İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Diğer Başvurular
 3. TV8 Hayalimdeki Değişim Başvuru Nasıl Yapılır?

TV8 Hayalimdeki Değişim Başvuru Nasıl Yapılır?

Hayalimdeki değişim Başlıyor

Ekranların yeni programı Hayalimdeki değişim başvuru nasıl yapılır, kendini değiştirmek isteyenler için en iyi fırsat. Yayınlanacak ilk bölüme başvuru yapmak isteyenler gerekli bilgilere buradan ulaşabilecekler.

Programın asıl ama gerçek güzelliğinizi meydana çıkarmak. Bu programa katılarak da fiziksel görüntülerinde düzeltilmesi gereken, sağlıklı olması gereken, değişmesi gereken bölümleri hayallerindekine ulaştırmaktadır.Programda dişlere müdahale edilebilmekte, cilde müdahale edilebilmekte, saçlara müdahale edilebilmekte, kıyafetlere müdahale edilebilmektedir.

Hayalimdeki değişim ile yılların size yaşattığı zorlukları unutacak, gerçek güzelliğinizi meydana çıkartacaksınız. Yüz güzelliğinizden başlayarak bedeninizi fit bir yapıya sokup sizi adeta eşsiz bir insan haline getirecekler. Sadece bunlarla sınırlı kalmayan hayalimdeki değişim ekibi sizin için en tarz elbiseleri bularak sizi kusursuz bir yapıya sokacaklar. Artık sokaklarda ve çevrenizin yanında rahatlıkla dolaşabilecek, herkesin size hayran hayran bakmasını sağlayacaksınız.

Hayalimdeki Değişim Başvuru Formu

İnsanlar için değişmek bazı hayallerin gerçekleşmesi anlamına gelmektedir. Bu değişim ruhsal yönden olabileceği gibi fiziksel olarak da olmaktadır. Hatta fiziksel anlamda yapılan değişimler ruhsal değişimi de olumlu etkilemektedir. Çünkü birey kendini mutlu hissetmekte ve öz güven sahibi olmaktadır. Aslında bu değişim bir ilaç olarak da tanımlanabilir.İşte hayalimdeki değişim de böyle bir programdır.

İnsanların isteklerini yerine getiren manevi anlamda destek sağlayan uzman kadroyla çalışan bir ekip sizleri beklemektedir. Bunun için tek yapılması gereken hayalimdeki değişim başvuru formunu doldurup yetkililere iletmektir. Ayrıca bir diğer program olan 10 yaş genç programına da benzerlik göstermektedir.

TV8 Hayalimdeki Değişim Başvuru
TV8 Hayalimdeki Değişim Başvuru Şartları

Program Hakkında Kısa Bilgi

Tanıtımını yapacağımız programın ismi hayalimdeki değişimdir. Bu programın amacı isminden de belli olacağı gibi bireylerin hayalindeki görünümlerine kavuşmalarını sağlamaktır.Kişiler yaşamış oldukları bazı kötü olaylardan ya da ruhsal bunalımlarından dolayı yaşlanmakta ve değişmektedir. Bu değişimin olumsuz olduğu durumlarda da rahatsız olabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Doya Doya Moda Başvuru Formu

Program elbette ki çok geniş kapsamlıdır. Bu yüzden de her bir değişim alanı için alanında uzman doktor ve bireylerle çalışılmaktadır. Kişi kendini uzman ellere bırakmakta, hikayesini paylaşmakta ve değişimi yaşamaktadır.Programa katılmak ve değişimi yaşayabilmek için belirli aşamalardan geçmek söz konusudur. İlk aşama sizden haberdar olunması için hayalimdeki değişim başvuru alanında yer alan bilgileri vermek olmalıdır.

Sunucusu Kimdir?

Hayalimdeki değişim programı ilk olarak 14 Ağustos cumartesi günü başlamıştır. İlk bölümünün yayınlanmasıyla da büyük ilgi görmüştür. Elbette ki programın sunucusu da merak konusu olmuştur.Örneğin hayalimdeki değişim programında güzellik uzmanı olarak Emsal Doğan karşımıza çıkmaktadır. Emsal hanım gibi daha pek çok alanında uzman bireyler yer almaktadır.

Programın sunulmasında genelde arkadan bir ses sizleri karşılamaktadır. Uzman hekimler programda daha çok yapılan işlemleri anlatmakta ve yer almaktadır.Aynı zamanda yapılan bu işlemler içerikte ayrıntılı bir şekilde görsel olarak da gösterilmektedir. Değişimin elbette ki belirli günlere ayrılmıştır. Örneğin beşinci günde saç tasarım uzmanının yapmış olduğu değişim ve işlemler programda gösterilmektedir.

Hatta hayalimdeki değişim programının final anında yani en son değişimi yapılan kadını davet eden kişi de Tuğçe Turna Göl isimli cerrahi estetik danışmanıdır. Kısacası programda aslında sunucular dış ses haricinde uzmanlardır. Çünkü işlemleri yapan uzmanlar en iyi şekilde değişimi anlatabilmektedir.

Sunucu olarak bir de gizemli ses tonuyla dış bir ses yer almaktadır. Bu durum da programı daha etkili hale getirmektedir. Programla ilgili bilgi sahibi olduktan sonra siz de hayalimdeki değişim başvuru nasıl yapılır sorusunun cevabını arayabilirsiniz.

Hayalimdeki değişim sunucuları
Hayalimdeki Değişim Sunucuları Kimler?

Ne Zaman Yayınlanıyor?

Hayalimdeki değişim programının yayın akışını takip edebilmek için sadece TV8 kanalına bakmanız yeterli olacaktır. Çünkü program TV8 kanalında başlamıştır.Haftalık olarak yayınlanan bir programdır. Bu program her hafta cumartesi günleri saat 09.45 de TV8 kanalında yayına girmiştir.Örneğin hayalindeki değişim programının yeni bölümüne önümüzdeki cumartesi olan 28 Ağustos tarihinde ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Şef Akademi Başvuru Formu

Program her hafta yayınlanarak bir kişinin değişimini gerçekleştirmektedir. Yani her hafta bir kişinin hayalindeki bu değişim gerçek olmaktadır. İlgili haftada ilgili değişimin yapılması gereken kişinin başına gelenler uzman ekiple beraber yer almaktadır.

Bir cumartesi yani hafta sonu sabah programı olarak yer almakta ve izleyenleri de oldukça heyecanlandırmaktadır.Eğer sizin de böyle bir değişime ihtiyacınız varsa ResmiBasvuru.com sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Bu sayfada sizleri hayalimdeki değişim başvuru formu karşılamaktadır.

Başvuru Ücreti Var mı?

Değişimi yaşamak isteyen bireyler için elbette ki başvuru ücreti var mı sorusunun cevabı da oldukça önemlidir. TV8 kanalının resmi sitesi üzerinden hayalimdeki değişim programına başvuru yaptığınızda her şey çok daha sağlıklı olmaktadır.

Sonuçta hayalimdeki değişim bu kanalda yayınlanmaktadır. İşte bu noktada ResmiBasvuru.com sitesi sizlere yardımcı olmaktadır. Bu siteye giriş yaptığınızda nereye nasıl başvuracağınız sizlere gösterilmektedir. Ayrıca sitede pek çok alanın başvurusu da yer almaktadır.

Bu programa başvuru ücreti bilgisinin olup olmadığı henüz kesin değildir. Fakat anlaşılan şu ki hayalimdeki değişim başvuru ücretinin olmadığıdır. Konuyla ilgili en doğru bilgiye ve forma ResmiBasvuru.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Başvuru Şartları

Değişimi yaşamak isteyenler için bu programın başvuru şartlarının ne olduğu konusu da önemli hale gelmiştir.Hayalimdeki değişim programı değişmek isteyen kadınlara destek olmaktadır. Program Talya prodüksiyon tarafından yapılmaktadır. Talya prodüksiyonla iletişime geçerken başvurmak istediğiniz programın ismini formda doldurmanız gerekmektedir.

Başvuru formunu doldururken aslında başvuru şartları da görmektesiniz. Talya prodüksiyonla iletişime geçebilmek, formu doldurabilmek ve başvuru şartlarını görebilmek adına ResmiBasvuru.com sitesinden yardım alabilirsiniz.

Hayallerinizi gerçekleştirebilmek için hayalimdeki değişim başvuru kısmını gerçekleştirmelisiniz.

TV8 Hayalimdeki Değişim Başvuru Nasıl Yapılır?
TV8 Hayalimdeki Değişim Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru Formu ve İletişim

TV8 kanalı ekranlarında yayına gelen hayalimdeki değişim programının yapımcısı yani bu programı gerçekleştiren yapı Talya Prodüksiyon ekibidir.Dolayısıyla da başvuru yapabilmek için başvuru formunu doldurmanız, bu forma ulaşmanız ve ekiple iletişime geçmeniz şarttır. Form ve iletişim işlemleriniz için ResmiBasvuru.com sitesi her zaman sizin yanınızdadır.

İlginizi Çekebilir:  Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu 2021

Formda genel olarak isim, e posta adresi, konu, ileti ve gönderilmek istenen dosya, program ismi gibi bilgiler yer almaktadır. Bu genel bilgileri başvuru formuna girip formunuzu ilgili kişilere ilettiğinizde program tarafından aranarak daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Fiziksel değişimlerin uzman ekip tarafından gerçekleşmesini istiyorsanız ekibe güvenmeli ve hayalimdeki değişim başvuru şartlarını tek tek gerçekleştirmelisiniz.

Yorum Yap

Başvuru Hakkında Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Yorumlar (51)

Popüler Yorumlar
 1. Merhabalar. Cok degişmek isterim. 50 yaşdayim ama 60 yaşa benzerim. Yuzumde cok kirisiklar var dişlerim duzgun yok. Biraz kilom var. 5 cocugum var asli ozbekistanliyim şimdi kibrista calisirim. Kocamldan bosandim

 2. Ayşe dirmaz 1 ay önce

  Bende hayalimdeki değişim programına katılmak istiyorum 25 yaşındayım 35 yaşında gibi görünüyorum burnum çok büyük sürekli alay konusu oluyorum lütfen sesimi duyun

Yapılan Yorumlar
 1. Merhabalar. Cok degişmek isterim. 50 yaşdayim ama 60 yaşa benzerim. Yuzumde cok kirisiklar var dişlerim duzgun yok. Biraz kilom var. 5 cocugum var asli ozbekistanliyim şimdi kibrista calisirim. Kocamldan bosandim

 2. Meziyet Arslan 2 ay önce

  Beni ararsanız çok sevinirim .Çok sıkıntı çektim.46 yaşındayım.2oğlumla yaşıyorum ve onları okutmaya çalışıyorum

  • Merhaba, tabi tv8 üzerinden bilgilerinizi iletebilirsiniz.

   • Nevin Yılmaz 1 ay önce

    Ben 53 yaşındayım
    Benim sorunum biraz farklı hayatımda hiç elbise yetek giymedim çünkü ayaklarım çok ince .üst kısmım kalın ayaklar ince .Her zaman komplex yaptım. İnşallah sizin sayenizde ben bir kadın olarak etek ve elbise gidebilirim bir gün …Lütfen bena mutluluğu hediye edin lütfen…
    Biliyorum sizin konsept farklı ama isterseniz bir farklılık yapıp beni mutlu edebilirsin 1 kez bile olsa hayal ettiğim elbiseyi giyebilirim…
    Sevgiler Saygılar

    • 43yaşındayım maddi durumum olmadığı için degişim yapamıyorum aynaya baktığımda kendimden nefret ediyorum burnumla dalga geçilmesi beni çok üzüyor bende degişmek istiyorum banada yardımcı olurmusunuz

    • Serap Kaplan 2 hafta önce

     Ciltte sarkma ve lekeler dişlerim görğüslerimden ve burnumdan memnun değilim. Sizden Çok Rica Ederim Ne Olur Eskiden olduğu gibi Enerjik Olmak Kendime Güvenimi Kazanmak İstiyorum

 3. Hülya kılıç 2 ay önce

  Ben 36 yaşındayım sorsanız 50 yaşında hissediyorum kendimi mutsuz bir evlilik ve çekilen sıkıntılar ruhumda bedenimde derin yaralar açtı lütfen benide bu değişime ortak ederseniz çok sevinirim benide programınıza kabul edermisiniz buna çok ihtiyacım var

 4. Beyza Oktay 1 ay önce

  Hayalimdeki degisim programina katılmak istiyorum.

 5. Meraba değişmek istiyorum

 6. Ayşe dirmaz 1 ay önce

  Bende hayalimdeki değişim programına katılmak istiyorum 25 yaşındayım 35 yaşında gibi görünüyorum burnum çok büyük sürekli alay konusu oluyorum lütfen sesimi duyun

 7. Ayşe durmaz 1 ay önce

  Lütfen sesimi duyun bende kendimle barışmak istiyorum aynaya bakmak ve mutlu olmak istiyorum nolursunuz sesimi duyun bende hayalimdeki değişime katılmak istiyorum kadın olduğumu hissetmek istiyorum

 8. 36 yaşındayım ve değişmek istiyorum göğüslerime yaptırmak istiyorum yüzüme yani geç 10 yaşlar gençleşmek istiyorum açıkçası eşime sürpriz yapmak istiyorum eşim burada yok yurtdışından bu ara

 9. Yasemin Karaca 1 ay önce

  53 yaşında yım değişmek istiyorum dişlerim yüzüm çitti anlamda değişik lik istiyor🤲

 10. Lütfen benimle iletişime geçin kilo problemim var ayrıca yüzümde leke problemim var

 11. Sevgi Elbeylioğlu 1 ay önce

  Hayalimdeki değişime katılarak, hayalimi gerçekleştirmek istiyorum. Lütfen sizde hayallerimdeki değişime yardımcı olurmusunuz?

 12. Bu değişime çok ihtiyacım var lutfen bana ulaşın

 13. Gülizar topcu 1 ay önce

  Benimde hayelimde olmasını istediğim şeyler var ama maddi durumum olmadığı için içimde kaldı ve çok sıkıntı çektim halada çekiyom genc yaşta yuprandım saç ve diş kalmadı kırışıklar çogaldı piskolijim çok bozuldu

 14. Elif başabak 1 ay önce

  Hayalimdeki değişim programına katılmak istiyorum

 15. Filiz kucukkayalar 4 hafta önce

  Merhaba ankaradan yazıyorum 1966 doğumluyum şansımi denemek istedim her kadın gibi bende hayalimdeki değişim isterim yılların yorgunluğunu ve izlerini silmek ikinci baharda evlilik yapmak istiyorum bni baştan filiz yaparsanız minnettar olurum
  Saygilar

 16. 46 yaşımdayım yaşadığım sıkıntılardan dolayı ve öesleğim gereği çalışma haysından dolayı yüzümde çok fazla çökmeler benler var lütfen benimle iletişime geçin

 17. Hayalimdeki değişim programına katılmak istiyorum lütfen yönlendirir ve ilgilenirmisiniz

 18. Şenkız Göktaş 4 hafta önce

  Programınızı severek takip ediyorum bende böyle değişim istiyorum bende aynaya baktığımda güzel ve mutlu olmak hissetmek istiorum ben Aydın’dan başvuruyorum dönerseniz çok sevinirim.

 19. Merhabalar eski kocamın borçlarını odedigim için param yok ve ağzımda dîs bile kalmadı bu değişime çok ihtiyacım var çok zor durumdayim maddi manevi açıdan yardımcı olun lütfen.

 20. Bu değişime çok ihtiyacım var maddi olarak durumum iyi değil eski kocamın borçlarını ödüyorum dişlerim yapılsa yeter çok kötü durumdayım lütfen yardımcı olun.

 21. hayalimdeki değişim programa katılmak istiyorum.

 22. Zelal yıldız kaya 3 hafta önce

  Bende değişmek istiyorum bana da yardimci olurmsnuz

 23. Degişmek istiyorum aynaya baktığımda kendimden nefret etmek istemiyorum

 24. Nuray ertop 3 hafta önce

  Programa katılmak istiyorum

 25. Münevver erkan 3 hafta önce

  Bende başvurmak istiyorum. Ne yapmamız gerekiyor bilgi verebilir misiniz

 26. Serap Kaplan 3 hafta önce

  Ben de burnumu, cilt sarkma,çillerin ve lekelerin giderilmesini cildimin sıkılaşmasını istiyorum❤

 27. Seval yılmaz 3 hafta önce

  Bende bu programa katılmak istiyorum.Gerçeklik payını öğrenmek ve değişime tw 8 programıyla adım atmak için…

 28. Zehra kalkan 3 hafta önce

  Programınıza kız kardeşim için baş wuruyorum

 29. Nasil başvurucam yardimci olabilirmisiniz

 30. Halide semiz 2 hafta önce

  Hayalimdeki değişime katılmak istiyorum

 31. Merhaba. Çok değışmek istiyorum.

 32. Leyla bolat 1 hafta önce

  Hayalimdeki degisime katılmak istiyorum

 33. Ebru Erbilek 5 gün önce

  Merhaba 48 yaşındayım 2 oğlum var ve çocuklarım çok yıprandığımısöylüyorlar ve değişmem gerektiğini buna çok ihtiyacım var değişmek istiyorum

 34. Halayimdeki deyişim e katilmak istiyorum😊

 35. Değişim hayalim 20 yıldır aynaya bakmiyorum evden disari cikmiyorum sosyal hayatim yok 55 yaşında 160 boy 51 kiloyum benide değiştirin lütfen

 36. Oğlumun düğünü var yüzüm çok yorgun gözüküyor saçlarımda beyazlık ve göz altında morluk var hiç geçmiyor kendimi çok yaşlı hissediyorum yardımcı okunuşunu çok ihtiyacım var değişime 45 yaşındayım 60 yaşında gibi gözüküyordu

 37. Nükhet Karabatak 5 gün önce

  Merhaba 42 yaşındayım samsunda yaşıyorum görseniz 60 yasinda gösteriyorum ağzımda dişim yok saysan 4 tane dişim var çok çöktüm yüzüm gözüm çok sıkıntılardan stresler den çöktü en çokta gülmeyi özledim ağzımı açıpta gulemiyorum utanıyorum.. yaşıtlarımı görünce bakımlı üzülüyorum.. maddi durumum iyi olmadığı icin dişlerimi yaptırmayı bırak saçımı bile boyuyamiyorum eşimden ayrı yaşıyorum damadimin evinde kalıyorum 3 yaşında oğlum var hayat geciminden kendimi unuttum açıkçası sizden bir el uzatmanizi istiyorum artık değişmek yeni sayfa açmak istiyorum en çokta dişlerimini olmasını istiyorum bn artık gülmek istiyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir