İçeriğe geç

Tv8 Paylaş Benimle Başvuru Formu

Paylaş Benimle Başvuru Formu

Paylaş Benimle başvuru formunu doldurarak sizde hayat öykünüzü izleyicilere paylaşmak için katılabilirsiniz. TV8’in bir çok konuda yaptıkları programla izleyicilerin dikkatini üzerine çekmekte başarılı olurken bu kez gerçek hayattan yaşamış kişilerin ibretlik ders niteliği taşıyabilecek hikayelerini izleyicilerle buluşturacak. Yayınlanacak bu yeni programla her hafta farklı konukların katılımıyla izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar birçok dizide gerçek hayattan yaşanmışlıkları diziye yansıtılarak izleme şansı yakalamıştık. Bu kez çeşitli konuklardan kendi hayat öykülerini kendilerinden dinleyebilecek, duygularını hissedebileceğimiz zamanlar yaklaşıyor. Sizde kendi hayatınızda yaşadığınız zorlukları, çileleri ve göstermiş olduğunuz mücadelelerinizi paylaş benimle başvuru yaparak göstermek istemez misiniz? İnsanın bir başka insanın yaşanmışlıklarını anlayabilmesi adına programa başvurularınızı yapabilirsiniz.

Paylaş Benimle Programı Nedir

TV8‘in bu yeni Programında sunuculuğunu Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın ve yapımcılığını da Talya Prodüksiyonun yapacağı yeni projeye şimdiden katılmak için Paylaş Benimle Başvuru formu başvurabilirsiniz. Başvuruları artık erişime açılmıştır. Programda bir çok kimsenin yaşamadığı hayatların, acıların, fedakarlıkların ve dönüm noktalarını perde önüne yansıtacağı gerçek hayatın paylaşıldığı yeni programdır.

Her hafta farklı bir konuğun yer alacağı programda paylaşacakları hayat kesitlerini izleyicilerle paylaşırken aynı zamanda bir çok ekipten oluşan uzman psikologlar eşliğinde değerlendirilip üzerinde durularak ele alınacaktır. Paylaş Benimle ile hayatın sıkışmışlıklarını izleyicilerle paylaşmaya az bir zaman kaldı. TV Programcılığında farklılık getirecek yeni soluklu konularla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Uzman Psikolog Gökhan Çınar Kimdir

Uzman Psikolog Gökhan Çınar 1983 İstanbul doğumludur. Psikoloji eğitimini Haliç Üniversitesinde Yükseköğretim bursuyla eğitimini tamamlamış aynı zamanda Maltepe Üniversitesinde Klinik Psikolojisi alanında yüksek lisansını yapmıştır. Yüksek lisansıyla birlikte Balıklı Rum Hastanesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde stajla birlikte psikolog olarak çalışmaya devam etmiştir.

İlginizi Çekebilir:  TRT Rüzgar Gülü Başvuru Formu

Uzman Psikolog Gökhan Çınar

Çocuk objektif, ergen ve yetişkin testleri eğitimini alarak kişilik, zeka, gelişim, dikkat ve algı testlerinin hayata geçirilip uygulanmasında yeterlilik kazandı.2014 – 2018 seneleri arasında Geştalt Terapi Derneğinden Prof. Dr. Ceylan Daş ile 4 yıllık süren eğitimin sonucunda verilen Geştalt Terapi Eğitimiyle yaşantı grupluğunu tamamladı. Şu sıralar mesleğini ergen ve yetişkin psikoterapisti olarak sürdürmektedir.

Aynı zamanda çeşitli yayın ve seminerlerdeki programlarla da insanlarla bir araya gelmiştir. Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın İstanbul’da ortaklığının bulunduğu Keşif Psikoloji de burada psikoterapi alanında yaptığı çalışmasına devam ederken aynı zamanda Oyun Terapileri Derneğinin kurucu üyesinden biridir. Doktora alanındaki eğitimini Sinema ve Televizyon alanı üzerine devam etmektedir. 2019 yılında TEDX de konuklara Utançla Yüzleşmek konusunda konuşma yapmıştır. Sevilen dergilerden biri olan Kafa Dergisi’nin yazarı aynı zamanda Geçecek Mi adlı kitap da yine kendisine aittir. Şimdilerde TV8 ekranlarına gelecek tamamen gerçek kişilerin konuk olup hayat hikayelerini paylaşacağı Paylaş Benimle isimli psikolojik içerikli programda sunuculuk yapacaktır.

Paylaş Benimle Başvuru Formu

Paylaş Benimle Ne Zaman Yayınlanacak

TV8 de fragmanı paylaşılan programda henüz net bir tarih kamuoyuyla paylaşılmamıştır. Bu sebeple şu sıralarda Paylaş Benimle Başvuru formuna çağrı yapılarak programa katılacaklar için kendilerini burada anlatma imkanı elde edecek ve konuşulanları uzman psikologlarla ele almak için başvurular devam etmektedir.

Ödülü Nedir

TV8’in yeni başlayacak projesi program formatında olduğu için ödül içermemektedir. Programda uzman psikolog ekipler yer alacağından katılımcı konuk açısından seans niteliği taşıyabilecektir.

Her hafta yapılacak programın o haftaki konuğu olabilmek için Paylaş Benimle Başvuru yaparak katıla bilinmektedir.

Başvuru Şartları Nelerdir

Paylaş Benimle Başvuru Programa katılacak kişiler 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.

Başvuruya kişisel veya aile olarak katılım sağlanabilmektedir. Bunun için ilgili formun doldurulması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Fox TV Dostumun Dünyası Başvuru Formu

Programa katılacak kişi programın formatı gereği vereceği bilgiler gerçek olmak zorundadır. Bu sebeple formda belirtilecek bilgiler başından geçen hayat hikayesinin de gerçekle uyumlu olması gerekir.

Başvuru formunda belirtilen diğer şartların da kabul edilmesi durumunda ilgili katılımcının başvurusu kabul edilecektir.

Paylaş Benimle Başvuru Formu

Başvuru Formu ve İletişim Bilgileri

TV8’in yeni programı Paylaş Benimle Başvuru yapmak için “paylasbenimle.tv” resmi internet adresine bağlanarak ulaşabilirsiniz. Direkt olarak karşınıza çıkacak formda programa tek olarak katılacaksa bireysel başvuruya, birden çok kişiyle birlikte katılacaksa aile başvuru formu doldurularak başvurular yapılmaktadır.

Program İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleştirilecektir. Yarışmayla ilgili sorularınızı [email protected] mail adresi üzerinden ulaşılabilmektedir.

Ayrıca sitemizde bir çok yarışmanın başvuru bilgisi bulunmaktadır. Dilerseniz tv yarışmalarına başvuru kategorimize göz atabilirsiniz.

“Tv8 Paylaş Benimle Başvuru Formu” hakkında 2 yorum

  1. 5 yıl önce rahim kanseri teşhisi konuldu ve 5 yıllık zorlu sürecim ve yavaş yavaş yolun sonuna geldim artık savaşmak bile gelmiyor içimden çok uğraştım peşimi bırakmıyor ve Birgün benim ölümüm yine bu hastalıktan olucak siz her gece veda ederek uyudunuz mu? Ben 5 yıldır böyle uyuyorum sabah belki uyanmayacam ağrılı süreçlerimi kaşlarımı saçımı hiç anlatmıyorum bile bir arkadaşım birgün yanımda yüzündeki sivilcenin onu ne kadar üzdüğünü söyleyince karnımı açtım ona ve dedimki benim karnımı gördün kadavrayı keser gibi kestiler beni olsun ben yine seviyorum yaşamayı dikiş izlerimi lütfen sivilceni sev ve kendini üzme demiştim böyle böyle 5 yıllık bir süreç ameliyatlar tedaviler kemoterapiler bitmiyor ölüme yaklaştığımı hissediyorum artık sizinle konuşmak size sürecimi anlatmak benim gibilere umut olmak yol göstermek için başvurmak istiyorum inş geri dönüş olur selametle kalın görüşürüz ??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir