İçeriğe geç

TRT Çocuk Haberin Olsun Başvurusu

  haberin-olsun

  TRT Çocuk kanalında yayınlanan ve sevilen eğlenceli bir çocuk programıdır. Haberin Olsun programı çocuklara yönemil olarak hazırlanan öğretici ve eğlendirici bir programdır. Her gün TRT kanalında yayınlanmaktadır. Haberin Olsun programında icat ve yenilikten bahsedilir. Çocukların ilgisini çekecek şekilde program düzenlenmiştir. Böylece çocuklar eğlenirken yeni konularda bilgi sahibi olurlar. İlgilerini çeken konular olabilir. Buda onların gelişmesine katkı sağlar. Çocukların genel kültürleri artar. Bazı çocuklar için hoşlandıkları alanı bulma konusunda yol göstericidir. Güzel davranışlar özendirilir. Kitap okuma gibi. Çocukların daha donanımlı olarak yetişmesi için kitap okumak önemlidir.

  TRT Çocuk Haberin Olsun Başvurusu Nasıl Yapılır?

  TRT Çocuk Haberin Olsun Başvurusu yapmak isteyen bireyler bunu online olarak yapabilirler. Online TRT Çocuk Haberin Olsun Başvurusu için TRT cocuk internet sitesinde bulunan programın tanıtım sayfasından faydalanabilirsiniz. Aşağıdak TRT Çocuk Haberin Olsun Başvurusu nasıl yapılır detaylı olarak anlatıyoruz. Bu adımları izleyebilirsiniz.

  TRT Çocuk Haberin Olsun Başvurusu için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle TRT Çocuk Haberin Olsun sayfasına ulaşın. Aşağıdaki bağlantı sizi yarışmanın sayfasına ulaştırır.

  TRT Çocuk Haberin Olsun başvurusu için buraya tıklayınız.

  • Sayfada bulunan Yarışma butonuna tıklayın.
  • Burada karşınıza başvuru formu çıkacaktır.
  • Başvuru formu bağlantısına tıklayın.
  • Gelen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
  • Gönder butonuna tıklayın.

  TRT Çocuk Haberin Olsun yarışma programına sadece bu sayfa üzerinden başvuru yapılmaktadır. TRT Çocuk Haberin Olsun programına katılmak için “TRT Çocuk Haberin Olsun Başvuru Formu”nu doğru ve eksiksiz şekilde doldurun. Uygun görülmeniz durumunda TRT Çocuk Haberin Olsun yarışma programı ekibi sizinle iletişime geçecektir. Bu bildiri başvuru formunun üzerinden yazmaktadır. TRT Çocuk Haberin Olsun Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda iletişim bilgileriniz üzerinden sizinle iletişime geçilir ve programı katılımınız sağlanır.

  İlginizi Çekebilir:  Star Market Başvuru, Star Market Başvuru Formu

  TRT Çocuk Haberin Olsun Başvurusu Şartları Nelerdir?

  TRT Çocuk Haberin Olsun Başvurusu için rıza metnini onaylamanız gerekir. Rıza metnini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Burada yazanları kabul ediyorsanız program için başvuru oluşturabilirsiniz.

  TRT Çocuk Haberin Olsun Başvurusu rıza metni

  Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (“TRT”) olarak Haberin Olsun süreçlerinin yürütülmesi, tarafımıza göndermiş olduğunuz görüntülerin yayınlanması, gerekli durumlarda iletişim sağlanması ve ilgili süreçlerin yürütülmesi amacıyla

  • Kimlik Bilgilerinizi (ad, soyad, TCKN, doğum tarihi)
  • İletişim Bilgilerinizi (telefon, e-posta, adres)
  • Görsel ve İşitsel Kayıtlarınızı (ilgili videolar)

  6698 sayılı KVKK kapsamında öngörülen veri işleme şartlarından “Açık rızanın varlığı”, “İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlemenin zorunlu olması” kapsamında tarafınızca iletilen ve bilgiler aracılığıyla internet sitemiz üzerinden otomatik yollarla işlemekteyiz.

  Çocuklara ait ad, soyad ve görsel-işitsel kayıtlar televizyon kanallarımız, internet sayfamız ve diğer platformlarda yayınlanarak aleni hale getirilmektedir.

  Ayrıntılı bilgi için trt.net.tr/Kurumsal/GizlilikPolitikasi.aspx internet sitemizi ziyaret edebilir, KVKK’nın “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11’inci maddesi kapsamındaki taleplerinizi, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe göre bize iletebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir