İçeriğe geç

TRT Çocuk Sürpriz Kutusu Fotoğraf Gönderme Başvurusu

  sürpriz kutusu

  TRT Çocuk kanalında yayınlanan ve çocuklar tarafından çok sevilen Sürpriz Kutusu programı, program sırasında yapılan etkinlikleri yada çocukların yaptıkları boyama, çizim gibi etkinliklerini fotoğraf olarak gönderebilmelerini sağlamaktadır. Çocuklar yaptıkları etkinlikleri göndererek yayınlanmasını sağlayabilmektedirler. Lemi Filozof tarafından sunulan programda eğlenceli ve faydalı etkinlikler yapılmaktadır. Farklı bir konsepti bulunan programda sunucu çocuklara yönelik olarak planlanan el işi etkinliklerini yapmaktadır. Farklı tasarımlar yapılan program çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Çoğu çocuk bu programa yaptığı çalışmaları göndermek istemektedir. Sürpriz Kutusu programı her hafta sonu yayınlanmaktadır. Bu programda yaptığı etkinliklerin fotoğrafının paylaşılmasını isteyen çocuklar makalemizde anlatacağımız şekilde gönderim yapabilirler.

  İsmi ile de ilgi çeken programa çizim, boyama gibi yapılan tüm çalışmaları gönderebilirsiniz. Bu tarz şeyleri seven bir kişi iseniz çocuğunuzun yaptığı projeleri ve etkinlikleri iletebilir ve ekranda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

  TRT Çocuk Sürpriz Kutusu Fotoğraf Gönderme Başvurusu

  Sürpriz Kutusu programına yaptığınız projenizi gönderem istiyorsanız bunun için online olarak trtcocuk.net.tr adresini kullanabilirsiniz. Program yayınlanmaya başladığında başvurularda açılmaktadır. Fotoğraf gönderimi program sırasında yapılmaktadır. Bu yüzden programı kaçırmadan vaktinde izlemeniz ve internet sayfasına bakmanız gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Burada programla ilgili detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

  TRT Çocuk Sürpriz Kutusu sayfası için buraya tıklayınız.

  Gönderilen tasarımlar programın sonunda yayınlanmaktadır. Burada tasarımının görünmesini isteyenler aktif olan form ile gönderim yapmalılardır. Ayrıca TRT Çocuk’a ait sosyal medya kanallarından programla ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Aşağıda bağlantılar verilmiştir.

  https://www.facebook.com/trtcocuk

  https://twitter.com/trtcocuk

  https://www.instagram.com/trtcocuk

  Sürpriz Kutusu sayfasında çocuklar için faydalı etkinlikler de mevcuttur. İndir boya seçenekleri, birlikte yapalım projeleri ilgi çekicidir. Ayrıca oyunlar ve programın daha önceki bölümlerine burada ulaşabilirsiniz. Her bölümde çocuğunuz için harika etkinlikler ve tasarımlar mevcuttur. Bu tasarımları internet sitesinde bulabileceğiniz gibi mobil uygulama ile ulaşma imkanınız da vardır. TRT çocuk mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirerek programı istediğiniz yerden izleyebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir:  Selim Yuhay İle Yollardaki İkinci Evim Başvuru Formu

  Sürpriz Kutusu Fotoğraflar Ne Zaman Yayınlanır?

  Sürpriz Kutusu programına gönderilen fotoğraflar hemen yayınlanmaz. Çünkü katılım çok fazladır. Çok sayıda kişi yayınlanması için içerik göndermektedir. Sürpriz Kutusu programına ait facebook sayfasında gönderilen tüm fotoğraflar belirlenmiş olan bir sistem sırasıyla paylaşılmaktadır. Buradan fotoğrafınızı görebilirsiniz. Fotoğraflar sizden gelenler albümünde paylaşılmaktadır.

  Ancak bu paylaşım ne kadarlık bir sürede yapılır sorusunun net bir cevabı yoktur. Gönderilme sırasına göre paylaşılmaktadır.

  Program sırasında Lemi Filozof, dönüştüratör adını verdikleri yardımcısından tasarım fikirleri ve tasarım için kullanılacak parçaları alıyor. Sonra hem dönüştüratör ile konuşarak, hem de çocuklara birşeyler anlatarak tasarımı yapıyor. Tasarımı bittikten sonra dönüştüratör de kendi tasarımını gösteriyor. Farklı fikirler ve tasarımlar arayanlar için geliştirici ve eğlenceli bir çocuk programıdır. Etkinlik yapmayı seven çocuklar için bol seçenek ve eğlence bir aradadır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir