İçeriğe geç

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Başvuru Formu

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Başvuru

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme adlı programda bireylerin yaşadıkları olumsuz olaylar üzerinde durulmaktadır. Hayatta insanın başına çeşitli bela ve kazalar gelmektedir. Bu olayların bazıları kendiliğinden meydana gelirken bazıları ise kasıtlı olarak gerçekleşmektedir. Cinayetler, haksızlıklar ve kayıplar üzerine kurulmuş olan bu program gizli olan tüm gerçeklerin gün yüzüne çıkmalarını sağlamaktadır.

Program Hakkında Kısa Bilgi

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme adlı program Show TV’de izleyici karşısına çıkmaktadır. Programın adından da anlaşılacağı gibi sunucusu Didem Arslan Yılmaz’dır. Alışılagelmiş televizyon programlarının dışında bir formata sahip olan bu program, büyük bir izleyici kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Cinayet sırlarını açığa çıkaran, kayıpları bulmaya çalışan ve haksız yere suçlanan insanlar için yardım sağlayan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı, yoğun ilgi görmüştür.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme başvuru formu doldurularak bu programa katılabilirsiniz. Kaliteli ve son derece deneyimli bir ekibe sahip olan Didem Arslan Yılmaz, işinde son derece profesyoneldir. İnsanların yaşamlarına dokunan ve onların zorluklar karşısından mücadele etmelerini sağlayan Didem Arslan Yılmaz, başarılı bir sunucudur. Olayları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturup, adaletin sağlanmasını amaçlayan bu programda binlerce kişinin hayatına dokunulmuştur.

Özellikle de haksızlık karşısında insanların mücadele etmelerine yardımcı olan Didem Arslan Yılmaz, ekranların sevilen yüzü olmayı başarmıştır. İşinde profesyonelce çalışan ekibi ile milyonlarca gönlünde taht kurmayı başarmıştır. İyiliğin gücü esas alınarak kurulan bu program, sesini duyurmaya çalışan birçok kişiye el uzatmaktadır.

Sunucusu Kimdir

Show TV’nin sevilen programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme, programın ismi olan Didem Arslan Yılmaz tarafından sunulmaktadır. 12 Ocak 1974 yılında İstanbul’da doğan sunucunun annesinin adı Makbule, babasının adı ise Kasım’dır. Didem Arslan Yılmaz, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu’nu bitirmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Ece Üner ile Susma Başvuru Formu

Özellikle de haber konusundaki çeşitli alanlara yönelen sunucu, kariyerine bu alanlarda başlamıştır. Didem Arslan Yılmaz, Kanal D’de şeflik yapmakta olan Kürşat Yılmaz’la evlidir. 2002 yılında ise bu mükemmel çiftin Mina adında bir çocukları dünyaya gelmiştir. Medya sektöründeki kariyerine Flash TV’de başlayan Didem Arslan Yılmaz, bu ekranlarda sunucu olarak karşımıza çıkmıştır.

Ardından Kanal D’ye geçiş yapan ünlü sunucu, ilk zamanlarda muhabir göreviyle kariyerine devam etmiştir. Daha sonra yine Kanal D ekranlarında sabah haberlerini sunmuştur. Kanal D’deki kariyerini Kanal 6’da devam ettiren Didem Arslan Yılmaz, daha sonra da Show TV’ye geçiş yapmıştır.

2007 yılında ise Habertürk’te ”Türkiye’nin Nabzı” ve ”Gün Ortası” programlarını sunmuştur. Son olarak kariyerine tekrardan Show TV’de devam eden Didem Arslan Yılmaz, sunucu olarak ekranlara çıkmaktadır. Sunmuş olduğu program ile gündemden düşmeyen sunucu, birçok insana yardım eli uzatmıştır. Yaptığı yardımları ile tanınan Didem Arslan Yılmaz, başarılı kariyerine hız kesmeden devam etmektedir.

Ne Zaman Yayınlanıyor

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı hafta için her gün Show TV kanalında izleyici karşısına çıkmaktadır. Saat 15.15’te izleyici ile buluşan program, canlı olarak sunulmaktadır. Didem Arslan Yılmaz’ın mükemmel sunuculuğu ile izleyenlerin dikkatini çeken programda, binlerce kayıp bulunmuş ve cinayetler çözülmüştür.

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Başvuru

Ödülü Nedir

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programının formatında ödül bulunmamaktadır. Çünkü bu programda amaç insanları yarıştırıp ödül vermek değildir. Programın formatı kayıp insanları bulmak, sırlı cinayetleri çözüme kavuşturmak ve bir olay karşısında haksız yere suçlanan insanların hakkını aramaktır. Bu amaca uygun şekilde çalışan Didem Arslan Yılmaz ve ekibi, bugüne kadar birçok sır perdesini aralamıştır. Özellikle de cinayet gibi ciddi konularda büyük bir yol gösterici olmuştur.

Başvuru Şartları

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılmak bazı şartlara sahip olmanız gerekir.

İlginizi Çekebilir:  Aileler Yarışıyor Başvuru Formu

Bu programa başvuru şartları ise şunlardır:

 • Haksız yere suçlandığınızı düşünüyorsanız.
 • Yakınınıza ait bir cinayette sır perdeleri olduğunu savunuyorsanız.
 • Yakınınız kayıpsa ya da kaçırıldığını düşünüyorsanız.

Bu durumlardan herhangi birini yaşıyorsanız Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme adlı programa başvuru yapabilirsiniz.

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Başvuru

Başvuru Formu ve İletişim

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme adlı programa başvurmak için sizden talep edilen başvuru formunu doldurmanız gerekir. Bu formu bizzat veya internet üzerinden doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Program hakkında bilgi almak ve iletişime geçmek için Show TV resmi sitesine giriş yapabilirsiniz.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvuru yapabilmek için 0212 536 47 47 ve 0212 702 22 22 numaralı hatlardan iletişime geçebilir ya da 0549 215 10 10 numaralı Whatsapp hattından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Son olarak sitemizde yüzlerce başvuru bilgileri bulunmaktadır. Star TV ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Gerçeğin Peşinde başvuru yazımıza göz atabilirsiniz.

 

“Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Başvuru Formu” hakkında 16 yorum

 1. Merhaba eşimden 2 yıldır ayrıyım 14 yıllık evliliğim bitti 2 oğlum var ne yaptım sa eşimi barışmaya ikna edemedim eğer mümkünse siz değerli show TV ailesinin desteğinize ihtiyacım var.

  1. Merhabalar Rüstem bey; başvuru yapabilmek için tüm bilgiler yukarıda bulunmaktadır. Başvurunuzu yukarıda anlatıldığı gibi yapabilirsiniz. Umarız başvurunuz kabul olur ve yeniden ailenize kavuşursunuz. Sağlıklı ve huzurlu günler diliyoruz.

 2. Ebubekir Yıldırım

  Merhaba amcam bizi dolandırdı evimizin tapusunu altinlarimizi 140 bin tl paramızı alarak bizi hem tehdit hemde dolandırdı lütfen bize yardım edin

 3. Merhaba yıllardır babamın ailesinden çekmekteyiz 15 yıl önce annem ve babam babamın babası dedemin üzerine olan tek katlı binanın üzerine 2 kat bina daha yapmışlardır bunu en başta dediklerinde siz yaptırın biz tapusunu vericez daha sonra inşaat bitince çatı yaptırınca anca o zaman yoksa sizi atarım burdan yaptırın vericez yine vermediler tapuyu daha sonra dış cephe yapın vericez diyerek sürekli oyalamışlardır, sürekli şiddete maruz bırakıldık fiziksel olarak en çok ve tabikide psikolojik olarakda ve halalarım Amcam da aynı şekilde anne babasıyla bir olup hep bizimle uğraştılar fiziksel şiddetlere başvurarak benim babam öz oğulları değilmiş gibi yıllarca ayırmışlar kardeşleri abi yerine koymuyorlar en büyükleri benim babam bir insan ilk göz ağrını oğlunu nasıl ayırır ya babamın ailesi tarafından hiç bir şekilde hakkımızı alamadık sesimizi duyurabilmek için çok yere başvurduk sesimiz duyulsun istiyoruz utanması gereken varsa oda Babannem dedem halam amcamdır lütfen yardımcı olun şimdi de bizlere hiç bir hak vermeden çıkartma kararıyla atma kararı almışlar bir dede babanne torunlarına ve öz oğlunla acımaları yok ?? 2015’ de Amcam tarafından trafik kazasına uğradık Sakarya TEM otoyolunda beni astım hastası ve epilepsi hastası etti şikayetçi olursanız binadan atma suretiyle her seferinde tehditte bulundular hiç bir şekilde sesimizi çıkartmamıza engel oldular bunlar sadece çocukluktan beri yaşadıklarımın milyonda biri 2 erkek kardeşimde var onlardan biri 15 yaşında erkek kardeşimde çok fazla çekti ona yapmadıkları kalmadı bunlara hep göz yumduk büyüktür diyerek saygı duysakta bizden bir kayısıyı üzümü çok görüp onun bile kavgasını yaptılar yine şiddetle böyle insanlara dede babanne amca demekten utanıyorum lütfen biri benim sesimi duysun bu evi benim annem babam yaptırdı ben daha 6 yaşımdaydım herşeyi dün gibi hatırlıyorum evimize çıktığımızda daha tuğlalıydı bu hallere gelene kadar çok sıkıntı çektik gün geldi okula gitmedim annemin yanında lokantada çalıştım bunları hiçe sayan insanlar Allah korkusu yok hiçbir şekilde…

 4. Ben annem ve babamdan DNA testi istiyorum ve ben almanyada yaşıyorum eski eşimden türkiyede boşandım ama almanyada halen evli gözüküyorum bana yardım edin

 5. 07.01.2021 tarihinde cinayete teşebbüs yapıldı bana ne olduğunu bilmiyorum bir suçum günahım Yok iken tanımadığım bir şahıslar tarafından saldırıya uğradım sol el sakat kaldı çalışamıyorum çocuklarım var 2 kızım var kamera kayıtları da var ama bulunamıyor

 6. 2004 ‘te Kayseri ilimizde bir kooperatife girdim.Annem ve babam kayserili olduğumuz için kiracılıktan kurtar bizi dediler.Babam 3 yıl önce vefat etti.Annem alzaymır oldu.Ben emekli memurum.Çıkamıyorum.Arıyorum beni kale almıyorlar.Lütfen yardımcı olun.

  7

 7. Hayatım dan endişe ediyorum şayeste gökbudak tarafından başıma kötü şeylerin geleceğini biliyorum kendisi okadar çok gücü var ev sahibim bunlara yardım kolaylık her türlü imkan önlerini açma herşeyi bunların böyle izin vermesi sonuncubda

 8. MERHABA DIDEM YILMAZ HANIM MADI YARDIMA MUHTACIM UZUN ZAMANDIR ISSIZIM CALISMIYORUM HIC BIR MADI GELIRIM YOKTUR COK ZOR DURUMDAYIM GENEL SAGLIK SIGORTAM YOKTUR DIDEM ARSLAN YILMAZ HANIM ALAH RIZASI ICIN PARA NAKIT MADI YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM ACIK İKAMETGAH ADRES BILGILERIM SELANIK CADDESI BOYABAT SOKAGI NO 3 IC KAPI 3 CEVIZLI MAHALLESI KARTAL İSTANBUL BANA ULASINIZ CEP NUMARAMDAN 05365088957 DIGER KULANDIGIM CEP NUMARAMDAN BANA ULASA BILIRSINIZ 05317737923

  1. MERHABA DIDEM YILMAZ HANIM MADI YARDIMA MUHTACIM UZUN ZAMANDIR ISSIZIM CALISMIYORUM HIC BIR MADI GELIRIM YOKTUR COK ZOR DURUMDAYIM GENEL SAGLIK SIGORTAM YOKTUR DIDEM ARSLAN YILMAZ HANIM ALAH RIZASI ICIN PARA NAKIT MADI YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM ACIK İKAMETGAH ADRES BILGILERIM SELANIK CADDESI BOYABAT SOKAGI NO 3 IC KAPI 3 CEVIZLI MAHALLESI KARTAL İSTANBUL BANA ULASINIZ CEP NUMARAMDAN 05365088957 DIGER KULANDIGIM CEP NUMARAMDAN BANA ULASA BILIRSINIZ 05317737923

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir