İçeriğe geç

TV360 Ben Bilirim Yarışması Başvuru Formu

  TV360 Ben Bilirim Yarışması Başvuru Formu3

  Eğlenerek vakit geçirebileceğiniz bir diğer bilgi yarışması ise; ‘’Ben Bilirim’’. Ben Bilirim Yarışması TV 360 ekranlarında izleyicileriyle buluşarak hem izleyen kişiye eğlenceli vakit geçirtiyor hem de yarışmaya katılan kişinin eğlenmesini sağlıyor. Kendine güvenen ve meydan okumayı seven kişiler bu bilgi yarışmasını kesinlikle kaçırmamalı. Bir an önce başvuru yaparak yarışmaya dahil olmalıdır. 

  Bu programı sadece izlemekle yetinmeyin. Aksine bu programa katılarak yarışmacı olun. Ben Bilirim yarışmasına katılmak için gerekli olan şeyleri, başvuru kurallarını, başvuru formunu sizlere detaylı bir şekilde aktarmak istiyoruz. İşte Ben Bilirim yarışması hakkında hazırladığımız o muhteşem konumuz…

  TV360 Ben Bilirim Yarışması Başvuru Şartları

  Öncelikle belirtmemiz gerekiyor. Bu bilgi yarışması diğer bilgi yarışmaları gibi sadece bireysel katılabileceğiniz bir yarışma türünden değil. İsterseniz bireysel olarak, isterseniz ailenizle veya arkadaş grubunuzla bu yarışmaya katılabilirsiniz. Eğer buna karar verdi iseniz TV360’ın internet sitesine girelim ve başvuru formu dolduralım. Burada dikkat edilmesi gereken şey ise TV360 internet sitesinin resmi olması, resmi olması haricinde de doğru yarışma programına başvuru yapıyor olmak. Başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz taktirde program yapımcıları tarafından aranacaksınız. Arama yapıldıktan sonra size bir gün verilecek ve bu gün içerisinde yarışmaya katılmak için hazır halde olmanız gerektiğiniz söylenecek.

  Başvuru formunda sizlere sorulacak bazı temel bilgiler vardır. Adınız, yaşınız, nerede yaşadığınız, ne işle meşgul olduğunuz gibisinden bazı temel sorular. Bu soruların hepsine doğru bir şekilde cevap vermeniz gerekiyor aksi taktirde yanlış bilgi verirseniz başvurunuz değerlendirme sürecine girmeyip direk olarak eleneceksiniz. Ek olarak bu yarışmaya katılabilmeniz için yaş sınırı 18’dir. 18 yaş altındaki hiçbir kimse bu yarışmaya katılım sağlayamaz.

  TV360 Ben Bilirim Yarışması Başvuru Formu1

  TV360 Ben Bilirim Yarışması Hangi Günlerde Yayınlanıyor?

  Ben Bilirim yarışması hafta içi her gün 18:30 hafta sonu ise 19:00’da başlıyor. Ancak bilindiği üzere TV programları anlık olarak saat değiştirebilir ve yayından kaldırılabilir. Yarışmanın yayın saatleri hakkında farklı bir bilgiye sahipseniz bize bildirebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir:  Star Market Başvuru, Star Market Başvuru Formu

  TV360 Ben Bilirim Yarışması Sunucusu Kimdir?

  Bu bilgi yarışması programı TV360 ekranlarında Alper Ateş tarafından sunulmaktadır. Alper Ateş, 1982 Samsun doğumludur.

  TV360 Ben Bilirim Yarışması Kazananına Kaç Para Ödül Veriliyor?

  Bu yarışma programında yarışmacılar haftanın 4 günü yarışıyor. Cuma günü geldiğinde ise Final olarak adlandırılan yarışmaya dahil oluyorlar ve finalde ise yarışmacıya herhangi bir para ödülü verilmiyor.’’ Program yapımcıları ise bu olayı şekilde değerlendiriyor; ‘’Para vermek veya para dağıtmak biz bununla ilgilenmiyoruz. Para kazandırmaktan daha çok sizlere programımızın eğitici yanını göstermek istiyoruz. Yarışmacılarımızın hepsi bundan memnun. Şu zamana kadar böyle bir iş yaptığımız için herhangi bir şikayet almadık. Zaten buraya gelirken para kazanamayacağınızı bilerek geliyorsunuz.’’ Diyorlar.

  TV360 Ben Bilirim Yarışması Başvuru Formu2

  TV360 Ben Bilirim Yarışması Başvurusu

  Tv360 Ben Bilirim yarışması her anlamda diğer bilgi yarışmalarından farklı bir şekilde işleniyor ve yürütülüyor. Mesela diğer yarışma programlarında hep kazanana ya da birinici para ödülü dağıtılıyor fakat Ben Bilirim yarışmasında böyle bir olay yok. Kazanan sadece programın bilgi verici yanını, eğitici yanını kazanıyor. Bu şekilde olmasından da kimse şikâyetçi değil. Zira bu yarışma programını izleyen ve severek katılmak isteyen bir çok insan bulunuyor. Yarışma programı çok soru sorup az ödül ilkesini benimsemiş durumda. Sizlerde şimdi bu denli eğitici bir yarışmaya katılış yapabilirsiniz.

  Katılış yapabilmeniz için gerekli olan tüm bilgiyi sizlere yukarıda anlattık. Yukarıda ki bilgiler ışığında programa başvuru yapabilir ve hızlı bir şekilde yarışmacı olabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeyin, bir an önce Ben Bilirim yarışmasına başvuru yaparak katılım hakkı kazanın. Ben Bilirim Yarışması Başvuru Formu için tıklayın.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir