İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. TV Programı Başvurusu
 3. Selim Yuhay İle Yollardaki İkinci Evim Başvuru Formu

Selim Yuhay İle Yollardaki İkinci Evim Başvuru Formu

Selim Yuhay İle Yollardaki İkinci Evim Başvuru Formu

Kanal D ekranlarında kısa bir süre önce yayına başlayan Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim başvuru formu yoğun talep görüyor. Birçok uzun yol kaptanı tarafından ilgi gören programa başvuru sayısı her geçen gün katlanıyor.

Tır, kamyon gibi uzun yol şoförleri vakitlerinin büyük bir kısmını araçlarında geçiriyor. Konforlu, kullanışlı ve sağlam bir araçta çalışmak hem daha güvenli hem de daha keyifli olacaktır. Program konsepti uzun yol kahramanlarının ikinci ev olarak gördüğü aynı zamanda ekmek teknesi olan araçların yenilenmesi üzerine kurulmuştur.

Program Hakkında Kısa Bilgi

Uzun yol kaptanlarının araçları tepeden tırnağa yenileniyor. Emektar araçların eksik ve sorunlu kaporta bölümü tamamen yenileniyor. Kabin üstünden ön tampon ve panjurlara kadar her bir parça elden geçiriliyor. Kaporta kısmı özel krom aksesuarlar ve ışıklandırmalarla tasarlanıyor. Hasarlı parçalar ustalar tarafından onarılıyor.

Aracın boyası, elektrik aksamı, rüzgarlıkları, iç tasarımı, tekerlekler usta ellerden geçiyor ve yepyeni bir tasarıma imza atılıyor. Yıpranan, eskiyen ve kullanılmaz hale gelen iç döşemeler özenle değiştiriliyor. Kabin içi minik dokunuşlarla daha kullanışlı ve estetik bir hal kazanıyor. Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim başvuru formu onaylanan uzun yol kaptanlarının araçları kusursuz bir şekilde yenileniyor.

Sunucusu Kimdir?

Kısa sürede beğeni kazanan programın sunucusu ünlü Türk mimar Selim Yuhay’dır. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden 1994 yılında mezun olan Yuhay, kendi mimarlık firmasında hizmet veriyor. İlk olarak “Evim Şahane” adlı programının sunucusu olarak ekranlara çıktı. Şimdi ise “Selim Yuhay İle Yollardaki İkinci Evim” adlı programın sunuculuğunu yapıyor. 2015 yılında Evlin Avidor ile olan evliliğini noktalayan başarılı mimarın bu evlilikten 3 tane çocuğu var.

İlginizi Çekebilir:  Star Market Başvuru, Star Market Başvuru Formu

Ne Zaman Yayınlanıyor?

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim başvuru yapmak isteyenlerin en merak ettiği konulardan biri de programın ne zaman yayınlandığı oluyor. Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan program hafta sonu yayına giriyor. Her Pazar yayınlanan program sabah saatlerinde evlerimize konuk oluyor. Saat 8.45’te başlayan Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim ortalama 45 dakika sürüyor.

Selim Yuhay İle Yollardaki İkinci Evim Başvuru Formu

Başvuru Ücreti Var Mı?

Her pazar izleyiciyle buluşan Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim başvuru formunu dolduran herkesin hayallerini gerçekleştiriyor. Tır, kamyon ve karavan gibi uzun süre yollarda hareket halinde olan araçları yenileyip daha kullanışlı ve konforlu bir hale getiriyorlar. Ülkenin dört bir yanından başvuru kabul eden programın servis hizmeti İstanbul’da veriliyor.

Bu yüzden başvuru formu onaylanan uzun yol kaptanları araçla birlikte İstanbul’a götürülüyor. Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim başvuru sırasında ve sonrasında hiçbir ücret talep edilmiyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde aracınız yenileniyor ve teslim ediliyor.

Başvuru Şartları

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim başvuru şartları oldukça basittir. İlk olarak bir tır, bir kamyon ya da bir karavanınızın olması gerekiyor. Bu aracın yenilenmeye müsait veya eski olması ikinci aranan şarttır. Eski olsa da yenilenmeye uygun olmayan tırlar için başvurunuz kabul edilmeyebilir.

Petrol Ofisi Maximus Adam sponsorluğunda çalışan Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formuna ek olarak bir de videolu başvuru talebi oluşturmanız isteniyor. Başvuru formu ve video dikkatlice incelendikten sonra en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanmaktadır.

Selim Yuhay İle Yollardaki İkinci Evim Başvuru Formu

Selim Yuhay İle Yollardaki İkinci Evim Başvuru Formu ve İletişim

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim başvuru formunda sizden bazı bilgiler talep ediliyor. Bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat etmelisiniz. Eksik başvuru formlarını değerlendirmeye almıyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Ece Üner ile Susma Başvuru Formu

Başvuru formunda istenen bilgiler şu şekildedir;

 • Ad
 • Soyad
 • Telefon
 • E-Mail
 • Şehir
 • Araç marka ve modeli
 • Adres
 • Video
 • Fotoğraf

Video içeriği olarak neden sizin ağır ticari aracınızın seçilmesi gerektiğini anlatmanız istiyor. Aracınızın seçilmesi için ilgi çekici ve etkileyici bir video içeriği hazırlamanızda yarar var. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da videonun 1 dakikayı geçmemesidir. Fotoğraf olarak da ağır ticari araçla birlikte çektirdiğiniz bir kareyi paylaşmanız gerekiyor. Bu fotoğraf aracınız seçildiği zaman programda da yayınlanacak.

Başvuru formuna Kanal D’nin resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Fragmanlar, önceki bölümler ve başvuru işlemleri için burayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Maxsimusadam web sitesinden de başvuru yapabilirsiniz. Detaylar ve yeni videolar için Instagram ve Facebook adreslerini de takip edebilirsiniz.

Son olarak Selim Yuhay Bey’in daha önce de sunuculuğunu yaptığı Güle Güle Oturun başvuru yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Başvuru Hakkında Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Yorumlar (1)

 1. Aracım mi sizde yaptırmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir