İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. TV Programı Başvurusu
  3. Star TV Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu

Star TV Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu

Gerçeğin Peşinde Programı

Gerçeğin Peşinde, diğer sıradan programlara nazaran daha canlı ve aktif sunucusu ve seyircisiyle birtakım olayları aydınlatmaya devam ediyor. Üstelik bu olaylar zincirinde her gün yeni bir durum ortaya çıkıyor. Birçok kişinin adını duyduğu ve izlediği bu programı makaleyi okudukça daha iyi anlayacaksınız.

Program Hakkında Kısa Bilgi

Serap Paköz’ün sunuculuğunu yaptığı Gerçeğin Peşinde programı, hafta içi her gün Star TV’de yayınlanmaya devam ediyor. İçerik olarak ele alınan konular kayıp vakaları, çözülemeyen cinayetler ve daha birçoğu oluyor. Programda Serap Paköz konunun detaylarını ilgili kişilerden istiyor, polis ve dedektifler aracılığıyla vakalar çözülmüş oluyor. Bazı vakalar yalnızca birkaç gün sürse de haftaları bulan konular olabiliyor. Ancak en önemlisi vakalarda gerçeğin peşinde olmaları elbette.

Gerçeğin Peşinde Programı

Ne Zaman Yayınlanıyor?

Gerçeğin Peşinde programı haftanın her günü Star TV’de 13.15’te yayınlanıyor. Aynı gün içinde çeşitli programlar olsa da her bölümü ayrı bir heyecan sunan bu programı kaçırmamak gerekiyor. Yayınlanan diğer programlara nazaran her gün ayrı bir vakanın çözülmesine yardımcı olup büyük bir ekiple çalışan program sunucusunu ve ekibini göz ardı etmek olmaz. Gerçeğin Peşinde programını mutlaka izlemeli ve güncel olayları haberlerden takip etmelisiniz.

Bu haberler sunucunun aktif bir şekilde olayı takip etmesi, kanıtları incelemesi ve adli kurumlara bildirmesi, seyircinin bu duruma karşı ilgi göstermesi sayesinde daha çabuk bir şekilde anlaşılır ve çözülür. Ayrıca birden fazla tanığın işin içinde olup bilgi vermesi de oldukça önemlidir. Dolayısıyla herhangi bir konu hakkında bilgi sahibiyseniz ya da anlatmak istediğiniz bir şey varsa başvuru formundan iletişime geçebilir, bildiğiniz her şeyi rahatlıkla anlatabilirsiniz. Bu durumda olayların çözümü için kurumlara durumun anlatılması gerektiğinden mümkün olduğunca çok ayrıntı paylaşmalısınız.

İlginizi Çekebilir:  En Hamarat Benim Başvuru Formu

Gerçeğin Peşinde Programı

Sunucusu kimdir?

Sunuculuğunu yapan Serap Paköz 15 Haziran 1965 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Çukurova İdari Bilimler Fakültesi’nde okurken TRT’nin spikerlik sınavını kazanan sunucu TRT Trabzon, Van ve Ankara radyolarında çalıştı. Buradan TGRT’ye geçti. Kadının Sesi ve Sizin Sesiniz, Suç ve Ceza, Yeniden Başlayalım, Yeni Bir Umut programlarını sundu. Şu anda ise aktif olarak Gerçeğin Peşinde programını sunmaktadır.

Ayrıca kendisi hem kariyerini hem de evlilik hayatını başarıyla sürdürmektedir. Bu başarısını da ekranlarda devamlı olarak bulunmasına borçlu olsa gerek. Ayrıca Gerçeğin Peşinde programı içinde çok fazla uzmanın ve kurumun olduğu, işini severek yapan ekibin bulunduğu bir program olma özelliği taşır. Çözülmesi imkansız gibi görünen her vakada durumun ciddiyetinin farkında olup daha derine inmeyi görev bilirler.

Daha objektif, ayrıntılı ama sürükleyici bir dizi izleniyormuş hissi uyandıran program hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. Programın detaylarını Star TV’nin kendi sitesinde bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Başvuru formu için aşağıda bulunan numarayla iletişime geçebilirsiniz.

Sunucu Serap Paköz’ün fotoğraf, video ve gündelik hayatına dair emarelere https://www.instagram.com/serappakozofficial/ linkindeki Instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Serap-Pakoz-Kimdir

Başvuru Formu ve İletişim Numaraları

Eğer sizin de güncel ve farklı bir hikayeniz varsa, kayıp ya da cinayet vakasının çözülmesini istiyorsanız başvuru formu ve iletişim numaralarından programla iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru formunu doldurmanız için şu niteliklere sahip olmalısınız:

  • Görgü tanıklığı yapmak isteyenler,
  • Tahmin, öneri ve şüphelerini dile getirmek isteyenler,
  • Vakayı bildirmek isteyenler,
  • Şikayet ya da isteklerini bildirmek isteyenler.

Gerçeğin Peşinde Programı

Bu şartları sağlayanlar Whatsapp iletişim hattından Gerçeğin Peşinde programıyla iletişim kurabilir. İletişim numarası ise: 0542 332 22 22. Programa katılım başvuru formu için de aynı numarayı kullanabilirsiniz. Ayrıca birden fazla çalışan yaşanmış olayları inceleyecek ve sizlerle iletişime geçeceklerdir.

İlginizi Çekebilir:  Fulya İle Umudun Olsun Başvuru Formu

Adli tıp uzmanı, cinayet araştırma uzmanı, polis ekibi gibi birden fazla kişi ve kurumların desteğini alarak vakaları çözen bu program sayesinde vakalar kolaylıkla çözülür ve gerçeğe kavuşur. Eğer devam eden vakalar hakkında bilginiz varsa, şahitlik ya da görgü tanıklığı yapmışsanız üstte bulunan numaradan programla iletişime geçebilir, bildiğiniz her şeyi anlatabilirsiniz.

Bildiğiniz her bir şey gerçeğin ortaya çıkmasına yardımcı olacak, kişileri araştırdıkları konular hakkında daha fazla bilgi sahibi yapacaktır. Bu bilgiler ışığında sunucunun olaylara detaylı yaklaşması, gerçeği aydınlatmak için eldeki bilgileri kullanması oldukça önemlidir ve seyircinin olayı takip etmesini kolaylaştırır. Programda tanık dinleme ve açıklama olayı oldukça yaygındır.

Yorum Yap

Başvuru Hakkında Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Yorumlar (2)

  1. Billur uz 8 ay önce

    Merhaba Ben Billur Uz Belcika’dan yaziyorum.programiniza telefon ettim ,fakat acan olmadi.Benim kizim Gorkem Orhonsoy Antalyada yillar once evlendi.o sahsi buraya getirtmedim.ve yillardir suan 7 yasinda olan torunuma nafaka vermedigi gibi bosanmiyor.bundan dolayi Turkiyeye endiseyle gidiyoruz .kizimin hayatini bundan sonraki yiilarini caliyor.programinizi ilgiyle izliyorum. Programiniza katilmak istiyoruz .lutfen benimle iletisim kurarsaniz mutlu olurum .saygilarimla ..Billur Uz Belcika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir