İçeriğe geç

Teve2 Kelime Oyunu Başvuru Formu

Teve2 Kelime Oyunu

Kelime oyununa başvurmak için izlemeniz gerek adımları ve Teve2 kelime oyunu başvuru formunu hazırladık. 2021-2022 yılının en çok izlenen yarışması programlarından birisi olan kelime oyununa her yaş grubundan insan başvuru yapabilir. Ali İhsan Varol’un sunuculuğunu yaptığı ve bulmaca severlerin ilgiyle takip ettiği yarışma programı Kelime Oyunu, ekranlardaki yerini koruyor. 

Kelime Oyunu Programı Hakkında Kısa Bilgi

İlk olarak 5 Ocak 2009 tarihinde başlayan program yayın hayatına Kanal1 de başlamış daha sonra Bloomberg HT, Show TV ve FOX’ta yayınlanmaya devam etmiştir. Şimdilerde ise yarışma programı Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla Teve2 kanalında seyircisiyle buluşmaktadır. 

Teve2 Kelime Oyunu

Genel kültürüne ve kelime bilgisine güvenen kişilerin katıldığı büyük ilgiyle takip edilen bu bilgi yarışması geniş kitlelere hitap etmektedir. Her gün beş yarışmacının katıldığı programda, 4,5,6,7,8,9, ve 10 harfli olmak üzere ikişer taneden toplam 14 adet soru sorulmaktadır. Yarışmacı verilen süre içerisinde doğru kelimeleri bulmaya çalışılır. Doğru cevaptaki harf sayıları 100 ile çarpılarak puan haznesine eklenir. Bilemedikleri kelimeler için harf isteme hakları bulunan yarışmacıların istedikleri her harf karşısında puan değeri azalmaktadır.  

Tahminde bulunmak isteyen yarışmacı benjamin adı verilen butona basarak süreyi durdurabilir ve tahminini söyleyebilir. Ancak butona bastıktan sonra harf istemek yasaktır. Yarışma sonunda en çok puanı toplayan yarışmacılar ödülü almaya hak kazanırken, puanların eşitliği durumunda artırılan süreye bakılır. Puan eşitliği durumunda daha fazla süre artıran yarışmacı kazanmış olacaktır. Gün sonunda kazanan yarışmacılar hafta finalinde tekrar bir araya gelerek tur birincisi olmak için yarışır. 

Sunucusu Kimdir?

Türk sunucu, yapımcı, senarist ve oyuncu Ali İhsan Varol 28 Haziran 1976 da İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Aslen Kayserili olan Varol, Çerkez kökenlidir. Ankara üniversitesinde Tarih, Astronomi ve Uzay Bilimleri, Kamu Bilimlerine başlamış ancak üç bölümü de tamamlayamadan bırakmıştır. Bodrum’da araba kiralama ve turizm sektöründe çalışmış ardından televizyon sektörüne prodüksiyon asistanlığı yaparak başlamıştır. Metin yazarlığı yapan Varol yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Kelime Oyunu Yarışma programı ile herkes tarafından tanınmış ve geniş kitlelerin beğenisini kazanmıştır. Ülke gündemine ilişkin eleştirel soru ve cevapların olduğu bölümler nedeniyle 2013 yılının aralık ayında yayından kaldırılmış fakat medyada gösterilen tepki sonucunda tekrar ekranlardaki yerini almıştır. 

İlginizi Çekebilir:  Aileler Yarışıyor Başvuru Formu

ali ihsan varol

Star TV de yayınlanan Çarli ve Kardeş Payı dizilerinde rol almış, Kardeş Payı dizisinin senaryo ekibine de katılmıştır. Babam, Recep İvedik 4, Kaçma Birader gibi sinema filmlerinde rol almıştır. Yönetmenlik yapan eşi Ayşe ile evliliklerinden bir erkek çocuğu olan Varol 2018 de eşinden boşanmıştır. 

Sunucumuz Ali İhsan Varol’un resmi Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Ne Zaman Yayınlanıyor?

Kaliteli içeriği ve Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla vazgeçilmez programlar arasında yer alan Kelime Oyunu, her gün saat 19.45’te izleyicileri ile buluşuyor. 

Ödülü Nedir?

En yüksek puanı alarak birinci olan yarışmacı aldığı puan kadar para ödülünün sahibi oluyor. Ayrıca yarışmaya katılan diğer yarışmacılarda küçük ödüller verilerek uğurlanıyor. 

Teve2 Kelime Oyunu

Kelime Oyunu Başvuru Şartları

Yarışmaya başvurmak için adayların 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. 18 yaşından küçüklerin yaptığı başvurular değerlendirmeye alınmayarak geçersiz sayılmaktadır. Kelime oyunu başvuru yapmak için, başvuru formundaki bilgiler doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Yarışma başvuru taahhütnamesini okuyup anladığını kabul etmesi, gizlilik şartları/kişisel verilerin korunması ve kullanımına ilişkin bilgilendirme metnini de okudum, anladım onaylıyorum kutucuğunu tıklayarak başvuru şartları sağlanmış olur. Başvurunun ardından program ekibi tarafında geri dönüş sağlanması beklenir. Uygun görülen adaylar elektronik posta üzerinden ya da telefonla arayarak, belirtilen gün ve tarihte programa davet edilir. 

Teve2 Kelime Oyunu Başvuru Formu ve İletişim

Başvuru formundaki bilgiler doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulduktan sonra site üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Teve2 Kelime Oyunu başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Başvuru Formunda istenen bilgiler şu şekildedir; 

-Adınız-soyadınız 

-Doğum tarihiniz (gün/ay/yıl) 

-Cinsiyetiniz 

-Telefon numaranız 

-E posta adresiniz 

-Yaşadığınız şehir 

İlginizi Çekebilir:  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Başvuru Formu

-Eğitim durumunuz 

-Ailenizden bahsediniz 

-Programı kimle izlersiniz 

-Programa katılma nedeniniz nedir? 

-Arkadaşlarınızla bir araya gelince neler yapmaktan hoşlanırsınız? 

Katıldığınız sorumluluk projeleri var mıdır? Varsa nelerdir? 

-Kelimelerle aranız nasıl? İyi/kötü 

-Kelime anlamı sorulan soruları mı mecazi/dolambaçlı soruları mı tercih edersiniz? 

-Ekran başında yarıştığınızda genelde kaç puan alırsınız? 

-Çocuklarla aranız nasıl? 

-Evcil hayvanınız var mı? 

-Bitkilerle aranız nasıl? 

-Seyahatlerinizi ne sıklıkta yaparsınız? 

-Yemek yapmaktan hoşlanır mısınız? 

-İletişimde konuşmayı mı dinlemeyi mi daha çok seversiniz? 

Bu bilgileri doldurduktan sonra yarışma başvuru taahhütnamesi ve kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnini okuyup onayladıktan sonra başvuru gerçekleşmiş olur.

Ayrıca yine ekranların en çok izlenene bilgi yarışmalarından TV360’da yayınlanan Ben Bilirim Yarışması Başvuru Formu ve başvuru detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

“Teve2 Kelime Oyunu Başvuru Formu” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir