İçeriğe geç

O Ses Türkiye Başvurusu

  O-Ses-Turkiye-Basvurusu-–-Basvuru-Formu-2022-2023.png

  O Ses Türkiye oldukça sevilen ve izlenen bir yarışma programıdır. Başladığı dönem neredeyse tüm halkın izlediği bir programdır. Çok uzun zamandır devam eden müzik yarışmasına sesi güzel olan ve bu işe gönlünü vermiş herkes katılmak için başvuruyor. Başvurular oldukça fazladır. Bu yarışma programında sesini duyuran kişiler daha sonra yaptıkları işlerde başarılı olmaktadırlar. Bu yüzden çoğu müzisyenin kariyerinde önemli dönüm noktası olmuştur. O Ses Türkiye müzik yarışmasına katılmak isteyen bireyler başvuru oluşturarak elemelere katılabilirler. Çağrılan adaylar jürinin karşısına çıkarak performans sergilemektedirler. Jüri üyeleri tarafından takımına girme teklifi alanlar istedikleri jüriyi seçebilmektedirler. Böylece yarışma boyunca o jüri ile çalışmaktadırlar. Bu yarışmaya katılmak için bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterlere uyan her birey başvuru oluşturabilir. O Ses Türkiye yarışmasına katılmak isteyen kişilerde aranan kriterler şunlardır:

  • 15 yaşından büyük olmak
  • Sesinin güzel olması
  • Müzik konusunda yetenekli olması

  Bunlar dışında herhangi bir kritere bakılmaz. Önemli olan seçmelerde jüriye kendini beğendirebilmektir. Sesini ve performansını beğendiren yarışmacılar kendilerini beğenen jürilerden dilediklerini seçerek takımına girebilirler.

  O Ses Türkiye Başvurusu Nasıl Yapılır?

  O Ses Türkiye yarışması için başvuru oluşturmak isteyen bireyler online olarak başvuru formunu doldurmalıdırlar. TV8’e ait resmi internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmak gereklidir. O Ses Türkiye başvurusu için doldurmanız gereken formda sizden şu bilgiler istenir: Kişisel bilgiler, iletişim bilgileri, sosyal medya hesapları, kişiyi tanımaya yönelik sorular, eğitim durumu ile ilgili bilgiler, müzikle olan ilgili hakkında sorular, daha önce katılmış olunan yarışmalar gibi bilgilerdir. Ayrıca fotoğraf ve kişinin kendini anlattığı, müzik yeteneğini kanıtladığı bir video istenmektedir. Bu video ve fotoğrafı hazırladıktan sonra başvuru formunu doldurmaya başlayabilirsiniz.

  O Ses Türkiye müzik yarışmasına katılmak isteyen kişilerin izlemesi gereken adımlar şu şekildedir:

  İlginizi Çekebilir:  Tv8 Paylaş Benimle Başvuru Formu

  Gerekli video ve fotoğrafı hazırladıktan sonra;

  • Aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

  O Ses Türkiye başvuru formu için buraya tıklayınız.

  • Karşınıza başvuru formu çıkacaktır.
  • Formda bulunan alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
  • Bilgilerin doğruluğunu son kez kontrol edin.
  • Onaylanması gereken alanları onaylayın.
  • Gönder butonuna tıklayarak formu onaylayın.

  Bu şekilde başvurunuzu oluşturmuş olursunuz.

  Başvuruda sizden fotoğraf ve video istenmektedir. Başvuru formunu doldurmadan önce bunları hazırlamanız gerekiyor.

  O Ses Türkiye yarışmasına başvurmak isteyenler formda bulunan tüm alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak durumundadırlar. Tüm formu dikkatli bir şekilde doldurduktan sonra sizden istenen videoyu ve fotoğrafı ekleyerek başvuruyu tamamlayabilirler.
  O Ses Türkiye yarışması ile ilgili duyuruların yapıldığı sayfaya girerek takip edebilirsiniz. Acun medya Tv8 internet sitesinde bulunan sayfada duyurular ve seçme yerleri hakkında bilgiler yayımlanmaktadır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir