İçeriğe geç

TRT Çocuk Variloto Başvurusu

  variloto

  TRT Çocuk Variloto her hafta sonu yayınlamaktadır. Funda Güray tarafından sunulmaktadır. TRT Çocuk Variloto yarışmasında birbirinden hızlı iki takım bulunmaktadır. Bu takımlar hem soruları cevaplayacak hem de geri dönüşüm ve temiz enerji temasıyla özel olarak tasarlanan elektrikli Variloto’yla piste çıkıp yarışacaktır. Ancak bu yarış öncesin yarışmacılara eğlenceli sorular sorulmaktadır. Soru cevaplardan sonra zorlu bir yapboz etabı bulunmaktadır. Bu eğlenceli yarışmaya katılmak isteyenler başvurularını online olarak yapabilirler. TRT Çocuk Variloto yarışmasında çocuklar ebeveynleri ile birlikte yarışırlar. Yarışma iki takım ile yapılır. Takımlarda bir ebeveyn ve bir çocuk bulunur.

  TRT Çocuk Variloto yarışması hakkında bilgi sahibi olmak için daha önce yayınlanan bölümleri izleyebilirsiniz.

  TRT Çocuk Variloto yarışmasını izlemek için buraya tıklayınız.

  TRT Çocuk Variloto Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Sevilen ve aile bireyleri ile katılınabilen Variloto yarışmasına başvuru yapmak isteyenler trt’nin resmi internet sitesine girebilirler. TRT Çocuk Variloto yarışmasının başvuruları online olarak alınmaktadır. Online başvuru oldukça pratiktir. Formda sizden bazı bilgiler istenir. İletişim bilgileriniz ve kişisel bilgilerinizi girmeniz istenir. Buradan bulunan başvuru formunu doldurarak TRT Çocuk Variloto yarışmasının başvuru formunu doldurabilirler. İzlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle TRT Çocuk Variloto sayfasına ulaşın. Aşağıdaki bağlantı sizi yarışmanın sayfasına ulaştırır.

  TRT Çocuk Variloto yarışmasına başvurmak için buraya tıklayınız.

  • Sayfada bulunan Yarışma butonuna tıklayın.
  • Burada karşınıza başvuru formu çıkacaktır.
  • Başvuru formu bağlantısına tıklayın.
  • Gelen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
  • Gönder butonuna tıklayın.

  TRT Çocuk Variloto yarışma programına sadece bu sayfa üzerinden başvuru yapılmaktadır. TRT Çocuk Variloto’ya katılmak için “Variloto Başvuru Formu”nu doğru ve eksiksiz şekilde doldurun. Uygun görülmeniz durumunda TRT Çocuk Variloto yarışma programı ekibi sizinle iletişime geçecektir. Bu bildiri başvuru formunun üzerinden yazmaktadır.

  İlginizi Çekebilir:  E-Devlet İcra Borcu Affı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  TRT Çocuk Variloto Başvurusu Şartları Nelerdir?

  TRT Çocuk Variloto yarışmasının başvuru şartları o kadarda karmaşık değildir. Başvuru şartları aşağıda listenmiştir. Yarışmaya çocuk ve velisi birlikte katılır. TRT Çocuk Variloto yarışması başvuru şartları şu şekildedir:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 2000 ile 2014 tarihleri arasında doğmuş olmak
  • Ebeveyn onayı

  Başvuru için aranan şartlar bu şekildedir. Erkek ve kız çocukları yarışmaya katılabilir. Cinsiyet sınırlaması yoktur. Ebeveynin onayı şarttır. Yaşlar reşit olmadığı için anne baba onayı aranır.

  TRT Çocuk Variloto Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

  Başvurduğunuz dönemde bulunulan yoğunluğa göre size dönüş süreci değişmektedir. Bu yüzden net bir tarih vermek zordur.

  TRT Çocuk Variloto Çekimleri Nerede Yapılıyor?

  TRT Çocuk Variloto yarışmasının çekimleri İstanbul Tuzla ilçesinde yapılmaktadır. Tuzla ilçesinde yer alan Carting Park alanında çekilmektadır. Yarışmaya başvururken bu detayı dikkate almak önemlidir. Bu alana gelebilecek yarışmacılar başvuru oluşturmalıdır. Yarışmada kazanan ve kaybeden herkes çeşitli hediyeler kazanmaktadır. Bunun yanı sıra yarışma boyunca eğlenceye doyulmaktadır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir