İçeriğe geç

Ece Üner ile Susma Başvuru Formu

Ece Üner ile Susma Başvuru Formu

Televizyon izleyicisinin oldukça sık bir şekilde severek takip ettiği programlar daha çok gündüz kuşağında yer alıyor. Bu programlardan biri de Ece Üner ile Susma başvuru kısmına yapılan yoğun ilgi ve reyting sonuçlarına göre Ece Üner ile Susma adlı gündüz kuşağı programı oluyor.

Daha çok ev hanımlarına yönelik programların aktif ve ağırlıkta olduğu gündüz kuşağında ekranların sevilen spiker ve sunucusunu izlemek pek çok kişinin tercihi oluyor. Yeni yayın hayatının başlamasına bağlı olarak ekranlarda her geçen gün yeni bir programını tanıtımı yapılıyor.

Bu programlar arasında Ece Üner ile Susma programı da bulunuyor. Programın adından da anlaşılacağı üzere sorun ve şikayetlerin çözüme kavuşturulması be programın ana temasını oluşturuyor.

Program Hakkında Kısa Bilgi

Her programın hedeflediği bir izleyici kitlesi olduğu için belli bir teması ve içeriği bulunuyor. Son yıllarda ekranlarda oldukça fazla bulunan kayıp bulma programlarına bir yenisi daha ekleniyor. Ekranların güvenilir sunucusu olan Ece Üner’in sunuculuğunu yaptığı bu programa halkın yoğun ilgisinin olduğu gözlerden kaçmıyor.

Programın formatı her ne kadar kayıpların aranması ve bulunması odaklı olsa da adından da anlaşılacağı üzere dert sahibi kişilerin sorunlarına çözüm bulunması için konuşmalarına teşvik edilip destek olunuyor.

Eğer bu programa katılım sağlamak ve sizde sorunlarınıza çözüm bulmak istiyorsanız Ece Üner ile Susma başvuru formuna programın internet sitesi üzerinden ulaşarak kolayca başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

Ece Üner ile Susma Başvuru Formu

Sunucusu Kimdir?

Her programı sunan ve izleyiciye tanıtan bir ya da birkaç sunucu bulunuyor. Gündüz kuşağında yer alan programların sunucusu genellikle tek olduğu için tüm program tek bir ismin etrafında şekilleniyor. İzleyicinin programın gerçekliğine inanması sunucuya olan güvenine bağlı oluyor. Ekranların güvenilir ve dobra ismi spiker ve sunucu Ece Üner, bu programın sunucu koltuğunda oturuyor.

İlginizi Çekebilir:  Star TV Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu

Herkesin sorunlarına çözüm bulmak ve çözülmeyen olayların en kısa sürede çözüme kavuşmasını isteyen programa Ece Üner ile Susma başvuru kısmından oldukça kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz alındıktan sonra program ekipleri iletişim adreslerinden oldukça hızlı bir şekilde sizinle iletişim kuruyor.

Ne Zaman Yayınlanıyor?

Programların yayın tarihi kesinleştikten sonra yapılan tanıtım videolarından yayın saati ile ilgili bilgilerde veriliyor. Yayın hayatına oldukça kısa bir süre önce başlayan bu program hafta içi her gün saat 15.45 te Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Program gündüz kuşağının son zaman diliminde yer aldığı için oldukça dişli rakipleri de bulunuyor.

Ana Haber saatine kadar devam eden ve pek çok sorunun çözümü için çabalayan bu programa katılmanız için Ece Üner ile Susma başvuru kısmında yer alan başvuru metnine kendiniz ile ilgili bilgileri doğru ve güncel olacak şekilde girmeniz yeterli oluyor. Programın yayın saatine ve işlenen konuya bağlı olarak bir program süresinde birden fazla soruna değinilip çözüm bulunabiliyor.

Ece Üner ile Susma Başvuru Formu

Başvuru Şartları

Başvuru şartları aslında programın içeriğine göre hazırlanıp sunuluyor. Aslında bu durum tüm programlar için geçerli olan bir şeydir.

Programa başvuru yapmak isteyenlerin bilmesi gereken şartlar şu şekildedir:

  • 18 ve 18 yaşından büyük olmak
  • Kayıp bir yakının bulunması
  • İşlenen konuya tanık ya da şahit olmak
  • Sorunun ayrıntılı bir biçimde bilinip anlatılması
  • Programa katılım şartlarına uygunluk durumu

Neredeyse tüm kayıp arama ya da sorun çözme odaklı programlarda olduğu gibi bu programda da birkaç gerekli başvuru şartı bulunuyor. Bu programa katılmak isteyenler Ece Üner ile Susma başvuru sayfasına giriş yaptıkları takdirde programla ilgili tüm bilgilere oldukça rahat bir şekilde ulaşabiliyorlar.

Ece Üner ile Susma Başvuru Formu ve İletişim

Geçmiş yıllara nazaran günümüzde her şeye ulaşmak oldukça kolay bir şekilde oluyor. Bu durum televizyon programlarına katılım sağlama konusunda da geçerli oluyor. Ekranların en sevilen ve çözüm odaklı programları arasında yer alan Ece Üner ile Susma başvuru formuna ulaşıp doldurmanız yeterli oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar Başvuru Formu

Bu programda diğer programlar gibi internet sayfası üzerinden başvuru alıyor. Ancak bu konuda teknik ya da farklı bir sorun yaşanması durumu da göz önüne alınarak diğer iletişim adresleri de bulunuyor. Programla ilgili telefon numarası, internet adresi ve sosyal medya sayfaları tüm tanıtımlarda bulunuyor. Bu sayede kolayca ve hızlı bir şekilde başvuru yapabiliyorsunuz.

Başvuru nedeninizi ve kendinizi tanıttığınız bir videoyu 0544 221 11 11 numaralı Whatsapp hattına gönderebilirsiniz ya da 0212 413 51 00 numaralı hattan başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde bulunan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme başvuru yazımıza bakabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Etiketler:

“Ece Üner ile Susma Başvuru Formu” hakkında 1 yorum

  1. Ben esım adına basvuru yapıyorum benden oncekı bırlektılıgınden cocugunun olabılecegını dusunuyo onu bulmak ıstıyoruz esımın sımdıye kadar hıc haberı olmadı hıc bısey ıcın gec degıl

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir