İçeriğe geç

Gratis Bayilik Şartları ve Başvuru

  Gratis bayilik

  Gratis bayilik konusunda ortaklarına güzel imkanlar sunan bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Peki Gratis’ten bayilik nasıl alınıyor?

  Özellikle girişimciliğe yeni atılan kişiler kariyerine başlamak için ya yeni bir iş kurmayı tercih ediyor ya da bir bayilik açarak bu işi işletiyor. Bayilik kurmak yeni bir iş kurmaya göre hem daha az maliyetli hem de müşteri potansiyeli bulunan bir yatırım oluyor. Bundan dolayı bazıları iş kurmayı tercih ederken bazıları da Gratis bayilik gibi herhangi bir firmanın şubesi oluyor. Bu konuda Gratis firması hakkında bilgi verip gerekli şartların neler olduğu, hangi maliyetlerin yer aldığı ve başvurunun nasıl yapıldığından bahsedeceğiz.

  Gratis Firması Hakkında Kısa Bilgi

  Gratis, 2009 yılında Metrocity AVM’de kurulan bir firma olarak karşımıza çıkıyor. 79 ilde 600’ün üzerinde mağazaya sahip olan ve kişisel bakım ile cilt bakım gibi çeşitli ürünlerin satışının yapıldığı bir firma olan Gratis, gelişmeye ve yeni şubeler açmaya devam ediyor. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile yola çıkan ve bu hedef doğrultusunda politikalarını belirleyen Gratis, kendini geliştirerek yeni girişimcilere destek veriyor. Türkiye’nin pek çok ilinde mağazaya sahip olan Gratis bayilik vererek girişimcileri memnun etmeyi başarıyor.

  Gratis bayilik

  Neden Gratis Bayiliği?

  Gratis bayilik tercihi yapmak için pek çok sebep bulunuyor. Bu sebeplerden birisi firmanın Türkiye genelinde popüler ve ünlü bir firma olması. O kadar ünlü ki Türkiye genelinde firmayı bilmeyen çok insan yoktur. Bu firmanın bayisi olarak yüksek müşteri potansiyeline sahip bir işe giriş yapmak mümkün oluyor. Gratis ile çalışmak doğru bir tercih olabilir.

  Gratis firması ile çalışmak için bir diğer neden kişisel bakım ürünlerini sevenler için. Bu firma ile çalışanlar kişisel bakım, kozmetik ve cilt bakımı gibi ürünler ile iç içe olacağından dolayı sektörü çok iyi takip edebilir, yeni ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir, hatta ürünlerden bazılarını kendisi de kullanabilir. Girişimcinin oldukça kârlı bir işe adım atmasını sağlayan Gratis ile çalışmak çok kolay.

  İlginizi Çekebilir:  Halk Ekmek Bayilik Şartları ve Başvuru

  Gratis Bayilik Şartları

  Birçok firma bayilik vererek insanları memnun etmeye çalışıyor. Gratis bayilik konusunda büyük bir avantaja sahip. Bundan dolayı firma işleri biraz daha ciddiye alıp açılan bayiliklerin bu işi titizlikle yerine getirmesini istiyor. Firma yeni açılacak bayi için verdiği eğitim ile işin nasıl yapılacağı konusunda tecrübe sağladığı için çalışanların ek bir tecrübe sahibi olmasına gerek duyulmuyor.

  Gratis’in istediği şartlardan birisi bir diğer mağazaya uzaklığı olarak yer alıyor. Firma, bayilerin birbirine yakın olmasını istemiyor. Bunun sebebi iki bayinin de kâr oranının düşmemesini sağlamak ve bir denge oluşturmak. Bir caddede iki aynı mağazanın olması müşteriler için de garipsenebilecek bir durum olabilir.

  Firmanın önemsediği bir diğer şart mağazanın bulunduğu konumunun altyapısının karşılanması ve nüfus yoğunluğunun yeterli miktarda olması. Bir girişimci nüfusu az olan bir yere mağaza kurarsa o işin kârı oldukça düşük olacaktır. Bundan dolayı bu şarta önem gösterilmesi gerekiyor.

  Gratis bayilik

  Gratis Bayilik Maliyeti

  Gratis bayilik konusunda maliyet şartı hakkında detaylı bir açıklama yapmasa da bu konu başlığı altında karşılaşılabilecek maliyetler hakkından söz edeceğiz. Girişimci ruhlu insanın karşılaşacağı maliyetlerden birisi bina maliyeti olmakta. Kullanıcı bina maliyetinin yanı sıra bina dışı ve bina içi mimari düzenlemesi için de bir miktar para ayırmalı. Bina maliyetlerinin yanı sıra kullanıcının karşısına çıkacak olan maliyetlerden birisi de ortaklık ücreti yani bir diğer deyişle franchising ücreti olarak yer alıyor. Kullanıcıların ödeyecek olduğu bu ücret bina maliyetine göre oldukça düşük olacağı için pek etkilemeyecek bir ücret.

  Resmibasvuru.com editörlerince 2021 yılı itibari ile Gratis bayiliği almanın ortalama 400.000 TL ile 700.000 TL arası maliyeti olabileceği değerlendirilmiştir. Ancak kesin bilgiyi firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmede elde edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir:  Aker Bayilik Şartları ve Başvuru

  Gratis Bayilik Başvurusu ve İletişim

  Gratis bayilik şartlarını ve maliyetleri uygun bulan kullanıcılar bu işe başvurmanın nasıl olacağını merak ediyor. Bayilik başvurusu yapmak için öncelikle bu bağlantıya girerek ve sonrasında “Bize E-Posta At” butonuna basarak gerekli formun doldurulması gerekiyor. Kullanıcılar bunun yanı sıra firma ile iletişime geçerek doğrudan bilgi alabilir ve şube kurmak için Gratis ile iletişime geçebilir.

  Gratis iletişim bilgileri:

  • Levent, Cömert Sokak, Yapı Kredi Plaza C Blok, Beşiktaş / İstanbul
  • 0850 210 69 00

  Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir