İçeriğe geç

Fox TV Dostumun Dünyası Başvuru Formu

Dostumun Dünyası

Fox TV ekranlarından yayınlanan Dostumun Dünyası isimli programın başvuru formu ve başvurusu nasıl yapılır konularından güncel ve özgün bir rehber hazırlamak istedik.

Köpekler geçmişten günümüze değin aslında bizlerin dostu olmaktadır. Köpek sahiplenmek de günümüzde oldukça artmaktadır. Her zaman bize dost olan köpekler bizim hayatımızın tanığı oldu. Artık bizlerin dostlarımızın dünyasına tanık olma vaktimiz geldi. Dostumun Dünyası programı sayesinde her hafta farklı bir evcil dostumuzun hayat hikayesine şahit oluyoruz. Hayatlarında neler olup bittiğini Ali Yeşilırmak sayesinde eşlik ediyoruz. Dostumun Dünyası programı hakkında vereceğimiz bilgilerin yanı sıra nasıl başvuru yapılacağını da anlatacağız.

Dostumun Dünyası Programı Hakkında Bilgi

Fox TV’nin yeni formatıyla oluşturduğu Dostumun Dünyası adlı program izleyici tarafından merak edilmeye başlandı. Bu program sayesinde her hafta farklı bir sokak hayvanı evinize konuk olacak. Can dostumuz olan sokak köpeklerinin ve onları sahiplenen ailelerin dünyasına konuk oluyoruz. Programın sunuculuğunu yapacak olan Ali Yeşilırmak 26 yıldır köpek eğitmenliği yapıyor. Dostumun Dünyası programının yönetmeni olan Aylin Durandal programın köpekler üzerinden ilerleyeceğini dile getirdi. Programda her hafta farklı bir köpek ve köpeği sahiplenen ailenin bir araya gelme hikayesine şahit olacağız. Sokakta yaşayan ve daha sonra ailelerin sahiplendiği köpek dostlarımızdan farklı davranışlar sergileyenler olmaktadır. Ali Yeşilırmak bu davranışların neden kaynaklandığını ve nasıl çözüleceğiyle ilgili açıklamalarda bulunmaktadır. Bu sayede hem dostlarımızın hem de onları sahiplenen ailelerimizin hayatını kolaylaştırıyor.

Dostumun Dünyası

Programın Amacı

Dostumun dünyası programının sahip olduğu amaçlardan bazıları şunlardır;

  • Köpeklerin anlama yollarını çözümleyerek onlarla iyi iletişim kurulmasını sağlamak
  • Köpeklerin problemlerini bulmak ve çözüme odaklanmak
  • Köpeklerin sosyalleşmesine yardımcı bilgiler vermek

Dostumun dünyası programı yukarıdaki amaçlar başta olmak üzere başka amaçlara da sahip olmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Ece Üner ile Susma Başvuru Formu

Sunucusu Ali Yeşilırmak Kimdir?

Ali Yeşilırmak 26 yıldır köpek eğitmenliği yapmaktadır. Yeşilırmak Yetenek Sizsiniz programıyla Türkiye tarafından tanınmıştır. Köpeği Max ile 2012 senesinde Yetenek Sizsiniz yarışmasında şampiyon oldu. Daha sonrasında Max sahip olduğu yeteneklerle en zeki köpek seçildi. Yeşilırmak İstanbul Ömerli’deki Pet World Köpek Çiftliği’nde köpeklerle ilgileniyor ve onları eğitiyordu. Ali Yeşilırmak köpeği Max öldükten sonra da mesleğini bırakmadı. Dostumun Dünyası programıyla farklı köpek sahiplerine yardımcı olmaya devam edecek.

Programın sunucusu Ali Yeşilırmak’ın resmi Instagram hesabı: https://www.instagram.com/maxveali/

ali-yesilirmak -kimdir

Hangi Gün Yayınlanıyor?

Fox TV’nin resmi internet sitesinde paylaşılan bilgiye göre Dostumun Dünyası programı her hafta Cumartesi günü saat 12:15’de yayınlanmaktadır. Ancak bilindiği üzere günümüzde televizyon programları aniden yayın günü ve saatini değiştirebilmekte hatta çoğu zaman yayından kaldırılabilmektedir.

Dostumun Dünyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dostumun Dünyası programına konuk olmak isteyenler için nasıl başvuracaklarını araştırdık. Bu program köpeklerin düzgün iletişim ile problemlerin hallolmasını sağlayarak köpek ailelerinin bundan sonraki yaşamlarını daha huzurlu biçimde devam ettirmesini sağlar. Sizde bu programa köpeklerinizle katılabilirsiniz. Böylece halledemediğiniz sorunların çözülmesini sağlayabilirsiniz. Böylece köpeğinizle iyi iletişim kurabilirsiniz. Detaylı bilgi isteyenler için başvuru formu ile ilgili bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Dostumun Dünyası

Dostumun dünyası diğer tüm programlardan farklı bir konseptle ekranlara geldi. Bu program köpekler ve sahiplerinin yer aldığı bir program olarak karşımıza çıktı. Ali Yeşilırmak her hafta köpekler ile sahiplerinin yaşadıkları sorunları dile getiriyor. Bununla birlikte köpeklerin doğru eğitimi hakkında önemli bilgiler veriyor. Yeşilırmak köpek sahiplerine köpekleriyle doğru iletişim kurabilmeleri için bilgilendirmeye çalışıyor. Fox TV internet sitesinde Dostumun Dünyası programının başvuru formu yer almamaktadır. Dostumun dünyası programına katılmak isteyen köpek sahipleri https://www.fox.com.tr/izleyici-temsilcisi linkine tıklayarak iletişime geçebilirler. Ayrıca 0 212 414 90 00 telefon numarasından ya da [email protected] e-posta adresinden Fox TV izleyici temsilciliğine ulaşabilir, programa katılım talebinizi dile getirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  O Ses Türkiye Başvurusu

Dostumun Dünyası Programının İletişim Bilgileri

Dostumun dünyası programına yönelik herhangi bir başvuru formu henüz söz konusu olmamıştır. Programla iletişim kurmak için Fox TV ile iletişime geçilebilir. Bunun yanı sıra programının Instagram adresi mevcuttur. https://www.instagram.com/dostumundunyasi adresinden resmi Instagram hesabına ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Son olarak bilindiği üzere günümüzde bir çok televizyon programı yayın günü ve saatinde aniden değişiklik yapabilmekte hatta tamamen yayından kaldırılabilmektedir. Biz en güncel bilgilileri size sunmaya çalışacağız. Eksik ya da hatalı bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

Teşekkürler!

“Fox TV Dostumun Dünyası Başvuru Formu” hakkında 11 yorum

  1. Eğitimler ve fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum en kısa zamanda bana dönüş yaparsanız çok sevinirim kolay gelsin??

    1. Merhabalar İlkay bey; program çekimleri sırasındaki eğitimler ücretsizdir. Ancak program dışı eğitim düşünüyorsanız Ali bey ile birebir iletişime geçmelisiniz. İyi günler dileriz.

  2. Merhaba border colli cinsi köpegim var Çok acil eğitim için desteğe ihtiyacım var köpegim dışarıda kendine zarar verecek işler yapıyor maddi durumumda el vermiyor köpek eğitmenleri için

    1. Merhaba Hüseyin bey; bu duruma çok üzüldük. Başvurunuzu yukarıda belirtildiği gibi yapabilirsiniz. Size ve köpeğinize sağlıklı günler diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir