İçeriğe geç

Doya Doya Moda Başvuru Formu

Doya doya moda başvuru

Ekranların sevilen programı Doya Doya Moda TV8 ekranlarında büyük beden bayanların yarıştığı bir moda programıdır. Tarzıma güveniyorum diyen bayan yarışmacılar kısıtlı alışveriş süresince, kısıtlı bütçeyle belirli bir konsept dahilinde kıyasıya yarışıyor. Programın asıl amacı büyük beden bayanların şık ve doğru seçimler yaparak zayıf bayanlar kadar güzel belki daha da güzel görünebileceklerini göstererek ilham olmak.

Kilo tarz olabilmenizin önünde bir engel değil. Doya Doya Moda yarışma programı işte bize bunu kanıtlıyor. Birbirinden değerli jüri üyeleri moda üzerine tüm doğru ve yanlışları sizin için yorumluyor.

Bir büyük beden bayan olarak nasıl giyinmeliyim, kusurlarımı nasıl kamufle edebilirim, nasıl daha şık olabilirim gibi sorularınız varsa hepsinin cevabı bu programda. Birbirinden renkli yarışmacılarıyla ve renkli jüri üyeleriyle ekrana ilk çıktığı andan itibaren hızla popülerlik kazanmış Doya Doya Moda hakkında merak edilenleri sizin için cevapladık.

Doya doya moda başvuru

Jürileri Kimdir

Başladığı günden bu yana jüri koltuğunda farklı farklı isimlere yer verilmiştir. Özenle hazırlanan jüri ekibinin içerisinde yeni bölümlerde farklı kişiler görmekteyiz. Yeni bölümlerinde ekranda gördüğümüz jüri üyeleri Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Seray Sever ve Umut Eker.

Gülşah Saraçoğlu, moda programlarında sık rastladığımız bir isim. Kendisi moda camiasının önde gelen başarılı modacılarındandır. Birçok ünlü isimle çalışmış ve kıyafet tasarlamış olup kendi atölyesi de bulunmaktadır.

Uğurkan Erez, işinde çok başarılı hem ülkemiz hem de uluslararası olarak görev yapan değerli bir koreograftır. Modayla uzun zamandır ilgilenmektedir. Best Model ve Miss Turkey gibi büyük organizasyonların aranan ismidir. Aynı zamanda moda programlarında sık rastladığımız bir isimdir.

Seray Sever, başarılı bir oyuncu ve ekranların sevilen yüzüdür. Birçok programda sunucu olarak görmeye alıştığımız Seray Sever, aynı zamanda müzik sektörüyle ve de yapımcılıkla da ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Star TV Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu

Umut Eker bir stil danışmanıdır. Aynı zamanda kendisi de bir modeldir. Uzun yıllardır modayla ilgilenen Umut Eker birçok ünlü isme de hala stil danışmanlığı işini sürdürmektedir.

Ne Zaman Yayınlanıyor

Doya Doya Moda programı hafta içi her gün TV8 ekranlarında saat 13.00’de sizlerle buluşuyor.

Ödülü Nedir

Yarışmacılar haftanın ilk dört günü boyunca jüri tarafından birden beşe kadar, cuma günü ise birden ona kadar olarak puanlanıyor. Cuma günü yarışmacıların aldığı tüm puanlar birleştirilip toplanıyor. En yüksek puanı alan yarışmacıya haftalık olarak tasarım bir kolye hediye ediliyor.

Bu kolye her hafta farklı bir tasarımda olup yarışmacılara özel olarak hazırlanıyor. Yarışmanın final ödülü ise yarışmada kalan son 3 başarılı yarışmacıya veriliyor. Birinci olan yarışmacıya elli bin TL nakit para, ikinci olan yarışmacıya yirmi beş bin TL değerine sahip altın bir kolye, üçüncü olan yarışmacıya ise on bin TL değerinde cep telefonu hediyesi vad ediliyor. Özellikle haftalık olarak verilen ödüller yarışmacıların daha da hırslanıp daha güzel kombinler yapması için tam bir motivasyon kaynağı oluyor.

Başvuru Şartları

Programa başvurabilmek için prodüksiyon ekibinin belirlediği birtakım başvuru kuralları var. Maddeleyecek olursak:

  • 18 yaşından küçükseniz yarışmaya başvuramıyorsunuz. Başvurmanız için 18 yaşını tam doldurmanız gerekiyor.
  • Yarışma 42 beden ve 42 beden üstü bayanlar arasında düzenleniyor. 42 Beden değilseniz maalesef format gereği yarışmaya başvuramıyorsunuz.

Eğer bu iki maddeyi sağlıyor ve tarzıma da güveniyorum diyorsanız siz de bu iddialı projenin içerisine hemen dahil olabilirsiniz.

Doya doya moda başvuru

Başvuru Formu ve İletişim

Doya Doya Moda Başvuru Formu içeriğinde tarafınızdan hangi bilgilerin istendiği merak konusu. Sizin için başvuru formunu inceledik. İşte doldurmanız gereken bilgiler:

  • İsminiz
  • Soy isminiz
  • Yaşadığınız Şehir
  • E-mail adresiniz
  • Cep telefonu numaranız
  • Ev Adresiniz
  • Doğum tarihiniz (yalnızca yıl olarak)
  • Hangi meslekle uğraşıyorsunuz?
İlginizi Çekebilir:  Mutfağım Şahane Başvuru Formu

Doya Doya Moda başvuru yapmak için buraya tıklayın ve prodüksiyonu üstlenen firmaya bilgilerinizi gönderin. Umarız kabul olursunuz. Ayrıca sitemizde yüzlerce başvuru bilgileri bulunmaktadır. Siz de kendinize uygun başvuruları bulmak istiyorsanız tv yarışmaları başvuru kategorimize bir göz atabilirsiniz.

“Doya Doya Moda Başvuru Formu” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir