İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. TV Programı Başvurusu
 3. Esra Erol’da Başvuru Formu

Esra Erol’da Başvuru Formu

Esra Erol'da Başvuru Formu

Esra Erol televizyon programlarının en sevilen yüzlerinden programı Esra Erol’da da en çok izlenenlerden biridir. Halkın sorunlarını dinleyip sorunları çözüme kavuşturarak halkın dertlerine derman olmaktadır. Esra Erol yaptığı program ile gönüllere taht gibi oturmayı başardı. Dertlere derman olan Esra Erol programda kayıpları buluyor. Çözülmesi gereken olayları yıllar geçse de çözüme kavuşturuyor. Esra Erol durmadan mucizelere imza atarak herkesi televizyon başına kilitlemeyi başarıyor. Esra Erol tüm kalplerde yer alan bir sunucu olmayı başaran bir kişidir.

Program Hakkında Kısa Bilgi

Esra Erol, ATV kanalında televizyon programlarının en sevilen yüzlerinden olmayı başarmıştır. Esra Erol ATV kanalında sunduğu televizyon programı ile sorunlarını çözemeyen insanlara yardım ederek derman olmaya çalışır. Haksızlığa uğramış insanlar, mağdur insanlar Esra Erol’un TV kanalında sunduğu televizyon programı ile çözümler ararlar. Mağdur olup da sorunlarına bir türlü çözüm bulamayan insanlar, Esra Erol’un TV programına başvuru yaparak, Esra Erol’dan yardım talep eder. Programa katılan, başvurusu alınan insanların sorunlarına, programda yer alan uzmanlar çözüm aramak için yardımda bulunur.

Haksızlığa uğrayanların, yakınları kaybolanların, sorunu olan insanların dertlerine uzman ekibi ile yardım eden Esra Erol televizyon dünyasının unutulmaz yüzleri arasına girmeyi başarmıştır. Televizyonda bulunan ATV kanalında sunulan program, izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarmıştır. İnsanlar Esra Erol’un programı başladığında televizyon başına toplanarak oradaki insanların sorunlarının akıbeti hakkında bilgi almış olurlar. İzleyici kitlesini televizyon başına kitlenmesini sağlayan program, insanların haksızlık karşısında susmaması gerektiğini aşılar. İnsanlar belki de yıllarca uğradığı haksızlıklar nedeniyle susar.

Bu program sayesinde yıllarca suskunluklarını çığlığa dönüştürmeyi başarır. Yıllarca evlatlarını göremeyen anneler, çocuk hasretlerini bu programda evlatlarına kavuşarak bitirir. Annelerini, babalarını kaybeden insanlar Esra Erol ve ekibi sayesinde kayıp yakınlarını bulurlar. Yıllarca çözümlenmemiş esrarengiz olayları çözüme kavuşturan Esra Erol’un yayınladığı program en çok seyredilen programlar arasına girmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Show TV Bir Şansım Olsa Başvuru Formu

Esra Erol'da Başvuru Formu 2

Sunucusu Kimdir?

ATV kanalında yayımlanan programın sunucu Esra Erol’dur. Esra Erol, 1982 Türkiye doğumludur. İstanbul’da doğan Esra Erol ailede beş kız çocuğunun ortancasıdır. Esra Erol’un babası polistir. İlk, orta ve lise öğrenimini Kütahya’da tamamlamıştır. Lisede Çini Seramik bölümü mezunudur. Açık-öğretim Üniversitesinden mezun olan Esra Erol öğretmen olmayı planlamıştır. Esra Erol öğretmen olamamış ve televizyoncu olarak mesleğini devam ettirmiştir. İki yıl üst üste altın kelebek ödülü almıştır.2010 yılında Ali Öz bir ile evlenerek iki çocuk sahibi olmuştur.

Sunucumuz Esra Erol’un resmi Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilir ve gündelik hayatına dair paylaşımlarını görebilirsiniz.

Ne Zaman Yayınlanıyor?

Esra Erol’da hafta içi her gün saat 16.20’de canlı olarak ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşmaktadır.

Programın Kazandığı Ödüller

Esra Erol televizyon kanallarına çıktığından bu yana birçok ödüle layık görülmüştür. Bu ödüller şu şekilde sıralanmaktadır.

 • 2011 yılında en iyi kadın sunucusu kategorisinde Altın Kelebek Ödülleri’ne layık görülmüştür.
 • 2012 yılında en iyi kadın sunucusu Kristal Fare Medya ödüllerine layık görülmüştür. Sosyal sorumluluk ödülü kategorisinde ise magazinci.com internet medyası ödülüne layık görülmüştür. Aynı yıl en iyi kadın sunucusu olarak kelebek ödüllerine de layık görülmüştür.
 • 2013 yılında yılın en iyi program sunucusu, en iyi kadın programı, en iyi kadın program sunucusu kategorilerinde Karadeniz ödüllerine, Kristal Fare Medya ödülleri ve MGD 19. Altın Objektif ödüllerine layık görülmüştür.
 • 2014 yılında Yılın Sosyal Sorumluluk ödülü, En Quality Tv Program Sunucusu, En İyi Kadın Sunucu ve En İyi Kadın Programı kategorileri adı altında 13.magazinci.com İnternet Medyası, 5.Quality Of Magazine Dergisi Ödülleri, 3.Kristal Fare Medya Ödülleri ve 41.Magnum Altın Kelebek Ödüllerine layık görülmüştür.
 • 2016 yılında Yılın Sosyal Sorumluluk Sahibi, Yılın Kadın Kuşak Programı ve En İyi Kadın Sunucu kategorileri adı altında 2.Elele Avon Kadın Ödülleri, 16.Magazinci.com İnternet Medyası ve MGD 22.Altın Objektif Ödüllerine layık görülmüştür.
 • 2020 yılında En İyi Gündüz Kuşağı Programı kategorisi altında Ayaklı gazete TV yıldızları ödül törenine layık görülmüştür.
İlginizi Çekebilir:  Fox TV Dostumun Dünyası Başvuru Formu

Esra Erol’un 2011 yılından 2020 yılına kadar aldığı ödüller ve düzenlenen organizasyonlar bu şekildedir.

Başvuru Şartları

ATV Esra Erol’da başvuru yapmak isteyen insanlar, ilk öncelikle yapması gereken şey başvuru formunu eksiksiz ve tam bir şekilde doldurulmasıdır. Başvuru için gerekli olan şartlardan biri de telefon numarasının doğru ve eksiksiz bir şekilde girilmesi şartıdır. Yetkililerin, başvuru yapan insanlara ulaşması için eksizsiz ve doğru bir iletişim bilgisine ihtiyacı vardır.

Esra Erol'da Başvuru Formu 3

Başvuru Formu ve İletişim

ATV Esra Erol’da başvuru için 0212 975 25 25 numaralı telefon numarasından iletişime geçilmesi gerekmektedir. İletişime geçildikten sonra başvuru formu tam ve eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Başvuru formunda iletişim bilgileriniz, adınız ve soyadınız gibi birkaç bilginiz doldurmanız gerekmektedir.

Son olarak hemen hemen aynı özelliklerde bir program olan Show TV ekranlarında yayınlanan Bir Şansım Olsa başvuru konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Başvuru Hakkında Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Yorumlar (2)

 1. Keziban 4 ay önce

  Esra hanım ilkokul 3 sınifa g8den ogluma tablet istiyorum lütfen yardimcı olursanız sevinirim sizi seviyorum

 2. Merhaba abla dertlilerinderdine. Çare oluyorsun banada yardım edermisiniz borç batagındayım yuvam dağılmak üzere. Ne olur yardımcı olun lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir