İçeriğe geç

Digiturk Play Üyelik İptali

  Digiturk Play Üyelik İptali

  Merhabalar Digiturk Play üyelik iptali nasıl yapılır, üyeliği nasıl yapılır, Digiturk Play nedir vb. sorulara cevaplar aradık ve sizlere rehber niteliğinde bir içerik sunduk. Digiturk yerli ve yabancı kanallar, dizi, film, belgesel, çocuk kanalları ve spor kanalları barındıran bir platformdur. İzleyiciye sunduğu avantajlı paketler ile birçok dizi, film kanallarını keşfedebilirsiniz. Sadece film anlamında değil spor severlere sağladığı avantajlar ile de izleyicinin yüzünü güldürmektedir. Digiturk platformuna üye olduğunuz da sizi diğer yan uygulamalarından da ücretsiz yararlandırmaktadır.

  Digiturk Play Nedir

  Üyelik oluşturduğunuzda kurulum yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz içeriği yüksek görünüm kalitesinde istediğiniz alt yazı seçeneği ile izleyebilirsiniz. Digiturk kullanıcılarına içeriğinde altmıştan fazla canlı televizyon kanalı izleme seçeneği sunmaktadır. İçerikleri kullanıcı Smart Tv üzerinden, cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarından yani istedikleri yerden rahatça izleyebilirler.

  Digiturk platformu kullanıcıya uygun paketler sunarak siteyi daha ilgi çekici bir hale getirmeyi amaçlar. Sunulan avantajlı paketler sınırsız eğlence ve sınırsız spor olmak üzere iki tanedir. Sınırsız eğlence paketinde kullanıcıya otuz gün ücretsiz deneme paketi sunulur. Böylece kullanıcı siteyi tanımış olur ve site üzerinde ki içerikleri keşfeder. Böylece siteden memnun kalan kullanıcı otuz günün sonunda kendine uygun bir pakete üye olur.

  Sınırsız spor paketinde ise kullanıcı süper ligde ki tüm maçları yüksek kalitede izleme fırsatı yakalar. Kullanıcıya özel oluşturulan uygun ve avantajlı paketler aylık olarak düzenlenmektedir. Site üzerinde Digiturk play üyelik iptali seçeneği de kullanıcıya sunulmaktadır.

  Digiturk Play Üyelik Nasıl Yapılır

  İnternet üzerinden Digiturk sitesine girip sağ üst köşedeki üye ol butonuna geldiğinizde site tarafından kullanıcıya ilk olarak spor ve eğlence alanında ücretsiz paketleri hemen deneme fırsatı sunar. Ücretsiz deneme imkanı sadece bir aylık bir süreçtir. Siteden daha fazla yararlanmak için kullanıcıya uygun ücretli paketlere geçmek gerekmektedir.

  İlginizi Çekebilir:  Tapu İptal Davası Nasıl Açılır?

  Sitedeki içerikleri aynı anda sadece bir kişi izleyebilir ve izleyici ücretli pakete geçtiği takdirde kullandığı kredi kartlarına sitenin anlaşmalı olduğu miktar kadar taksit veya tek çekim yapabilir. Üye ol butonuna basan kullanıcı seçtiği paketi satın al seçeneği ile kart bilgilerini, isim, soy isim ve e mail gibi kişisel bilgilerini girerek paketi satın alır. Şifre oluşturur ve daha sora siteye girmek istediğinde giriş yap sekmesine girerek siteye giriş yapabilir.

  Digiturk Play Üyelik İptali

  Üyelik İptali Nasıl Yapılır

  Birçok Digiturk play üyelik iptali imkanı vardır. Bu imkanlardan biri site üzerinde bulunan Digiturk play üyelik iptali seçeneğidir. Sitede bulunan Digiturk play üyelik iptali ile kullanıcı seçtiği paketi iptal edebilir. Digitürk sitesi üzerinden üyelik iptal formunu dolduran kullanıcı form ve nüfus cüzdanı fotokopisini teslim ederek üyelik iptalinin başvurusunu yapabilir. 24 saat içerisinde üyelik iptalinin yapıldığına dair teyit alınır ve 7 gün içerinde iptal işlemleri başlatılır. Üyelik iptal işlemi gerçekleştiğinde kullanıcıdan cihazlar teslim alınır.

  Cihazlar iki ay içerisinde iade edilmez ise faturalandırma işlemi yapılır. Üyelik iptal işlemleri e devlet kapısı üzerinden, güvenli elektronik imza ve en yakın digiturk yetkili servislerine gidilerek de gerçekleştirilebilir. Site üzerinden müşteriye en yakın yetkili servislere ulaşabilirsiniz.

  Bir başka iptal seçeneği ise platform üzerinden Digiturk play üyelik iptali işlemini gerçekleştirmek için dilekçe yazılmasıdır. Dilekçe Digiturk genel merkezine başlığı ile başlar. Daha sonra digiturk play üyelik iptali dilekçesinin başlığının altına abone no yani abone numarası yazılır. Abone numarasını bilmeyen kullanıcı müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilir ya da kullanıcıya gelen fatura üzerinde, üyelik sözleşmesinde de abone numarasını bulabilirsiniz.

  Bu kısımda en önemli olan digiturk play üyelik iptali dilekçesinde yer alan kullanıcının abonelik numarasının olduğu kısımdır. Çünkü kullanıcının sistemde kayıtlı olduğu kısım bu numaradır. Abone numarasının hemen altına konu yazılır. Konu dilekçenin özetini temsil eder. Bu yüzden üyelik iptali gibi durumlarda konu kısmının karşılığına üyelik iptal talebi yazılır.

  İlginizi Çekebilir:  PTT HGS İptali Nasıl Yapılır?

  Dilekçedeki giriş kısmını tamamlayan üye üyelik iptali nedenini yazarak dilekçenin ana kısmını oluşturabilir. Her kullanıcının kendine has iptal sebebi olabilir. Bazı kullanıcılar üyelik sözleşmesinin dolması sebebi ile bazı kullanıcılar site üzerinde oluşan bir durumdan dolayı üyelik iptali isteyebilir.

  Daha sonra dilekçe yazılan günün tarihi sol alt köşeye yazılır. Dilekçenin sonuna kullanıcının adresi, telefonu ve ek kısmı oluşturularak nüfus cüzdanı fotokopisi eklenir. Son olarak da kullanıcının isim, soy isim ve ıslak imzası atılarak dilekçe tamamlanır. Tamamlanan dilekçeyi müşteri hizmetlerinden öğreneceğiniz faks adresine yollayabilirsiniz.

  İptal Başvuru Formu

  İptal başvuru formuna aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  iptal_basvuru_formu

  Çağrı Merkezi ve İletişim Bilgileri

  Digiturk üyeliğini iptal etmek isteyen kullanıcı çağrı merkezine ulaşarak iptal işlemini gerçekleştirebilir. Digiturk ana sayfasına giren kullanıcı hem Türkiye hem Kıbrıs olmak üzere çağrı merkezi 0212 473 73 73 iletişim numarasına ulaşabilir. Sitenin ana sayfasında kullanıcılar için DIGI VIP CLUB özelliği getirilmiştir. Bu özellik çağrı merkezleri ile ilgilidir. VIP müşteri hizmetleri olarak anılmaktadır ve müşterilerin yedi gün yirmi dört saat tüm soru ve ihtiyaçlarını daha hızlı bir şekilde karşılamak için yapılan ek bir hizmettir.

  Digiturk VIP çağrı merkezi hizmetinden yararlanabilmek için kullanıcı isim, soy isim, telefon ve üyelik numarası, e posta gibi iletişim bilgilerini doldurmak zorundadır. Ayrıca iletişim bilgilerinin doldurulduğu kısımda ek olarak konu, kullanıcının yazmak istediği mesaj kısmı ve güvenlik kodu gibi doldurulması zorunlu alanlar bulunmaktadır. VIP çağrı merkezi üyeliği için istenen iletişim bilgilerinin konu kısmında site tarafından sunulan talep, şikayet, öneri, teşekkür ve diğer seçenekleri bulunmaktadır. Bu şekilde müşteri istediği her an memnuniyet, şikayet ve taleplerini çağrı merkezi ile paylaşır.

  Digiturk sitesinin iletişim kısmından iletişim formu dolduran kullanıcı yine istek ve taleplerini buradan da paylaşabilir. Aynı zamanda müşteriler twitter ve skype üzerinden de çağrı merkezleri aracılığı ile yardım alabilirler. Site üzerinden Digiturk müşteri hizmetleri ve kurumsal müşteri hizmetleri numaralarına ulaşmak mümkündür.

  İlginizi Çekebilir:  Netflix Üyelik İptali Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Son olarak sitemizde yüzlerce iptal başvuruları bulunmaktadır. İptal etmek, hesap silmek istediğiniz herhangi bir üyeliğiniz var ise iptal başvuruları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir