Didem Ruhi, Ebru Yücel, Emre Aslan, Hacı Ahmet Ak, Hande Özen, Oğuz Çelebi, Ömer Faruk Çavuş, Selen Esen, Talha Karcı, Tuğba Yılmaz, Yeşim Dursun’dur. Oyuncuların hakkında kısa biyografilerine https://www.kanald.com.tr/cok-guzel-hareketler-2/oyuncular linkinden ulaşabilirsiniz.

Sunucusu Kimdir?

Sunucusu 2021 yılından itibaren Eser Yenenler’dir.

Ne Zaman Yayınlanıyor?

Herkesin heyecanla beklediği ve ne zaman yayınlandığını merak ettiği çok güzel hareketler bunlar 2 pazar geceleri seyirci ile buluşuyor. Pazar gecelerinin vazgeçilmez programı olmayı başaran çok Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programı Kanal D ekranlarında izlenmeye sunuluyor. Eğitimli kadrosu ve güzel şakaları ile yayınlandığı pazar günlerinde yüksek reytingler alarak severek izlenmeye devam ediyor. Programı Kanal D ekranından izleyebileceğiniz gibi canlı olarak da takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ilk defa 11 Şubat Pazar günü seyircisi ile buluşmuştu. Korona virüsten dolayı ekranlara bir süre ara vermişti.

Fakat yeniden pazar günleri komik skeçler ile yayınlanmaya devam ediyor. İzlenme rekorları kıran programın saat kaçta yayınlandığı da herkes tarafından merak konusu oluyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibi pazar günleri saat tam 20:00’de seyirci ile buluşuyor. Programın yayınlanma saatini kaçırmak istemeyenler 20:00’de Kanal D ekranlarında yerini alıyor.

Çok Güzel Hareketler

Seyirci Olarak Başvuru

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibini daha yakından izlemek ve o canlı atmosferi tatmak için seyirci olarak başvurabilirsiniz. Programı daha yakından seyirci koltuğunda izlemek ve tadını çıkarmak oldukça kolaydır. Bunun için buraya tıklayarak biletleri takip ederek ve uygun fiyat seçenekleri ile sahip olarak yakından izleyebilirsiniz. Biletleri internet üzerinden aldıktan sonra konuk olarak program izlenebilir. Aynı zamanda konuk olunan programda keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Esra Erol'da Başvuru Formu

Çok Güzel Hareketler

Oyuncu Olarak Başvuru

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programına konuk olarak katılmak mümkündür. Aynı zamanda oyuncu olarak başvurular da yapılmaktadır. Yaklaşık 6 bin başvuru alındığı belirtilmiştir. Genç yetenekler ve kendini geliştirmek isteyen oyuncular için büyük fırsat olan programa katılmak için bazı yapılması gerekenler vardır.

Oyuncu olarak başvuru şu şekilde yapılabilir:

 • BKM mutfak web sitesi takip edilebilir.
 • Site üzerinden gerekli bilgiler ve araştırmalar toplanır.
 • Sayfa üzerinde yer alan başvuru formu dikkatli şekilde incelenerek doldurulur.

Kısa bir işlemden sonra başvuru gerçekleştirilebilir. Uygun görüldüğü taktirde çok güzel hareketler ekibine katılarak kendinizi her alanda geliştirebilirsiniz.

BKM2nin adresi Ebulula Mardin Cad. Maya Meridyen Plaza No:16 K:3 D:12 Akatlar / İSTANBUL olduğu için yüz yüze görüşmeye gidebilir; 0212 352 18 18 telefon numarasından iletişime geçebilir ya da  [email protected] / [email protected] e-posta adreslerinden detaylı bir mail gönderebilirsiniz.

 

“Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Başvuru Formu” hakkında 182 yorum

    1. Merhaba ben 17 yaşındayım taklid ve oyunculukta iyiyim ama herhangi bir eğitim almadım çhgb 2 ‘de oyuncu olarak oynamak istiyorum

   1. merhabalar ben 18 yasindayim oyunculukla ilgili yetenegim var cok uzun zamandir senaryolar yaziyorum programa basvurmak istiyorum yas siniri varmi acaba birde oyunculuk egitimi alma mecburiyeti varmi yardimci olursaniz sevinirim

    1. Merhabalar Ayşenur hanım; yaş sınırı ve eğitim zorunluluğu yoktur. Yukarıda bahsedildiği gibi başvurunuzu yapabilirsiniz. Umarız başarılı olur ve seçilirsiniz.

     1. Merhabalar , ben 17 yaşındayım oyunculuk yeteneğim var daha önce tiyatro bir kaç defa yaptım ÇGHB2 ye başvurmak istiyorum
      yaş sınırı yoktur umarım

       1. Merhabalar ben Çetin KOÇAK çghb oyuncu olmak istiyorum acaba başvuruları nasıl ve ne zaman yapılıyor bilgi verirseniz çok sevinirim iyi günler

        1. Merhabalar Çetin bey; başvurular sürekli olarak yapılabilmektedir, herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur. Nasıl yapıldığı ile ilgili bilgileri yukarıda detaylı şekilde açıkladık. Teşekkür ederiz.

       2. Merhabalar ben ramazan Otluoglu Kuafor bölümümüzde yer almak isterim 17 yıllık erkek Kuafor tecrubeligimle saygılar dilerim

        1. Merhabalar; başvuru sonuçları belirli bir tarihte açıklanmamaktadır. Başvurunuz kabul edilmesi durumunda başvuru sırasında bırakmış olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden iletişime geçilir. İyi günler dileriz.

       3. Ben oyuncu olmak istiyorum bu alandada yeteneğim olduğunu düşünüyorum sabırla cihan abi gibi olmayı bekliyorum

        1. Merhaba Ziya bey; başvurunuzu yukarıda belirtildiği gibi yapabilirsiniz. Başarılı olmanız yönünde temennilerimizi sunuyoruz. İyi günler.

       4. Merhabalar ben 17 yaşındayım. Oyunculuk alanında herhangi bir eğitimim yok fakat BKM mutfakta eğitim alarak kendimi geliştirebileceğim çok içten inanıyorum ve Çok Güzel Hareketler ‘de yer almak çok istiyorum. En büyük hayallerimden birisi. Yılmaz hocanın çırağı olmak ve sonrasında güzel yerlere gelmek en büyük isteğim.
        Umarım hayallerime giden bu yolda beni de seçersiniz. Saygılar..

        1. Merhabalar Şeyma; başvurunuzu yukarıda belirtildiği gibi yapabilirsiniz. Yaşın çok genç ve hayallerini gerçekleştireceğine inanıyoruz. İyi günler diliyoruz.

       5. Merhabalar. Ben 17 yaşındayım. Oyunculuk alanında herhangi bir eğitimim yok fakat BKM mutfakta eğitim alıp kendimi geliştirebileceğime çok içten inanıyorum. Bir şeyleri çabuk kapabilen bir insanım. Kendimi geliştirip Çok Güzel Hareketler ‘de yer almak çok büyük hayalim. Hayallerini gerçekleştirmek isteyen bir genç kız olarak yolun başındayım ve elimden gelen tüm çabamla bu hayalimi gerçekleştirmek istiyorum. Daha yolun başında olduğum bu dönemde kendimi BKM mutfakta geliştirip bir yerlere gelmek , yapabildiğimin en iyisini yapmak, Yılmaz hocanın çırağı olarak büyümek en başta da belirttiğim gibi büyük hayalim. Umarım bu hayalimi gerçekleştirmeme BKM mutfak yardımcı olur. Saygılarımla..

       6. Ben BKM ekibinde yer almak istiyorum hiç bir tecrübem yok tiyatro aşığım tiyatro benim için herşey lise terkim hem biseyler yazıp oynayabilecek kabiliyetim var ortokul ve lisede tiyatro sahnesinde bulundum çok hevesliyim 24 yaşındayım bir çocuğum var evliyim işsizim ve büyük hayranıyım sizin levent kırca Yılmaz Erdoğan Bülent Emrah parlak ve kemal Sunal hayranıyım Halit Akçatepe Münir Özkul Adile Naşit büyük ustadlarin ayrıca hayranıyım kısaca tiyatro ya aşığım canımı bile veririm herşeyi yaparım tiyatrocu olmak için hepinize saygılarımı sunar benim hayalimi gerçekleştirmeye yardımcı olmanız dileğiyle

        1. Merhabalar Müslüm bey; başvurunuzu yukarıda belirtildiği gibi yapabilirsiniz. İsimlerini söylediğiniz ve söylemediğiniz tüm üstadlarımıza saygılarımızı sunuyoruz. Umuyoruz ki siz de hayallerinizdeki yerde olursunuz. İyi günler diliyoruz.

       7. Çok güzel hareketler bunlar 2 ye oyuncu olarak katılmak istiyorum 21 yaşındayım oyunculuk okumadım deneyimim yok daha

        1. Merhabalar Eyyüp bey; elbette mümkün. Başvurunuzu yukarıda belirtildiği gibi yapabilirsiniz. Umarız başarılı olursunuz. İyi günler diliyoruz.

        1. Merhabalar Cantekin bey; yukarıda anlatıldığı gibi başvurunuzu yapabilirsiniz. Umuyoruz ki başvurunuz kabul olur. Sağlıklı günler diliyoruz.

        1. Merhabalar Zeynep hanım; tesettürlü olmanız başvurunuzu olumsuz etkileyecek bir unsur değildir. Başvurunuzu yukarıda belirtildiği gibi yapabilirsiniz. İyi günler diliyoruz.

       8. Merhaba 🙂 Yazarlık başvurusunda bulundum ama seçilme durumunda İstanbul’da yaşamamız gerekiyor mu? Uzaktan da skeç gönderebiliyor muyuz 🙂

        1. Merhabalar Keziban hanım; Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin tüm çalışma ekibi İstanbul’da bulunmaktadır. Yine de başvurunuzu yapmanızda fayda var. İyi günler dileriz.

       9. Ben funda almanyada yasiyorum oyuncu olarak sizlere katilmak isiyorum bana bu firsati verirseniz cok mutlu olurum .

       10. Lütfen sonuna kadar okuyun
        Benim adım Nuray , 13 yaşındayım ortaokul öğrencisiyim ,oyunculuk benim için bir yol , bir hayat oyuncu olmayı gerçekten çok isterim ama bunun pek mümkün olacağını sanmıyorum , sebebi ise yeteneği min olmaması değil aksine çok yetenekli olduğum düşünülür . Ama ailem …
        Ailem pek sıcak bakmıyor bu duruma ama ben çok istiyorum oyuncu olmak için herşeyi yaptım ama olmadı daha ilerisini yapamadım son ümidim sizsiniz yılmaz abi , lütfen yalvarırım beni oyuncu yapın
        İçinde olduğum maddi sıkıntılar beni boğuyor artık dayanamıyorum artık tek umudum sizsiniz
        Lütfen …

       11. Tiyatro oyuncusu ve yeni skeçler yazmak, olarak başvuru yapıyorum. Tiyatro alanında yetenekli ve eğitimliyim. Umarım dönüş sağlanır ve sizlere daha detaylı bir Şekilde kendimi tanıtmak ve cv mi göndermek isterim… Saygılarımla iyi çalışmalar dilerim.

       12. Merhaba. Ben Selcan. Çgh 2 ye katılmak istiyorum. Oyunculuk konusunda kendimi yetenekli buluyorum. Çgh benim hayalim.

       13. Oyunculukla ilgili deneyimim var youtube da 2 tane kısa filmim var bir tane daha kısa film çekicez daha önce antalya film ekibi ile de çalıştım

       14. Dilek sultan Avcı hayata gecte olsa fırsatı mucizeleri yasamak gerek demi cok guzel hareketler bunlar.benide benide insallh

       15. merhaba öncelikle proğramınızı beğeniyle izliyorum ve BKM ekibine dahil olmak istiyorum bunun için bana bir fırsat verin çünki iyi bir güldürü ustasıyım eski bir tiyatrocuyum yeniden sahalara dönmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim… 5066353107

       16. Çocukluğumdan beri çok güzel hareketlerin bir parçası olmak istiyorum. Oyunculuga yetenegim olduğunu düşünüyorum arkadaşlarım ve ailem de öyle düşünüyor. Umarım sizden olumlu yanıt alırım.

       17. Cgh ye cok gırmek istiyorum basvurular ne zaman baslar acaba ben arastırdım ama bır turlu cıkmadı karsıma

       18. Hep elimden gelenin en iyisi?
        Neden muhteşem ekipte benim de yerim olmasın?
        Hayal eder gerçekleştiririm…
        Yoktan var etmek Allah’a mahsus ama hayali yazman insana….
        Saygılar iyi çalışmalar…

        1. Adım Eftelya. Hatay da yaşıyorum ve tiyatro hayalim hep var olan bir şey di. Lisedeki eğitim hayatım boyunca tiyatro, drama vb.. faaliyetlerde bulundum. Şimdi de yılmaz hocamızın yaptığı eğitimlerin, tiyatroların ve tabiki Çok güzel hareketler programının bir parçası olmaktan gurur duyarım.

       19. Denizlide yasiyorum. Üç yıl toyatro eğitimi aldım. Hiç sahnelenmedi hep yarıda kaldı. Yilmaz Erdoğan hayraniyim.onun dört adam ettiğine inanıyorum.. halk insanı yakın hissediyorum neden toyatro derseniz.gercek hayattaki gibi sahnede de oynayabilir miyim merak ediyorum ve ölmeden yilmaz erdogani görmek isterim 5541206652

       20. Merhaba 19 yaşındayım 3 yıldır çeşitli tiyatrolarda oynuyorum. Tiyatro yapmayı çok seviyorum ve Çok Güzel Hareketler bunlar ekibine katılmak istiyorum

       21. Merhabalar ,benim adım Olga,
        bu güzel ekipte yer almak istiyorum .inşallah binlerce başvuru arasından beni de görürsünüz.
        Cep no 0534 522 ** **

        1. Yetenekli olduğumu düşünüyorum 16 yaşındayım 2 sene eğitim aldıktan sonra bu iş olur gibi Yılmaz abiiii al beni yanına oyuncu olmak hayalim BKM mutfak oyuncularından biri olmak istiyorum?

       22. Merhaba ben Azerbaycandan Esfira Mustafayeva 21 yaşındayım .oyunculuğa çok büyük hevesim var ve oyunculuk yeteneğimde var.sizden oyunculuk dersleri almak istiyorum ve çok güzel hareketler 2 de bende oynamak istiyorum.

       23. Merhaba benim adım Eftelya. Hatay da ikamet ediyorum. Belki klişe bir söz olacak ama… Tiyatro ne anlam ifade ediyor dediklerinde sanırım cevabım hayatıma dokunmuş bir gelecek diyebilirim.. Kimsenin inanmadığı kimsenin destek olmadığı hayatımda tiyatronun benim eğitim ve gelecek hayatımı çok güzel şekilde etkileyeceğini düşünüyorum. Lise hayatım boyunca tiyatro, drama vb.. etkinlerin belkide yaşam kaynağı diyebileceğimiz (kişiden kişiye değişen bir seçenek)faaliyetlerde bulundum.Şimdi de yılmaz hocamızın yaptığı bu programın bir parçası olmaktan gurur ve onur duyarım. Çok güzel hareketlerde yerimi almak isterim.

       24. MERHABA ÇOK GÜZEL HAREKETLERİN SEÇMELERİNE KATILMAK İSTİYORUM..KATILIM TARİHLERİ NE ZAMAN?
        KOLAY GELSİN..

       25. Ben çok güzel hareketler 2 ye başvuru yapmak istiyorum ama başvuru formunu göremiyorum. Linkini atma şansınız var mı. Gerçekten bakıyorum ama yok

       26. Merhabalar ismim Şahin YALÇIN Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ye katılmak istiyorum ilk kuşaktan itibaren takip ediyorum ve o sahnede oynamak gibi bir hayalim var bu hayalimi gerçekleştirmek istiyorum.

       27. Nil Tülay Özdoğan

        BKM mutfakta oyuncu olmak istiyorum bununla ilgili nereye başvuru yapmam gerekiyor?
        oyunculuk eğitimi almayı istiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

       28. Sezon finali bölümünde Çgh’nin 3. kuşak eğitiminin başlayacağını duydum. Kadroya sonradan oyuncu dahil olabilir mi acaba ? Daha öncede yazmıştım 17 yaşında olduğumu ve oyunculuk alanında kendimi geliştireceğimi . Takip ediyorum fakat herhangi bir başvuru formu yayınlanmadı. Daha öncede dediğim gibi bu benim bir hayalim . Başaracağıma adım kadar inandığım bir hayalim. BKM sayfasına mailde attım fakat yanıtım olmadı sanıyorum ki yoğunluktandır. Eğer bana yanıt verip yardımcı olursanız , hayallerimi gerçekleştirmek adına büyük bir adım atmak istiyorum. Saygılar..

       29. Sesimden çok memnunum. YouTube ‘da Kiplerim var. Oyunculuk yaparım daha önce oyunculuk yaptım. Kusursuz bir insanım. Ailem ile çok fazla samimi değilim.
        Lise mezunu oldum. Üniversite ye gitmeyi düşünüyorum.
        Anlayışınız için teşekkür ederim. ?
        Yaşım: 19

       30. Merhaba. Ben 18 yaşımdayım lise mezunuyum üniversite okuycam inşallah. Oyunculuğum çok iyi. Ayrıca güzel skeçler yazarım herkes skeçlerimi sever. Ve en büyük hayalim Çok Güzel Haraketler Bunlar 2’e (altyapı) katılmak ve oyuncu olmak. İnşallah beni kabul edersiniz.Teşekkür ederim

       31. Mrb 18 yaşındayım valla komik birisiyim herkez buraya katılmama söyledi severek de izlediğim Bi program neden olmasın diyerek başvurumu yapmak istedim

       32. Merhaba ben Furkan Çıplak 23 yaşındayım küçük çaplı tiyatro gösterilerinde yer aldım. Tiyatroya karşı ilgim var bu güzel ekibe katılmak istiyorum.

       33. Merhabalar başvurunuzu 2 Senedir takip ediyorum fakat ulaşamadım bu ailenin bir parçası olup içimdeki bir çok karakterleri göstermek istiyorum. Bu eğitimi ve fırsatı şans olarak tanımanızı rica ediyorum. Teşekkür ediyorum.

       34. merhaba iyi çalışmalar
        ben Ankara’dan 29 yaşındayım ve oyunculuk adına sektör için küçük fakat kendi adıma büyük bir adım attım.BKM ile bunu taçlandırmak ve oyunculugumu zirveye taşımak istiyorum.Yardımcı olursanız türkiye yeni bir oyuncu kazanacak ben ise hayallerime kavuşacagım saygılar.
        iyi günler .

       35. Hayatın kendisi zaten bir oyun, hepimiz bu oyunun içindeki oyuncularız. BKM ‘ de olmak belkide oyunculuğumuzun bir akademisidir.

       36. Merhabalar benim adım Yunus Mehrabov 19 yaşındayım, Azerbaycanlıyım, doğrusu hep bir oyuncu olmak istemişimdir ama kısmet olmadı, oyunculuk eğitimi almadım ama yeteneğimin olduğunu düşünüyorum, oyunculuk eğitimi almamış olmam başvuru için engelmi yoksa değilmi beni bilgilendirirseniz sevinirim.

       37. Oyunculuk eğitimim var tiyatro yaparım çok severim turnelere giderim sesim güzel birden fazla basarım var
        Kendime ait bir kısa filmim var

       38. Ben melisa dilara ben oyunculuk icin basvurmak istiyorum hem komik hemde sicak kanli biriyim ve kimse desteklemese de bem hayallerimin pesinden bir kezde olsa gitmek istiyorum

       39. Merhaba 38 yasindayim oldukca esbiri yapmayo dogaclama yapmayi bilen birisiyim hic konusmadan gulduren bir yapim yar bir cok arkadasin sayesinde oyuncu basvurusu yapiyororum is yerinde herkesi gulduruyorum eglendiriyorum bunun icin sansimi denemk istedim

       40. Merhabalar ben Gülbener Bener 20 yaşındayım Anakara Gazi Üni.kimha okuyorum ve oyunculuğa, hikayelere,seneryolara.dizi.film izlemeye bayılıyorum ve Çghb ekibine dahil olmayı çok isterim.

       41. Oyunculukla ilgili hiçbir deneyimim yok maddi durumum ve ailemden ötürü hiç destek alamadım tek başıma durdum fakat bu hayallerimden beni vazgeçiremedi. Hâlâ umudum var.

       42. Çok Güzel Hareketler Alt Yapı Oyuncusu Olmak İstiyorum Yeteneğim Var Skeç te yazabiliyorum 18 Yaşındayım 6 Mayıs 2003 Tarihinde doğdum

       43. Merhaba ben Merve,21 yaşında üniversite moda tasarım bölümünden mezunum. Tasarımcı olarak çalışmaktayım. Programı uzun zamandır keyifle takip etmekteyim , BKM’ de öğrenci olmak istiyorum. Kendime yazar olma konusunda da skeç oynama konusunda da güvenmekteyim ve kendimi geliştirmeye açığım.

       44. Merhaba. Ben Müzeyyen Özbek. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ‘ye yazar olarak katılmak istiyorum. Bkm 2’ ye katkıda bulunacağımı düşünüyorum.

       45. Kendime güveniyorum doğaçlama güveniyorum benim orda olmam gerek bunu daha önceden de biliyordum simdi başvurusu yapıyorum kısmet artik

       46. ben CGHB1-2 hayraniyim 28 yasindayim Almanyadan Katilmak isterim biraz Almanca katmak daha eglenceli olur belki bi degisiklik ve komik olur.
        haberiniz icin sevinirdim
        selamlar Fatih

       47. Selamla
        Ben Fatih 28 yasindayim Almanyadan Katilmak isterdim CGHB 1-2 hayraniyim
        biraz almanca katmak komik olur arada sirada ama cok büyük hayraninizim
        her yerde hayraniniz vardir
        Selamlar Fatih.

       48. Ben 17yasindayim oyunculuk yeteneğim yok ama senaryo karı kendim yazabiliyorum ve oyunculuk en büyük hayalim hani ben annemin karnından cikarcikmaz konuşamam ama demisimdir oyuncu olacam diye inşallah beni farkedersiniz

       49. yasım 25 boyum 1.47 cok guzel hızlı bır ezber yapım vardır sahne performansım daima seyirciyi mennunıyetı ılgılıdır dıkkat dagıtmam dıkkatım dagıtmam cogu ekıbınızden daha fazla sıkec yazabılırım tıyatro bılgım var yanlız sahne oyunculugum daha gelısmedı pek gelıstırebılırsem bkm mutfakta en ıyı yuzunuz olma garantısı verıyorum

       50. Çok güzel hareketlerde oynamak istiyorum. İzlerken bile kendimi orya ait hissediyorum. Yapacağıma eminim.

       51. Yazar kadronuzda bulunmak kendimi geliştirmek isterim deneyimim yok sadece yazmayı çok seviyorum (özellikle kurgu)… Senaryo yazarlığı hayalim, bu yolda bana da bir kapı aralamanızı istiyorum. Olumlu yada olumsuz cevap dönüşünüzü bekliyorum teşekkür ederim

       52. Merhaba. Tiyatro eğitimi aldım ve bir çok skeçte oynadım. Tiyatroyu ve oyunculuğu çok seviyorum ekibe başvuru yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

       53. 20 yaşındayım. Daha önce oyunculuk ile ilgili hicbir alanda bulunmadım ama bir yerden başlamak istiyorum. Başarabilen insanlardan bir eksiğim olduğunu düşünmüyorum. Kendime inanıyorum ve deneme fırsatı verilirse eğer başarımın yarısına geldiğimi hissederek bu deneyime başlamak istiyorum

       54. Belki her zamanki gibi bu da kabul olmayacak ama şansımı denemek istedim 18 yaşındayım ve hep mutlu olacağım şeyi yapmak istedim çünkü bu iş beni mutlu ederse elimde maddi değerden çok manevi bi değer olacak ve bu benim için her şeyden değerli yalan olmasın yaklaşık 4 yıldır oyunculuğa olan ilgim ve alakam var ve bu alakam 9. Sınıfta Drama dersimle başladı Ta ki birisi benim bu konuda yetenekli olduğumu söyleyene kadar önüme hep engeller koyuldu o güne kadar sürekli ajanstan çağrılan ama Bi türlü babası yüzünden gidemeyen bir kızdım ama artık hayallerimin peşinden gitmek istiyorum Ben seçilmek istiyorum umarım sizde uygun görür ve hayallerimin peşinden gitmeme yardım edersiniz

       55. Merhabalar. Ben buraya başvuru içinde yazmıştım fakat sürekli takip etmeme rağmen başvuru ilanları göremiyorum. Yanlış anlaşılmak istemem tabii ki he zaman başvuru olamaz fakat çok istediğimden dolayı soruyorum bilgilendirirseniz sevinirim

       56. Merhaba ben 19 yaşındayım taklit ve oyunculuk yeteneğimin olduğunu düşünüyorum 🙂 cevabınızı bekliyorum.

       57. Ben yazar veya oyuncu olmak için çok çabalıyorum bir şansım olursa çok mutlu olurum lise yıllarında okuduğum bölümle ilgili birçok drama dersleri nedeniyle çeşitli tiyatro oyunları oynadım

       58. 25 yaşındayım üniversite mezunuyum daha önce oyunculuk yapmadım ama kolay adapte olabileceğimi düşünüyorum kendime güveniyorum inşallah bu şansı bana verirsiniz

       59. Çok güzel hareketler ekibinin bi parçası olmak istiyorum nasıl başvuru yapabilirim bu konuda yönlendirme de yardımcı olunursa çok sevinirim

       60. Ben 1999 doğumlu Fatma.
        Okul okumadım fakat kendimi birçok konuda geliştirdiğim doğrudur, örneğin çizim, grafik tasarım, dikiş, şiir ve felsefe yazarlığı yapıyorum kendi çapımda ve artık kendi çapımda olmasından ziyade odamın dışından da farkedilmesini arz ve umut ediyorum, ilk adımın size başvuru yapma sebebi de sizi seviyor ve benim gibi gömülmüş yetenekleri fark ediyor olmanız.. Tüm gönülden seçilmeyi ve sizin ile görüşmeyi, çhg de bulunmayı, saygı değer başarılı yazar ve oyuncu Yılmaz Erdoğan bey ile görüşmeyi diliyorum. Son olarak ben bağdatlıyım bunu da eklemek isterim, uzun yıllar evvel Türkiye, bursa ilinde yaşamayı tercih ettik.. Saygılarımla

       61. selam hakan ben trabzondan 10 yıldır tiyatro ile ugraşıyorum ayrıca trabzonda cekilen 3 tane flimde rol aldım oflu hocanın şifresi bizum hoca nagivasyon hami ve sen anlat karadenizde rol aldım cok güzel hareketler 2 ailesine katılmak ve cok memnun eder

       62. merhaba daha once kuzey yıldızı dızısınde polıs rolunde oynadım komık skecler vıdeo yaptım fesbuk sayfamda var eger uygun gorursenız cok guzel hareketler 2 de oynak ısterım yetenegım vardır sartlarınız nedır oncelık olarak ogrenme sansım vardır dıye dusunuyorum sureklı devamlı oynarım tesekkurlerımı ve saygılarımı sunarım.

       63. Merhaba Ben Melih, 20 yasindayim ve almanya‘da kaliyorum. Ben oyuncu olmak istiyorum ile hersey olmuyor ama bu bir baslangictir ve ben buna inaniyorum.

       64. Çok güzel haraketler bunlar katılmak için resmi başvurusu , yurt dışında okuyorum, oyunçuluk eğitim almadım , fakat oyunçuluk yeteneğım olduğunu düşünüyorum, senaryo konusunda çok fikrim var . Küçüklüğümden beri çghb izliyorum ( ve hata güldür güldür de aynı şekilde ) programa katılmak çok büyük hayalim ! Baş vuru ve seçimler mümkünmüdür bilmiyorum , rıça etsem yardımçı olurmusumuz !!! ( yurt dışı fransadan doğup büyüdüm ve hala burda yaşiyorum ,19 yaşındayım ,burda üniversite okuyorum , oyunçuluk , şarkı , enstrüman çalma yeteneklerim var , yerli yabançı filim ve dizilere çok ilgim var en çok da çghb gibi teatroya ilgim var ) . Başvuruyu okumanız dileyiğlen , saygılar .
        Züleyha özer

       65. Merhabalar yıllardır tiyatro ilgim vardır seviyorum sahneyi oyunculuk eğitimim vardır bu süreçte bir kac tane dizilerde rol aldım ama benim tek işteyim sahnede olmak alanım komedyen stantap olarak bilmeniz kendimi sahne de iyi hissediyorum ve bu yüzden sizlerle çalışmak yada bir gün bile olsa konuk oyuncu olarak katılmak istiyorum

       66. Aynur Altunkaynak

        Merhabalar
        Öncelikle oyunculuk benim içimde yanıp tutuşan, bir türlü söndüremediğim büyük bir yangın ve tutku.
        Herhangi bir oyunculuk eğitimi almadım ama yeteneğime güveniyorum içimdeki tutkuyu sizinle dışarıya çıkarmak istiyorum.

       67. Çok güzel haraketler bunlar katılmak için resmi başvurusu , yurt dışında okuyorum, oyunçuluk eğitim almadım , fakat oyunçuluk yeteneğım olduğunu düşünüyorum . Küçüklüğümden beri çghb izliyorum ( ve hata güldür güldür de aynı şekilde ) programa katılmak çok büyük hayalim ! Seçimler için ve hata başvuru için yönlendirirseniz.
        Okumanız dileyiylen , saygılar .

       68. Çok güzel hareketler 2 oyuncu olarak katılmak istiyorum amacım insanları güldürmek hoşuma gidiyor zevk alıyorum henüz 19 yaşındayım

       69. Bu değerli arkadaşların arasında olmak istiyorum bende bu değerli gruba oyuncu olarak katılmak istiyorum

       70. Merhaba ben berhan 20 yaşındayım tiyatro oyunculuğu ve yazarlıkla uğraşıyorum bu konuda yeteneğim olduğunu biliyorum çünki okulumda ve cevremde bana kefil olabilecek öğretmenler ve arkadaşlar tanıyorum ayrıca ses taklidiylede uğraşıyorum eğer videomu gönderebileceğim bir e mail adresi var ise videolarımı ve yazdığım şeyleri gonderebilirim

       71. Merhaba ben safiye altun esenyurt ta tiyatro eğitimi aldım ekibinize katılmak istiyorum .Teşekürler

       72. Çok güzel hareketler bunlar a oyuncu olarak katılmak istiyorum yetenekli olduğunu düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

       73. Merhabalar, ben Ayhan insanlarla calismak ve onlari güldürmeyi cok seviyorum. Almanyada yasiyorum otobüs soförüyüm 37 yasindayim, yünan türküyüm yani bati trakyali oyunculuklan alakali pek bilgim yok ama beni yasayan herzaman positiv ve mutlu yanimdan ayrilir.

        Zaman ayirdigniz icin Tesekürler.

        Saygilar

       74. merhabalar ben Bahar 24 yaşındayım, ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2 kadrosuna katılmak istiyorum, tecrübem yok ama gülmeyi severim espiri anlayısım iyidir skeçlere de yardımcı olurum, velhasıl kabul ederseniz bende ailenizin bir parçası olmak isterim, saygılarımla…

       75. Oyunculuk da da yeteneğim olduğunu düşünüyorum ama en cokda makyaj uzmanıyım profesyonel makyaj yapmak çok isterim setinizin arkasında çalışan kahramanlardan olmak

       76. merhabalar ben Mert 26 yasindayim oyunculukla ilgili yetenegim biraz var cok uzun zamandir programa basvurmak istiyorum yas siniri varmi acaba birde oyunculuk egitimi alma mecburiyeti varmi yardimci olursaniz sevinirim

       77. 21 yaşında öğrenciyim tiyatro sanatına ilgim çok fazla okulumun tiyatro oyunlarda küçük gösterilerde oynamışlıgım var eğer beni seçerseniz bi hayalim gerçek olucak teşekkür ederim .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir