İçeriğe geç

Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar Başvuru Formu

Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar

TRT ekranlarında yayınlanan Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar programına nasıl başvuru yapılır, başvuru formu nasıl doldurulur, başvuru şartları nelerdir, ne kadar ödül veriliyor gibi sorulara cevap bulmak ve sizlere rehber niteliğinde bir içerik hazırlamaya çalıştık. Herkesi ekran karşısına kilitleyen ve severek izlenilen Fazlası Zarar yarışma programı farklı bir konseptle bizlerin karşısına çıkıyor. TRT 1 kendini her daim yenilemekte ve bizlerin hayatına akla bile gelmeyecek farklı formatlarda bir çok yeni program, dizi ve yarışma çıkartmakta. Bu farklı formatlardan birine sahip olan yarışmalardan bir tanesi de TRT Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar yarışmasıdır.

Sizlerde bu yarışmaya katılmak için başvuru formunu kullanarak başvurularınızı gönderebilirsiniz. Fazlası Zarar programı hakkında sizlere tüm detayları aşağıda verdik. Merak ettiğiniz her konuya değinmeye çalıştık. İşte sizlere yeni içeriğimiz…

Evlerinizdeki tüm fazlalıklarınızdan bu yarışma sayesinde kurtulabilirsiniz. Dediğimiz gibi çok farklı ve ilginç bir yarışma konseptine sahip olan bu yarışma programında yarışmacılar haftanın 5 gününü kullanır. 5 gün boyunca farklı farklı evlere gidilir ve her bir yarışmacı gittiği evdeki fazlalık olan eşyayı salona getirir. Salona getirilen eşyalar diğer yarışmacılar tarafından puanlanır ve puanlama işlemi bittikten sonra diğer yarışmacılarla beraber günün sonu getirilerek asıl puanlama olayı başlar. Günün sonunda yapılacak puanlama 10 tam puan üzerinden yapılır. 

TRT Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar Programı Başvuru Şartları

Bu yarışma programının bilinen ve uygulanan bir başvuru şartı yoktur. Genel olarak bakıldığı zaman diğer yarışma programlarında nasıl kurallar varsa bu yarışma da basit kurallar bulunmada. Yani öyle aman aman büyük bir kural söz konusu değil. Öncelikle yarışmaya katılabilmek için en az 18 yaşında olmanız gerekir. 18 yaşından daha küçük bir işe sahipseniz programa katılmanız maalesef imkansız hale geliyor. Bunun haricinde başvuru formunu doldururken başvuru formunun içerisinde yer alan tüm sorulara doğru ve eksiksiz bir şekilde cevap vermeniz gerekir. Yanlış veya eksik bilgi donatılan başvuru formu geçersiz sayılacaktır. Geçersiz sayılacağı içinde maalesef programa katılımınız alınamayacak ve programda yarışamaz olacaksınız. 

İlginizi Çekebilir:  Gelinim Mutfakta Başvuru Formu

Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar

TRT Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar Hangi Günlerde Yayınlanıyor?

7 Eylül 2020 tarihinden bu yana aktif bir şekilde bizlerin ekranlarını süsleyen Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar yarışması hafta içi her gün saat 13.40’de TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır.

TRT Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar Sunucusu Kimdir?

Fazlası Zarar programının sunucusu yarışmanın adında da anlaşılacağı üzere Ezgi Sertel’dir. Ezgi Sertel, 1 Ekim 1981 tarihinde Karabük’ün Safranbolu ilçesinde doğmuştur. Evli olan Ezgi Sertel’in 2 çocuğu bulunur. Bu çocuklarının adı ise Mert ve Tibet’tir. Aynı zamanda Ezgi Sertel, Ozan Çolakoğlu ile evlidir. Ayrıca sunucumuzun gündelik hayatından parçalar görmek istiyorsanız sunucuya ait resmi Instagram hesabını https://www.instagram.com/ezgisertelofficial/ linkinden takip edebilirsiniz.

ezgi-sertel

TRT Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar Kazananına Kaç Para Ödül Veriliyor?

Ezgi Settel ile Fazlası Zarar yarışmasında haftanın birincisi sistemi vardır. Sizin haricinizde yarışmaya dahil olacak olan 4 adet yarışmacı daha bulunur ve 4 adet yarışmacının içerisine sizlerde eklersiniz. Yarışmacı sayısı toplamda bu sayede 5 olmuş olur. 5 yarışmacı arasında 1. Olan yarışmacıya toplamda 10 bin TL ödül verilir. Bir puanlama sistemi vardır ve bu puanlama sistemine bakılarak haftanın birincisi seçilir. 

Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar

TRT Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar Başvurusu

Tüm her şey yukarıda bahsettiğimiz gibi. Eğer hem eğlenip hem de 10 bin TL ödül kazanmak isterseniz bu yarışma programına başvurabilirsiniz. Tüm başvuruları ya  https://fazlasizarar.com/basvuruformu/ bağlantı adresine tıklayarak Fazlası Zarar Programı resmi internet sitesi üzerinden ya da Whatsapp ya da BİP numarası üzerinden yapmanız gerekir. Whatsapp ya da BİP iletişim hattı ise şudur; ‘’0530 258 50 80.’’ Bu numarayla iletişime geçip başvurularınızı yine aynı şekilde eksiksiz ve doğru bir şekilde vermeniz gerekir. 

“Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar Başvuru Formu” hakkında 4 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir