İçeriğe geç

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu

  Zuhal Topal'la Sofrada

  Yemek yarışmaları arasında önde gelen program Zuhal Topal’la Sofrada izleyicilerinden büyük ilgi görmeye devam ediyor. FOX TV’nin ilgiyle takip edilen programı her bölümüyle seyircisinin beğenisini kazanmayı başarıyor. 

  Zuhal Topal’la Sofrada Hakkında Kısa Bilgi

  Zuhal Topal’la Sofrada, gelin ve kaynanaların yer aldığı yemek ve yarışma programıdır. Gelinlerin yemekler hazırlayıp sunum yaptığı, kayınvalidelerin tadım yaparak puan verdiği yarışmada büyük ödül için kıyasıya rekabet meydana geliyor. Her gün bir yarışmacının hazırladığı lezzetli yemekler eşliğinde sohbetin ve eğlencenin eksilmeyeceği, zaman zaman gerginliklerin yaşanacağı programda tüm yarışmacılar en yüksek puanı toplayarak büyük ödülü almak için mücadele ediyor. Her hafta farklı beş ikilinin yer aldığı programda büyük ödül cuma günleri sahibini buluyor. 27 Ağustos 2018 de ekranlardaki yerini alan programın sunuculuğunu başarılı sunumuyla Zuhal Topal üstleniyor. Yarışmanın farklı illerde düzenlenmesi ile programa olan ilgi daha da yoğunlaşıyor. 

  Zuhal Topal'la Sofrada

  Sunucusu Kimdir?

  23 Eylül 1976 da İstanbul’da dünyaya gelen Zuhal Topal, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Sunuculuğun yanı sıra tiyatro oyunculuğu, film ve dizi oyunculuğu yapmaktadır. Korhan Saygıner ile 12 senedir evli olan Topal, Lina adında bir kız çocuğuna sahip ve aslen Gazianteplidir. İlk olarak 2003 yılında Sihirli Annem’ de ki Suzan karakteriyle parlayan Zuhal Topal, daha sonra Selena dizisinde Fitnat adıyla kötü bir müdireyi canlandırmıştır.  

  Papatyam, Geniş aile ve Avrupa dizilerinde rol almış bu dizideki Nermin rolüyle Antalya TV Ödüllerinde aday gösterilerek En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Arka Sokaklar, Avrupa Yakası, Çekirdek Aile, Çiçek Taksi, Ruhsar gibi pek çok dizide, Deli Deli Olma, Kirpi, Suluboya gibi pek çok film de yer almıştır. 

  İlginizi Çekebilir:  Doya Doya Moda Başvuru Formu

  Zuhal Topal’la İzdivaç adında evlendirme programı sunan Zuhal Topal şimdilerde ise FOX TV de yer alan Zuhal Topal’la Sofrada isimli yemek programını sunmaktadır. Zuhal Topal’ın Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

  zuhal topal

  Ne Zaman Yayınlanıyor?

  FOX TV ekranlarında yer alan Zuhal Topal’ın başarılı sunumuyla büyük ilgi gören program hafta içi her gün saat 16.00’da izleyicileri ile buluşuyor. 

  Ödülü Nedir?

  En lezzetli yemekleri hazırlayarak en güzel sunumu yapan, kaynanaların ve Zuhal Topal’ın verdiği puanlar ile en yüksek puana ulaşan gelin ve kaynanası haftanın büyük ödülü 15 bin TL’nin kazananı oluyor. 

  Zuhal Topal'la Sofrada

  Başvuru Şartları

  Programa başvurmak için bazı katılım şartları bulunmaktadır, Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru yapmak için işte bu şartlara dikkat edilmelidir; 

  • www.fox.com.tr adlı internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmak ve fotoğraf yüklemek gerekmektedir. 
  • Yarışmaya katılacak kişiler 18 yaşını doldurmuş olmalıdır. 18 yaş altı başvurularda velinin yazılı ve ıslak imzalı onayı dikkate alınmaktadır. 
  • Başvuru formunda ifade edilen bilgiler eksik veya yanlış ise doğabilecek zararlardan başvuru sahibi sorumlu olduğunu kabul etmiştir. 
  • Suç ve hukuka aykırılık teşkil eden fotoğraflar ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmamaktadır. Böyle bir fotoğrafın kullanılması durumda meydana gelebilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk paylaşan kişiye aittir. 
  • Yüklenecek fotoğraf en fazla 3264 x 2448 piksel de ve 8 MP boyutunda olmalıdır. Fotoğrafların çözünürlüğü düşük ise değerlendirmeye alınmaz. 
  • Yarışmaya gerçek kişiler başvuru yapabilir ve fotoğraf yükleyebilir, başka bir kişi, kurum, kuruluş ve topluluk adına yapılan başvurular geçersiz sayılmaktadır. 
  • Yarışmacı adayı başvuru formundaki bilgileri ve fotoğrafı kendi rızasıyla paylaştığını kabul etmelidir. Yarışma ile ilgili olmak şartıyla FOX’un bu fotoğraf ve bilgileri kullanabileceğini kayıtsız şartsız kabul etmelidir. 
  • Başvuru yapan aday katılım koşullarını kabul etmelidir. 
  • Aday FOX tarafından elektronik posta, SMS ve telefon gibi araçlarla kendisiyle iletişime geçmesini kabul etmelidir. 
  İlginizi Çekebilir:  10 Yaş Genç Programı Başvuru Formu

  Başvuru Formu ve İletişim

  Başvuru formunda doldurulması zorunlu alanlar bulunmaktadır. Başvuru için sizlerden istenen bilgiler şu şekildedir; 

  • Kimlik bilgileriniz 
  • Eğitim Durumunuz 
  • ilginiz olduğu alanlar 
  • En güzel yaptığınız yemek 
  • Telefon numaranız 
  • Ev adres bilgileriniz 
  • Yaşadığınız şehir 
  • Kayınvalidenizin kimlik bilgileri 
  • Kayınvalidenizin telefon numarası 
  • Kayınvalidenizle en çok görüş ayrılığı yaşadığınız konular? 
  • Büyük ödülü kazanırsanız ne için harcamayı düşünürsünüz? 
  • Daha önce başvurduğunuz veya katıldığınız program var mı? Var ise adları neler? 

  Bu bilgileri doldurduktan sonra gizlilik politikası ve katılım şartlarını okudum kabul ediyorum onayına tıklayarak başvurunuzu gönderebilirsiniz. Ayrıca kayınvalidenizle beraber tüm bilgilerinizi anlatarak çekeceğiniz videoyu Whatsapp aracılığıyla bize ulaştırarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Zuhal Topal’la Sofrada programına Whatsapp’tan başvuru için verilen telefon numarası 0 543 743 0 743‘tür.

  Son olarak televizyonların başka bir izlenen yemek yarışması Seda Sayan’la Gelinim Mutfakta programına başvurabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir