İçeriğe geç

Yaparsın Aşkım Başvurusu

  Yaparsın Aşkım

  Yaparsın Aşkım Başvurusu

  Yaparsın Aşkım başvurusu 2022 yılında da oldukça popüler. Uzun yıllardır ekrandaki en iyi yarışma programları arasındaki ilk sıraları kaptırmayan program hem eğlenceli vakit geçirmek isteyen hem de araba kazanmak isteyen çiftlerin ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyor. 

  Yaparsın Aşkım

  İlker Ayrık’ın sunduğu Yaparsın Aşkım yarışması çiftlerin birbirlerine istenilen iddiayı gerçekleştirebilmeleri için destek oluyorlar. Yarışma esnasında çiftlerin birbirleri için yapabileceklerini düşündükleri iddiaları gerçekleştirmeleri için verdikleri destekler izleyicilere eğlenceli zaman geçiriyor. Çiftlerin zaman zaman gerildikleri ve büyük ödül olan arabayı kazanmak için büyük bir mücadele içinde savaştıkları yarışma en çok izlenilen televizyon yapımları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yarışmaya katılabilmek için öncelikle çift olmanız gerekiyor.

  Yaparsın Aşkım Başvuru Formu

  Yaparsın Aşkım başvuru formu doldurulması programa katılmanız için ilk yapmanız gereken şeylerden birisi. Resmi internet sitesi içerisinde başvuru formunu doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda videolu başvuru yapabilmenize de imkan sağlanmıştır. İlker Ayrık’ın da sahiplerinden olduğu Pervasız yapımın yapımcılığını üstlendiği Yaparsın Aşkım programının başvurusu için Pervasız Yapım resmi internet sistesi üzerinden de işlem yapılabilmektedir. Bununla birlikte kurulan resmi sosyal medya hesaplarından ve Whatsapp üzerinden de videolu başvurular alınmaktadır.

  Başvuru sayfasında sizden ilk etapta istenilen bilgi sistem giriş bilgileridir. Oluşturulan sistemde başvuruların takip edilebilmesi için kişisel bilgileriniz ile bir üyelik yapılması gerekmektedir. Gelen sayfada kişisel bilgilerinizin doldurulacağı bir alan yer almaktadır. Bununla birlikte yarışma başvurusu yapmak için sizinle birlikte yarışmaya katılacak olan eşinizin de bilgileri talep edilmektedir. Erkek ve kadın için iki ayrı başvuru formunun doldurulması ve ikiniz için de ayrı başvuru doldurulup onay vermeniz gerekmektedir. 

  Yaparsın Aşkım

  Yaparsın Aşkım acı biberle ün kazanmıştır. Eşlerin birbirlerine verilen süreler içerisinde onlarca acı biber yedirdikleri yarışma birkaç kategoriden oluşmaktadır. Birbirleri arasında belirlenmiş kategorilerde yarışan yarışmacılar her kategori sonunda birinci gelen yarışmacılar kategori puanına almaya hak kazanıyor. Yarışma sonuna kadar toplanan puanlara göre en çok puan almış son 2 çift final yarışmasına katılmaya hak kazanıyor. Final için belirlenen yarışmayı oynayan 2 çiftten en yüksek puanı alan çift yarışmanın kazananı oluyor. Yaparsın Aşkım ödülü ise sıfır kilometre lüks bir otomobil. Kısaca yarışmada hem eğlenecek hem de ödül kazanabileceksiniz.Ayrıca EN HAMARAT BENİM BAŞVURUSU için göz atabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir:  Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Başvuru Formu

  Yaparsın Aşkım Başvuru Şartları

  Yaparsın Aşkım başvuru şartları arasında sayılabilecek ilk madde çift olmaktır. Eş, sevgili, nişanlı gibi seçeneklerden birisine sahip olmanız ilk etapta size yeterli olacaktır. Başvuru formunda ayrı ayrı başvuru yapmanız için gerekli altyapının oluşturulmuş olması ile birlikte yapacağınız başvuru videosu içerisinde yer alan bilgiler de oldukça önemli olacaktır. Programın genel yapısı itibari ile yarışma sırasında izleyicileri eğlendirebilecek nitelikte olan yarışmacılar seçilecektir. Bu nedenle yaptığınız videolu başvuru esnasında bu beklentiyi karşılayabileceğinize dair karşı tarafı ikna etmeniz gerekmektedir. Çekeceğiniz videoda öncelikle kendinizi anlattığınız ve neden sizi yarışmacı olarak seçmeleri gerektiğine dair kısa bir bölüm ayırmalısınız. Varsa ilginç bir tanışma ya da evlenme, isteme hikayeniz bu video içerisinde bahsetmeniz sizi diğer başvurucular arasında bir adım öne çıkartacaktır. 

  Kendinizi tanıttığınız bölümden sonra Yaparsın Aşkım oyunları arasından birini ya da birkaçını yaptığınızı gösteren bölümün de olması oldukça önemli olacaktır. Yaparsın Aşkım yarışmasında en çok oynanan oyunlara bakacak olursak:

  • Erkek yarışmacıların elleri üzerinde durdukları, eşlerinin de ayaklarından tutarak uzun bir süre bu şekilde durarak kazanabilecekleri “El Arabası” oyunu.
  • Eşlerinin söyledikleri rakamlara ve diğer yarışmacılardan en fazla acı biberi yiyenin kazandığı “Acı Biber” oyunu.
  • Erkek yarışmacıların vince asılı şekilde basket atmaya çalıştıkları “Asmalı Basket” oyunu.
  • Oluşturulan parkurda erkek yarışmacıların giydikleri topuklu ayakkabılar ile en hızlı sürede parkuru bitirmeye çalıştıkları oyun.
  • Silindir şeklindeki asılı duran tahtaya tutunmaya çalıştıkları “Kuzu Çevirme” oyunu.

  Eğer yaptığınız başvuru kabul edilir ve yarışmaya katılırsanız bu oyunlardan sizin yarıştığınız yarışmaya denk gelmesi yüksek ihtimal olacaktır. Bu nedenle özellikle kabul aşamasında geçmiş bölümleri izleyip bu bölümlerde yapılan yarışmaları incelemeniz büyük ödülü kazanma yolunda çok önemli olacaktır. Yaparsın Aşkım araba ödülünü kazanma yolunda atacağınız adımları anlatmaya çalıştığımız bu yazımızdaki adımları izleyerek siz de yarışmaya katılabilir ve büyük ödülü kazanabilirsiniz. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir