İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. TV Programı Başvurusu
 3. Fulya İle Umudun Olsun Başvuru Formu

Fulya İle Umudun Olsun Başvuru Formu

Fulya İle Umudun Olsun Başvuru Formu

Fulya ile Umudun Olsun programı insanları hayallerine kavuşturabilmek amaçlanmaktadır. Fulya İle Umudun Olsun Başvuru Formu için yapmanız gerekenleri sizler için sıraladık. Fox tv kanalında yayınlanmaya başlayan programa katılarak sizde yaşamak için bir umut bulabilirsiniz.

Fulya İle Umudun Olsun Başvuru Formu

Fulya İle Umudun Olsun programı, Sunuculuğu Fulya Öztürk tarafından üstlenilerek Fox tv ekranlarında 12 Temmuz 2021 den itibaren izleyiciyle buluşmaktadır. Hafta içi her gün ekranlara gelen program yardımıyla insanları hayallerine kavuşturabilmek amaçlanmaktadır. Program ekibi özenle seçilmiş olup katılımcılara olabilecek en doğru desteği vermeye çaba harcamaktadır.

Genç bir sunucu olarak pek çok başarıya imza vermiş olan Fulya Öztürk pek çok ödülle onurlandırılmıştır. Fulya İle Umudun Olsun programıyla da başarılarına yenilerini eklemeyi hedef edinmiştir. Fulya İle Umudun Olsun programı herkes için umut var. Ve umut yaşam boyu asla bitmemeli demektedir.

Fulya İle Umudun Olsun Hakkında Kısa Bilgi

Program amacı kayıpların bulunması, dargınların barışması ve hayatın güçlükleriyle mücadele eden kadınlara destek amacı taşımaktadır. Her kadının kendi ayakları üstünde durabilmesi, mutlu çocuklar yetiştirebilmesi için destek olacaktır. Program Karga film tarafından hazırlanmakta olup yapımcılığı Erhan Öz üstlenmektedir. İçerik uygulayıcısı Kebriye Koç, genel koordinatörlük Gökhan Bektaş tarafından yürütülmektedir. Fulya İle Umudun Olsun başvuru detaylarına kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Programın yönetmen koltuğunda Seda Cam Ülgen’in bulunduğu programda Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci’ de program konuklarına destek vermektedir. Toplum sağlığı ve güvenliğine önem veren program öncelikle kadınların güvenli bir yaşama kavuşabilmesi ve ayakları üzerinde durabilmesini amaçlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Esra Erol'da Başvuru Formu
Fulya İle Umudun Olsun Başvuru Formu
Fulya İle Umudun Olsun Başvuru Formu

Fulya İle Umudun Olsun Sunucusu Kimdir?

Program sunucusu Fulya Öztürk, profesyonel olarak 2008 yılında CNN Türk televizyonunda program departmanında çalışmaya başlamıştır. Başarısı ve bilgi birikimiyle 2010 yılında aynı kanalda haber merkezinde çalışmaya devam ederek kurgu editörlüğü yapmış bulunmaktadır. Daha sonraları saha muhabiri olarak görev yapan sunucu Fulya Öztürk pek çok ödüle layık görülmüştür.

Fulya İle Umudun Olsun başvuru adımından kayıt olarak programa katılımcı olabilirsiniz. İster kendiniz ister çevrenizdeki insanlar için bir adım atabilirsiniz. Fulya Öztürk yılın muhabir ve en iyi özel haber dallarında ödüllere layık görülmüştür. Üniversiteler ve dernekler tarafından ödüllendirilen sunucu haber neredeyse kendini orada bularak kariyerine devam etmektedir.

 

Fulya İle Umudun Olsun Ne Zaman Yayınlanıyor?

Fox tv kanalında hafta içi her gün ekranlara gelen Fulya İle Umudun Olsun başvuru programa katılımcı olabilmek için önemlidir. Sorunlara taraflarıyla birlikte çözüm aranacak konular, konuklar ve muhataplarıyla çözülmeye çalışılacaktır. Hayatta var olan sorunları azaltarak toplu refahına katkıda bulunulması amaçlanmaktadır.

Programa katılımcı olabilmek için Fulya İle Umudun Olsun başvuru formu doldurarak gönderilmelidir. Yapılacak çalışmalar ve araştırmalar sonunda uygun görülenler katılımcı olarak davet edilecektir. Fox tv ekranlarında hafta içi her gün saat 16:30 da yayınlanmaktadır. İletişim numaralarından katılımcı olmak isteyenler canlı yayına alınarak detay bilgiler alınabilmektedir.

Fox tv adresinden güvenle kaydınızı oluşturarak sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. İsterseniz her hangi bir sorunun aydınlatılmasına destek verebilirsiniz. Diğer yayınlanan tv programımıza buradan başvurabilirsiniz.

 

Fulya İle Umudun Olsun Başvuru Şartları

Fulya İle Umudun Olsun adlı televizyon programı için katılımcı olma şartları herkes tarafından bilinmektedir. 18 yaşını dolduran herkesin katılabileceği programa resmibasvuru.com adresinden başvuru yapabilmektedir. Fulya İle Umudun Olsun başvuru kolaylıkla yapılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Konuşanlar Başvuru Formu ve Bilet Fiyatları

İnternet erişimi bulunanların 7/24 katılım sağlayabileceği programa telefonla da iletişim kurabilirsiniz. Telefon numaraları 0 536 451 95 64 ve 0 536 451 95 36 olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Arayan herkesin değerlendirmeye alınarak katılımcı olabileceği program hafta içi her gün saat 16:30 da Fox tv kanalında yayınlanmaktadır.

Hayat standartlarının iyileştirilmesi, toplumsal ruh sağlığının iyileştirilebilmesi amacıyla yapılan program alanında fark yaratan bir ekip çalışmasıdır. Fulya İle Umudun Olsun başvuru detaylarına kanal iletişim adreslerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Fulya ile umudun olsun
Fulya ile umudun olsun fox tv

 

Fulya İle Umudun Olsun Başvuru Formu ve İletişim

Fox televizyon kanalında hafta içi her gün saat 16:30 da yayınlanan Fulya İle Umudun Olsun başvuru detaylarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Günün her saati zaman sınırsız olarak internetten Fox tv başvuru adresinden yapılabilmektedir. Başvuru ekranında bulunan iletişim formunu doldurarak katılımcı olunabilmektedir.

Kanal adresi; Kazlıçeşme mahallesi Kennedy cad. no:44 34020 Zeytinburnu İstanbul Telefon numarası; 0 212 414 90 00 mobil telefonlar 0 536 451 95 64 ile 0 536 451 95 66 aracılığıyla programa erişim sağlayabilmektedir. Program sunucusu Fulya Öztürk iletişim gücü ve güler yüzüyle konuklarını dinlemekten çok anlayabilmeye çaba harcamaktadır. 7/24 internetten ya da telefonla iletişim kurabilir programa katılımcı olabilirsiniz.

Katılım sırasına göre de programa davet edilerek katılımcı olunabilmektedir. Resmibasvuru.com bu alanda en yakın desteğiniz olarak çalışmaktadır.

 

Yorum Yap

Başvuru Hakkında Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Yorumlar (7)

Popüler Yorumlar
 1. Eda nur 3 ay önce

  Telefona ihtiyacim var son sınıf öğrencisiyim dersaneye gidecek durumum yok yardim edermisiniz sesimi duyun

 2. Nurullah 4 ay önce

  Yardıma ihtiyacım var

Yapılan Yorumlar
 1. Nurullah 4 ay önce

  Yardıma ihtiyacım var

  • Nargül 2 ay önce

   Merhaba.Ben 18 yaşındayım ve öğrenciyim bu sene mezuna kaldım üniversiteye hazırlanıyorum kitap parası oluyor ve çok pahalı olduğu için almıyorum ev masafları çok olduğu için ailemden de istemeye çekiniyorum 1ay garsonluk yaptım kitap parası en azından çıksın diye sınava hazırlandığım için bırakmak zorunda kaldım.Evde 8 çocuğuz 6 kişi okuyoruz ve ek gelir de yok kış geldi biliyorsunuz montum ve kışlık botum yok sizden rica ediyorum lütfen bana yardım edin lütfen.Teşekkür ederim.

 2. yüksel sool 4 ay önce

  merhabalar ben yüksel 21 yaşındayım ve evden sınavıma hazırlanmaya çalışıyorum çünkü bir kursa verebilecek param yok aynı zamanda kitaplara da para verebilecek bir durumum yok ve tuşlu telefon kullanıyorum sizlerden ricam sadece teknolojik bir telefon lütfen sesimi duyun ve bana yardım edin .

 3. Eda nur 3 ay önce

  Telefona ihtiyacim var son sınıf öğrencisiyim dersaneye gidecek durumum yok yardim edermisiniz sesimi duyun

 4. Aysel çekici 3 ay önce

  Ben Aysel çekici 18 yaşındayım biz sekiz kardeşiz babam raporlu durumumuz yok ihtiyaçımız var sesimi duyun lütfen madi yardım edermisiniz

 5. Fulya abla öncelikle programında başarılar dilerim seni teprik ederim çok dopra birisin benim 3 çocuğum var ikisi okula gidiyor diğeri ise 2 yaşında evim kira okula giden çocukların için tablet istiyorum

 6. Muharrem demir 1 ay önce

  Ben ülkemin nerdeyse başına ödül koyulan teröristi gibi zulmedilen 100de 80 engelli babamın dilenci mafyasına satılan ardından sahsimin askerliğini fırsat bilinip hakim nezlinde de öncesinde de dolandirilip bir ağaca bağlanan kara yolunun emniyet cebinde yaya iken çarpıp kacilip sakat bırakılan bulunduğunda köpeğe carptim sandım diyene 100de yüz haklı denilen sakat kalmış bi 100de 80 zihinsel engelli babamın ogluyum faili meçhul öldürülüp sonra eşimin müracaat etmesinin yerine eşi uyurken korkmasın diye bu saatte adalet dilenen bi insan olarak görüp gormemeniz önemli değil deyip bu baba ve oglu olan 2 varlık için adalet dilenen insana benzeyen olarak görüp bi sesimiz olup bu zulme bi dur demek için adalet için dilenen varligin sesi olun lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.