İçeriğe geç

İlk Buluşma Başvurusu Nasıl Yapılır?

  ilk-bulusma

  İlk buluşma programı izleyenler tarafından çok sevilen bir şaka programıdır. Şakayı sevenler, şaka yapmaktan hoşlananlar ve izlemeyi sevenler için tercih edilebilecek bir programdır. Program formatına uygun olarak katılımcılardan birini şakalamaktadır. Formatına uygun şekilde bütün aşamalar gerçekleşirse katılımcı para ödülü kazanmaktadır. Programda yapılacak olan her şey daha önce kurgulanmaktadır. Sadece şaka yapılacak olan kişinin hiç bir şeyden haberi yoktur. İzleyiciler bu programı şaka yapılan kişinin tepkilerini görmek için izlemektedir. İlk Buluşma şaka programı için özel bir mekan hazırlanmıştır. Mekanda oturanlar, çalışanlar ve orada bulunan herkes programın parçası ve oyuncu kişilerdir. Kafede oturmaya girdiğini sanan şakazede kendini orada oturan bir müşteri sanmaktadır. Ancak öyle değildir. Şaka zedeyi o mekana durumu bilen bir arkadaşı yada yakını getirmektedir. Başvuruyu da şaka yapmak isteyen kişi yapmaktadır. İlk Buluşma programının kriteri şaka yapılacak kişinin bundan haberinin olmamasıdır.

  İlk Buluşma Başvurusu Nasıl Yapılır?

  İlk buluşma programına katılarak yakınındaki birisine şaka yapmak isteyen kişiler online olarak başvuru oluşturabilirler. İlk buluşma programına başvurmak için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayarak İlk Buluşma Programı ile ilgili bilgi sayfasına ulaşın.

  İlk Buluşma bilgi sayfası için buraya tıklayınız.

  • Bu sayfada program hakkında bilgi bulabilirsiniz.
  • Ayrıca programın yayınlandığı dönemlerde buradan başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • İlk buluşma programı başvurusu, programın yayınlandığı dönemlerde aktif edilmektedir.
  • Eğer form aktif ise sizden istenen bilgileri girin.
  • Formda sizden bazı kişisel bilgiler istenir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
  • Onaylayın ve başvuruyu tamamlayın.

  Bu şekilde programa katılmak için başvuru oluşturabilirsiniz. Program ekibi size sıra geldiğinde tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

  İlk Buluşma Başvuru Şartları Nelerdir?

  Yarışmaya isteyen herkes katılabilmektedir. Ancak şu detaylar yarışma programının çekilebilmesi için önemlidir. Bu detayların olacağına inanan ve katılmak isteyen kişiler başvuru oluşturabilirler.

  • Program sırasında verilen görevleri yapabileceğini düşünmek ve yapmak
  • Şaka yapmak istediğini birisinin olması ve bu kişiyi mekana getirmesi
  • Programın sunacağı bazı şartları kabul etmek
  • Programın çekimlerine katılmak
  İlginizi Çekebilir:  Show TV Bir Şansım Olsa Başvuru Formu

  Çekim sırasında verilen görevleri yerine getirebilen yarışmacı belirlenen para ödülünü kazanmaktadır. Tüm görevler tamamlandığında şakazedenin yanına gidilerek herşey itiraf ediliyor ve şaka programı bu şekilde bitiyor. Tabi her zaman bu kadar şanslı olunamıyor. Bazı durumlarda görevler yerine getirilemiyor ve para ödülü kazanılamıyor. Eğlence programı olan İlk Buluşma programında şaka yapılan kişi zor anlar yaşadığı için mekanı terk etmek isteyebiliyor. Ya da görevleri yapmamakta direniyor. Çünkü yanındaki kişinin neden böyle şeyler istediğini anlayamıyor. Mekanı terk etmesi durumunda yada görevin yaptırılamaması durumunda ödül kazanılamıyor. Eğer şaka yapmayı seviyorsanız ve böyle bir şakadan sonra bile sizinle görüşmeye devam edeceğini düşündüğünüz bir insan varsa sizde İlk Buluşma şaka programına başvurabilirsiniz. Farklı anlar yaşayabilir ve para ödülünün sahibi olabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir