İçeriğe geç

Aker Bayilik Şartları ve Başvuru

Aker bayilik

Giyim işi ile uğraşmak isteyen kullanıcılar Aker bayilik şartları ve başvuru hakkında bilgi almak istiyor. Peki başvuru nasıl yapılıyor? Şartlar neler?

Girişimciler yeni bir iş kurarken o işin daha çok büyümesi için bayilik sistemine başvururlar ve diğer firmalara da bayilik verebilirler. Bunun yanı sıra bazıları da bayilik için bir firma ile anlaşarak o firmanın bayiliğine katılabilir. Bayilik veren firmalardan birisi de Aker olarak yer alıyor.

Aker Firması Hakkında Kısa Bilgi

Aker hakkında bilinmesi gereken pek çok şey bulunuyor olsa da bu konuda önemli bilgilere yer veriyor olacağız. Aker, 1977 yılında yerli ve milli imkanlarla kurulan bir marka. Kurulduğu günden beri giyim alanında kendini geliştiren Aker, yaptığı çalışmalar ile kalitesini daha da öteye taşımayı amaçlamış bir firma. Eşarp, pantolon, etek, şal, fular ve elbise gibi pek çok giyim ürününün yer aldığı bu yerde çanta satışı da yapılıyor. Pek çok ilde mağazaya sahip olan giyim markası, 1.000’e yakın çalışana sahip. Bayan giyim konusunda profesyonelliği ile bilinen firma, müşterilerine her zaman en iyi kalitede ürünlerini uygun fiyata ulaştırmayı amaçlıyor.

Aker bayilik

Neden Aker Bayiliği?

Aker bayilik tercihi yapmak için kullanıcıların pek çok sebebi bulunuyor. Bu sebeplerden birisi firmanın tanınır bir firma olmasından dolayı müşterilerin bu markayı tercih etmeleri olacak. Bayilik almak için bir diğer neden ürünlerin uygun fiyatlı olarak yer alıyor olması. Kullanıcılar uygun fiyatlı giyim ürünlerinden yararlanarak müşterilerin ilgi odağı bir bayi haline gelebiliyor. Kısacası bayilik almak isteyen firmalar güvenli olarak kabul edilen ve müşterilerini düşünerek uygun fiyat politikasıyla iş yapan bu mağaza için bayilik talep edebiliyor.

Aker Bayilik Şartları

Birçok kişi Aker bayiliğine başvururken başvuru şartlarını da merak ediyor. Aker bayiliğine başvurmak isteyen bir kişinin bir firması bulunmak zorunda. Aker, firması bulunan kullanıcılara bayilik veriyor. Firmanın yanı sıra gereken bir diğer şey bütçe olmakta. Kişi sağlayacağı bütçe ile birlikte bayi kurabilmeli, ayrıca gerekirse birkaç çalışan da alabilmeli.

İlginizi Çekebilir:  Lassa Bayilik Şartları ve Başvuru

Bunun yanı sıra firmanın bayilik için belirttiği şartlardan birisi gerekli ekipmanların karşılanması. Bilgisayar, telefon, personel ihtiyacı ve bunun gibi gerekli ihtiyaçlar karşılanabiliyor ise bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Buna ek olarak bayilik için bazı ek şartlar bulunabilir. Bu şartlar firma tarafından açıklanmasa da koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Şartları öğrenmek için Aker ile iletişime geçmek veya başvuru yaptıktan sonra cevap beklemek gerekiyor.

Aker Bayilik Maliyeti

Eşarp, çanta, giyim ve kumaş türü ürünlerin yer aldığı bu mağazada bayilik almak isteyen kullanıcılar bayilik için ne kadar masraf yapacağı konusunu merak ediyor olabilir. Herkesin ayırdığı farklı bütçeler bulunabiliyor. Bazıları daha büyük bir mağaza bazıları daha küçük bir mağazada işletme yapmak istiyor. Aker için belirli bir maliyet kriteri bulunmuyor olsa da kullanıcılar alacağı mağaza için bir miktar bütçe ayırmalı ve mağazanın fiyatını bilmeli. Kısacası firmanın belirlediği bir maliyet koşulu yok fakat mağaza bayi sahibi tarafından karşılanacağı için bu konunun dikkat edilmesi gerekiyor. Resmibasvuru.com tarafından 2021 yılı itibari ile ortalama 500.000 TL yatırım maliyeti olabileceği değerlendirilmektedir.

Aker bayilik

Aker Bayilik Başvurusu ve İletişim

Aker için bayilik başvurusunda bulunan bir kişinin öncelikli olarak bu bağlantıdan sayfaya ulaşması gerekiyor. Bu sayfada bayi başvuru formu yer almakta. Kullanıcılar öncelikli olarak üyelik bilgilerini girmek zorunda. Bu bilgiler arasında bayi adı, yetkilinin adı ve soyadı, e-posta adresi, cep telefonu numarası ve şifre bilgileri yer alıyor.

Kişisel bilgiler kısmını geçtikten sonra firma bilgileri kısmında yapılması gereken çalışan sayısını belirtmek, firmanın faaliyet alanlarını açıklamak, faaliyet gösterilen bölgeleri paylaşmak, diğer bayilikler hakkında bilgi vermek ve satışı yapılan ürünleri yazmak gerekiyor. Ek olarak kullanıcının belirtmek istediği bir durum var ise buna yer verebilir.

İlginizi Çekebilir:  Elmacık Su Bayilik Şartları ve Başvuru

Adres bilgileri kısmında adres, semt, telefon, şehir, posta kodu ve vergi numarası gibi detaylar bulunurken referans kısmında referans veren firma hakkında bilgiye yer verilebiliyor. Gerekli onaylamaları yaptıktan ve doğrulamayı geçtikten sonra kullanıcı başvuruyu kayıt edebiliyor.

Aker bayilik ile ilgili sorular ve diğer konular için 444 25 37 numarasına ulaşarak bilgi almak mümkün oluyor. Firmanın adresi “Merkez Mahallesi, Nakiye Ergün Sokak, No 65, Osman Bey, Şişli, İstanbul” olarak yer alıyor.

Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız, sitemizdeki bayilik veren firmalar kategorisine bir göz atmanızı istiyoruz. Umarız bütçenize uygun bir bayilik alabilirsiniz.

“Aker Bayilik Şartları ve Başvuru” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir