İçeriğe geç

Uzaktan Erişim Bilgi Yarışması Başvuru Formu

Uzaktan Erişim Bilgi Yarışması Başvuru Formu - 1

Çocuklarınıza eğlenceli dakikalar geçirtmek istiyorsanız TRT’nin muhteşem ve yeni bir programı var. TRT Uzaktan Erişim Bilgi Yarışması sayesinde çocuklarınız hem yeni bilgiler öğreniyor hem de eğlenceli vakit geçiriyorlar. TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan bu bilgi yarışmasına katılabilmeniz için gerekli olan şartları, nasıl başvuru yapabileceğinizi, başvuru formu nasıl doldurulur, iletişim numaraları nelerdir gibi başlıkları ele alarak sizlere mükemmel bir konu hazırladık. İşte sizlere o konumuz…

“Ev Hayat Dolu” sloganı ile karşımıza çıkan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uzaktan erişim bilgi yarışması pandemi döneminde evde oturmak zorunda kalan çocuklara eğitici, öğretici ve eğlendirici sorular sorarak vakit geçirmelerini sağlıyor. Yarışmalar bilgisayar üzerinden gerçekleştirilmekte. Aynı zamanda 3 – 4 çocuğun birleşerek yarışıldığı bu yarışma da Tozkoparan dizisinin çocuk oyuncuları da yarışmaya dahil olmakta. Tozkoparan yarışmacıları kimi zaman yarışmacılara rakip kimi zamanda yarışmacılara yardımcı olacak şekilde yarışmaya dahil olmaktalar. Bu yarışma programı toplamda 5 adet etaptan oluşuyor. O etaplar ise şu şekilde; ‘’Soru maratonu, boşluk doldurmaca, görsel ve işitsel oyunlar, çok seçmeli ve meydan okumalı oyunlar.’’ Bu 5 etaba sahip olan bilgi yarışması oyunu çocuklarınızın hem gelişimine destek oluyor hem de eğlenmesini sağlıyor. 

TRT Uzaktan Erişim Bilgi Yarışması Başvuru Şartları

Bilinen herhangi bir başvuru şartı yoktur. Whatsapp üzerinden iletişime geçerek oyunlar hakkında ve bilgi yarışması hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yapımcılar sizinle ilgilenecek ve sizleri de oyuna dahil edecektir. Yani başvuru yapmanız halinde bu oyunu sizlerde istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. 18 yaşından daha büyük olmanız genellikle yarışmaya katılamama sebebiniz olarak gösterilir fakat yine de siz 18 yaşında büyükseniz şansınızı deneyebilirsiniz. 18 yaşından büyük olan insanları yarışmaya dahil etmeyebiliyorlar. 18 yaş altı iseniz hemen yarışmaya başvurup oyunlara ve etaplara katılım sağlayabilirsiniz. Katılım sağlamak için bir bilgisayarınızın olması gerektiğini de tekrar sizlere aktaralım. Bilgisayarınız olmadan bu yarışmaya katılım sağlayamazsınız. 

İlginizi Çekebilir:  Yaparsın Aşkım Başvurusu

TRT Uzaktan Erişim Başvuru Formu

Hangi Günlerde Yayınlanıyor?

Uzaktan Erişim bilgi yarışması hafta içi her gün saat 15.45’te TRT1 ekranlarında izleyicileriyle buluşmakta. 

TRT Uzaktan Erişim Sunucusu Kimdir?

Programın sunucusu sizler ve Tozkoparan dizisinin oyuncularıdır. Tozkoparan dizisinde yer alan oyuncular burada sizlere destek çıkıyor ve yarışmayı kazandırabiliyorlar ya da  kaybettirebiliyorlar. Yani Tozkoparan dizisi oyuncularına yeri geldiği zaman hem güveneceksiniz yeri geldiği zaman güvenmeyi ret edeceksiniz. Oyun içerisinde çeşitli hileler ve kurnazlıklar dönebilir. Bunlara aldırış etmeden oyunun 1.si sen olmalısın.

TRT Uzaktan Erişim Başvuru Formu

Kazananına Kaç Para Ödül Veriliyor?

Yarışma para kazanmaya dayalı bir yarışma değil. Bilgi yarışmasında kazanacağınız etaplar sonrasında hem bilgilerinizi tazeleyeceksiniz hem de yeni arkadaşlar edinmiş olacaksınız. Pandemi dönemi içerisinde herkes evinde tıkılı kalırken bu tür yarışmalara başvurmanız can sıkkınlığınızı giderip eğlenceli dakikalar yaşamanıza neden olacaktır. Yani bu yarışmada yarışarak, etapları kazanarak herhangi para kazanmazsınız. 

TRT Uzaktan Erişim Başvuru Formu

Uzaktan Erişim Bilgi Yarışması Başvuru Formu

Uzaktan Erişim yarışmasına sizlerde katılmak istiyorsanız TRT’nin resmi internet sitesini https://www.trtizle.com/programlar/uzaktan-erisim linkinden ziyaret edebilirsiniz. Bunun haricinde yarışmaya katılmak isteyenlerin kullanabileceği farklı bir başvuru yolu daha bulunmaktadır. O da Whatsapp üzerinden yapılan başvurudur. Sizlere vereceğimiz Whatsapp numarasına mesaj atarak yine aynı şekilde başvurularınızı yapabilirsiniz. O numara ise şu; ‘’0552 589 70 34.’’ Tüm bunların haricinde Whatsapp veya site üzeri başvuruyu reddedip başka bir kanal üzerinden başvurmak isterseniz TRT’nin sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınıza ‘’başvuru yapmak istiyorum’’ şeklinde mesaj atabilirsiniz. 

“Uzaktan Erişim Bilgi Yarışması Başvuru Formu” hakkında 116 yorum

      1. Merhaba ben Nezrin . Tozkoparan dizisin hep izliyorum ve Tozkoparandakı çocukların hayranıyım. Lütfen beni de bu yarışmaya alın Tozkoparandakı çocuklarla ayni yarışmada olmak beni çok mutlu eder. Haber bekliyom.
       Kardeş ülkeden ?? Azerbeycandanim .♥️

       1. Merhabalar Feyza hanım; başvurunuzu yukarıda anlatıldığı şekilde yaptıysanız başvuru sonucunuz olumlu olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir. Olumsuz olması durumunda ne yazık ki iletişim kurulmayacaktır. İyi günler dileriz.

         1. Merhabalar İrem; başvuru sonucunuz olumsuz olarak mı geldi yoksa henüz geri dönüş almadınız mı? Konu ile ilgili detaylı cevap verirseniz size yardımcı olmaya çalışalım.

        1. Merhabalar,
         Yarışmanızın hiç bir bölümünü kaçırmadan severek izliyorum. Ben de sizlerle yarışmak ve keyifli zaman geçirmek istiyorum.

        2. “Yönetim” çok teşekkür ederim yorumumu cevablandırdınız için. İnşallah bende yarışmaya qatılırım . Azerbeycandanda kardeş ülkeye bolca selam ve sevgilerimizi gönderiyorum .
         İki devlet bir milletiz. ???? Hoşca kalın . Sizleri çok seviyorum .

        3. Merhaba arkadaşlar inşallah her birimiz yarışmaya qatılırız. ?
         İKİ DEVLET TEK MİLETİK
         SORU SORKUSU YOKK
         HANSI BİR DÖVLETİN AZERİ❤️TÜRK GİBİ MİLETİ YOKK.
         KAÇ ÖLKE YIĞILIB GELSE BİZE KORKUSU YOK.
         KÜREYİN SÖYKÜYÜBDÜ KARDEŞ ÜLKEYE ??AZERBEYCAN??
         YAŞASIN ? AZERBEYCAN ??TÜRKİYE ??
         (??❤️??)=KARDEŞ ÜLKE ❤️
         SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM.❤️
         NASI?? ?

        4. Ben tozkoparan iskender dizisini severek takip ediyorum ve onun yarışmacılarınıda çok seviyorum onlarla eğlenip keyifli vakit geçirmek istiyorum.

         1. ben uzaktan erişim yarışmasına katılmak istiyorum çünkü tozkoparan iskender dizisinin hayranıyım oyuncularını da çok seviyorum onlara arkadaş olmak ve eğlenmek istiyorum lütfen başvurumu kabul edin

         1. tozkoparan filmini çok seviyorum oyuncularının hayranıyım onlarla tanışıp arkadaş olmak istiyorum uzaktan erişim yarışmasında birlikte eğleneceğimizi düşünüyorum bu yüzden yarışmaya katılmak istiyorum lütfen kabul edin başvurumu

        5. tozkoparan dizisini çok seviyorum oyuncularına hayranım onlarla arkadaş olup onlarla bu yarışmada eğleneceğimizi düşünüyorum lütfen benim başvurumu kabul edin yalvarırım

        6. Çok severek izliyorum almanyadan katılıyorum çağan efe ak ı çok seviyorum ve bütün yarışmacilarınizı sizi de tabi ?

        7. Severek izliyorum katılmayı von isterim ben oraya sadece kazanmak için deyil yeni arkadaşlar edinmek için katılıyorum hepinizi von seviyorum özellikle çağanı çok seviyorum ve bütün yarışmacılarımizı bu arada almanyadan katılıyorum kendinize iyi bakın ve Corona ya karşı kendinizi koruyun ?

        8. Ya lütfen katılmak çok istiyorum lütfen beni kabul edin whatsapptan iletişime geçemedim numaranın yanlış olduğu gösteriliyor

         1. Merhabalar tozkoparan dizisini sevgi ve ilgi ile takip ediyorum. Uzaktan erişim programında onlarla birlikte eğlenmek istiyorum katılımı I onaylardanız sevinirim esila alp

        9. Merhaba ben uzaktan erişim yarışmasına katılmak istiyorum 11 yaşındayım ve Malatya’da yasıyorum

        10. Zeynep Zülal Hasbay

         Ben bu yarışmaya çokk katılmak istiyorum 11 yaşındayım adım Zeynep ve severekte izliyorum şimdiden aldığınız için çok teşekkürler.

        11. Bu yarışmaya katılmak istiyorum Tozkoparan dizisini çok beğenerek izliyorum lütfen yardım edin çok katılmak istiyorum ama bilgisayarım yok lütfen yardım edin

        12. CENNET NEHİR KAYACAN

         Merhabalar, ben 11 yaşındayım 4. sınıfa gidiyorum yarışmada sınıf seviyesine göre mi soru belirleniyor.
         VE başvuruyu nereden yapabilirim.

        13. Merhabalar tozkoparan dizisini sevgi ve ilgi ile takip ediyorum. Uzaktan erişim programında onlarla birlikte eğlenmek istiyorum katılımı I onaylardanız sevinirim esila alp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir